18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwona zaraza...

youzeck1984 • 2020-12-02, 15:01
Kmiot już zapomniał o swoim pochodzeniu politycznym. Wikipedia jednak nie zapomniała...


Quassar

2020-12-02, 15:07
No wiesz to że byla członkiem nie znaczy że głosowała za zomo..
W PIS PO czy też jakiejkolwiek innej partii często zdarza śie tak że jak jest jakaś ustawa czy coś to połowa glosuje zupełni inaczej.

ALE I TAK SZMATY NIE SZANUJE i bez tego nieźle syf robi.

janlew

2020-12-02, 15:11
Quassar napisał/a:

No wiesz to że byla członkiem nie znaczy że głosowała za zomo..


Albo nie wiesz o czym mówisz, albo jesteś z partyjniackiej rodziny. PZPR to partia pod rządem Sowieckiego okupanta, każdy kto w niej był to zdrajca. Równy tym co pod okupacjom Hitlera za pieniądze donosili i służyli Niemcom.

Driver19cm

2020-12-02, 15:12
Cytat:

No wiesz to że byla członkiem nie znaczy że głosowała za zomo..



Co Ty człowieku w ogóle pie**olisz za głupoty ?

Już sama przynależność do PZPR, tego czerwonego, piskliwego, lewackiego kmiota, stawia

w pierwszym szeregu zaraz za ZOMO :-x :-x :-x

hellbwoi

2020-12-02, 15:43
janlewak napisał/a:

Albo nie wiesz o czym mówisz, albo jesteś z partyjniackiej rodziny. PZPR to partia pod rządem Sowieckiego okupanta, każdy kto w niej był to zdrajca. Równy tym co pod okupacjom Hitlera za pieniądze donosili i służyli Niemcom.



Zawsze tak bardzo starasz sie pointelektualizowac ale jednak jesteś tępy jak ja pie**ole.

Mój dziadek też był, legitymacje znaleźliśmy po jego smierci, jakby nie wstąpił zaj***liby mu resztki własnosci, za komuny zabrali babce 2 kamienice i wj***li całą rodzine do najmniejszego mieszkania jakie było... dziadek żeby dostawać pełną wypłatę nie mógł jej dostawać na siebie bo przekraczała jakieśtam limity, więc dopisywali to do pensji "kolegi" ale żeby kolega "zwrócił" tra było flaszke postawić więc nieraz więcej poszło na flaszki niż na to co dostawał, a mu się należało. Wcześniej za niemca wyj***li go na roboty przymusowe do reichu gdzie poznał babke. I co myślisz, że się zapisał z uwielbienia dla partii... gratuluje intelektu wyczytanego na jakimś forum.

PS (Babka nigdy się nie zapisała ale za to nigdy nie awansowała bo była niepartyjna.)