18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czeńsienie ziemi

~Velture • 2018-09-02, 15:51
Gdzieś w kraju kwitnącej wiśni było sobie częśeńe ziemi i ktoś w wolnej chwili z kilku różnych ujęć zrobił kompilację tychże.


mateuszsadoltzr

2018-09-02, 23:21
Ja tak miałem ostatnio w domu jak po mojej ulicy pzejeżdzała Scania,gdzie na drodze dopuszczalne max 5 ton

wpr

2018-09-02, 23:37
Ciekawe jakie to uczucie jak Matka Ziemia zaczyna trząść Ci się pod nogami...

amplidude

2018-09-02, 23:39
Gymnorhinus napisał/a:

@~Erutlev

Nie wiem co ma japonia do zdechłej europy, ale ok. To Ty tu jesteś ekspertem :amused:

Rozumiem, że podoba Ci się rozdawnictwo, 500+, zaraz jeszcze wejdą k***a emerytury za rodzenie dzieci, jeszcze pewnie wymyślą nie jedno gówno żeby przekupić patole. Więc k***a życzę powodzenia z patologią za kilkanaście lat. Polska zamieni się w murzynowo, tylko z białymi, jeszcze nam tylko ukrów brakowało żeby dodatkowo wymieszać naszą patole z ich. Dobra zmiana w ch*j. No chyba, że sam jesteś częścią tej patologii i te zmiany Ci są na rękę, to by tłumaczyło przynajmniej czytanie bez zrozumienia. :wyj***ne:



Oho, pojawił się kolejny zakompleksiony przygłup z Onetu czy innego WP, który musi wpiepszyć swoje polityczne trzy grosze pod filmikiem tematycznie w ogóle nie związanym z polityką. Gdzieś trzeba wylać żale, że sąsiad dostał 500+ a on nie, chociaż już trzecie dziecko zrobił. :D

Gymnorhinus

2018-09-03, 08:50
@amplidude

Nie wiem czy zauważyłeś ale to była odpowiedź na komentarz welura, który po tym jak napisałem, że w polsce jest syf w porównaniu do japonii (bo k***a jest, może nie taki jak na zachodzie, ale jeśli nic się nie zmieni to kwestia 10 lat.) stwierdził, że mam rację i europa zachodnia jest lepsza :facepalm:

No ale nie dziwię się, że sadistic przyciąga również patologie która jest dumna z 500+ i tego kurewstwa co pis robi. (nie, nie jestem za po, korwinem czy inną partią). Ja nie mam zamiaru na was pracować i jak tylko skończę studia to sp***alam właśnie do japonii i k***a nie wracam, chyba że na święta. Tam przynajmniej nie ma czarnych, ciapatych, nawet białych mało.

Najzabawniejsze, że połowa z was się uważa za patriotów, a siedzicie i patrzycie jak wam k***a kraj rozkradają. :idzwch*j:
Wiem, że wam nie przetłumaczę, bo mentalność niewolnika lubi wyparcie, ale siedzę sobie w robo i jakoś trzeba zabić czas :wyj***ne:

skywalker75

2018-09-03, 09:38
up
z każego punktu widzenia: biologicznego, ewolucyjnego, kulturowego, społecznego, ekonomicznego ... to właśnie brak dzieci jest patologią

Gymnorhinus

2018-09-03, 12:17
@skywalker75

A czy ja gdziekolwiek napisałem, że brak dzieci to coś dobrego? Nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, to jest patologia...

TB303

2018-09-03, 13:30
Każdy kto dał piwo najlepszemu komentarzowi to j***na ameba umysłowa. Też mnie zastanawia, co ma j***na Japonia do zlewaciałego zachodu? Serio jesteście ludzie tacy niedorozwinięci umysłowo?

mesjans

2018-09-03, 17:30
0:18 grubas chowa tylko łeb pod stolikiem bo cały nie wejdzie :mrgreen:

kr...........un

2018-09-04, 07:54
buk tak chcial

zwierzak30

2020-02-24, 11:51
Jest krótki filmik z wydarzenia 2011/03/11 w Japonii.
https://www.sadistic.pl/czensienie-ziemi-vt479868.htm

Tutaj całe nagranie i do tego żeby uświadomić,że natura nie bierze jeńców.
Od razu po trzęsieniu jeszcze bonusik,w postaci tsunami. :)
Duży browar dla budownictwa Japońskiego.