18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czereśniak z Tomusiem - kupno chleba

nitrox89 • 2013-07-06, 17:22
Aż dziw bierze że jeszcze tego nie było tutaj...
Wczoraj film raczej podpasował, to dziś też wrzuce Czereśniaka sk***ela :mrgreen:


sz...........an

2013-07-06, 17:27
polecam wrzucić jeszcze murzylion tematów z najlepszymi momentami w pancernych. Przeczuwam zbiorczy :P

Sick_Stick

2013-07-06, 20:57
k***a bez jaj, każdy widział pancernych, każdy chciał być jankiem/grzesiem/gustlikiem, ale nie róbmy tutaj aż takiego śmietnika.
Sadol się stoczył i to w ch*j. Jak byłem dzieciakiem i się dowiedziałem o tej stronie to aż strach było tutaj wchodzić, a teraz? taki soft, że ch*j do kolan opada.

Nihilista

2013-07-06, 21:07
Sick_Stick napisał/a:

k***a bez jaj, każdy widział pancernych, każdy chciał być jankiem/grzesiem/gustlikiem, ale nie róbmy tutaj aż takiego śmietnika.
Sadol się stoczył i to w ch*j. Jak byłem dzieciakiem i się dowiedziałem o tej stronie to aż strach było tutaj wchodzić, a teraz? taki soft, że ch*j do kolan opada.


Ten fragment pokazuje dobry patent na cwaniaków, a harda przecież nikt nie ruszył, ja tam dalej boję się wchodzić :)

Sick_Stick

2013-07-06, 21:25
Nihilista napisał/a:


Ten fragment pokazuje dobry patent na cwaniaków, a harda przecież nikt nie ruszył, ja tam dalej boję się wchodzić :)



No właśnie o to chodzi, że jednak ruszyli.
Zdrówka życzę :wodka:

krisek

2013-07-06, 21:36
@szer.Lucjan
Jeżeli można byłoby wrzucać tylko najlepsze momenty to na bank wrzuciliby cały serial :)

tomek1491

2013-07-06, 21:44
jak oglądałem ten odcinek najpierw z dziadkiem, pozniej z ojcem a teraz i sam jak leci w TV to mialem ochote zjeść takiego porządnego, kwaśnego ogórasa. Zawsze ta scena mi smaka robiła.

dulek93

2013-07-06, 21:51
@up wlaśnie 4 pancernych kojarzy mi się z dziadkiem pamiętam jak mi to puszczał a pewnego wakacyjnego weekendu oglądalem od rana do wieczora z nim odcinki po koleji heh !
wielkie piwko

Donisek

2013-07-06, 21:55
jaki to odcinek był dawać mi go i piwko za czereśniaka

tranzystor

2013-07-06, 22:01
nitrox89 napisał/a:

Wczoraj film raczej podpasował, to dziś też wrzuce Czereśniaka sk***ela



Jak już, to cwaniaka, nie sk***iela :-P

nitrox89

2013-07-06, 22:39
Sick_Stick napisał/a:

Sadol się stoczył i to w ch*j.



Epoka stawia wymagania. Teraz jak tylko cycki albo coś to odrazu hard. Też jak zaczałem wchodzić to było inaczej, no ale niestety Internet się zmienia i Sadol jak widać też się musiał dostosować. Lepiej pooglądać 4 pancernych niż jakiś zjebów z gimnazjum z petem w pysku.
Po prostu, spodobało mi się to i zapodaje, może nie każdy widział. Zresztą mi tez niedawno to ktoś podrzucił.
A też nie ma co porównywać tej strony do kwejka czy innych ch*jostw, bo Sadistic.pl to ostatnia strona na którą wchodze i to można powiedzieć codziennie :mrgreen:

Siekiera1992

2013-07-06, 23:04
A potem "Dawać kasę albo bedziem pruć" :P

Ol...........up

2013-07-06, 23:55
@szer.Lucjan

Jak wygląda murzylion?