18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czelendz z wiatrufkom :)

mikolab1891 • 2019-12-17, 09:42
Może i szajs ale przynajmniej własny. Lato 2019



Ktoś wyzwanie podejmuje? Odległość jedyne 2 metry ;)

mackuu

2019-12-17, 22:34
mikolab1891 napisał/a:

Ale mi się miło zrobiło no ale legenda głośi, że raz na 1000 lat spotkać można na swej drodze nieznajomego samarytanina z altruistycznymi radami żywieniowymi
Ziomuś kooknij w profil: jak coś 38 lat przeżyło i z 2m śrutem .177 daje jeszcze radę butelkę otworzyć to już wdzięczne opatrzności być winno, że w ogóle coś jeszcze.


Ty to umieściłeś, żeby było miło? Blisko 40 latek, którego pasją jest strzelanie z wiatrówki do kapsli... rzeczywiście imponujące. Kolega dał ci konstruktywną radę, niesadystycznie, a ty jojczysz, że jesteś mistrzem swej profesji mimo tak podeszłego wieku... :mrgreen: Posłuchaj lepiej rady i zmień dietę, bo najwyraźniej obecna ci szkodzi. Jestem w podobnym wieku i mój stary robi ciekawsze rzeczy niż ty... :roll:

Silikonowy

2019-12-17, 23:12
Caramon napisał/a:

Ja mam lepszy czelendż - dieta 100% surowych warzyw przez 3 miesiące i ponowne sprawdzenie wyników cukrzycowych.


Ktoś tu chyba ogląda małysza i jego brygadę

mikolab1891

2019-12-18, 17:25
mikEWrona napisał/a:

a strzeliłbyś mi z takiej wiatrówki w głowe?



Oczywiście, w co sobie życzysz i o każdej porze, z dużą przyjemnością!

mackuu napisał/a:

Ty to umieściłeś, żeby było miło? Blisko 40 latek, którego pasją jest strzelanie z wiatrówki do kapsli... rzeczywiście imponujące. Kolega dał ci konstruktywną radę, niesadystycznie, a ty jojczysz, że jesteś mistrzem swej profesji mimo tak podeszłego wieku... Posłuchaj lepiej rady i zmień dietę, bo najwyraźniej obecna ci szkodzi. Jestem w podobnym wieku i mój stary robi ciekawsze rzeczy niż ty...



W sumie to:

1) tak,

2) taki tam filmik po pijaku to jeszcze nie pasja

3) jojczę? No ok, cokolwiek...

4) z dietą, no racja, k***a

5) co stary ciekawego robi?

mit2 napisał/a:

To Webley Tempest?



Webley & Scott Junior mk II.

muflonpl napisał/a:

Ale te płytki na schodach to moglbys przykleic



Nosz k***a wiem, nie ma już takich nigdzie, trzeba na wiosnę coś podobnego będzie ciachać pewnie z jakichś zrzutów... :/