18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czelabiński Barber-niszkow.

zwierzak30 • 2020-01-10, 21:58
Gorący temat. :)

ws...........dy

2020-01-11, 10:40
bbkacprzyk napisał/a:

Moze wszy pali żywcem



Połowę ich wytrzepal jak machał tymi kacapskimi łapami.

wilkoala

2020-01-11, 15:30
poligon6 napisał/a:

Rosyjska kultura czasami prześciga kulture kozojeby. Pamiętajmy o tym jak będziemy chcieli głosowac na ruskich przydupasów czyli konfederacje,.



Powiedział dzban, uznający TVP za źródło rzetelnych informacji.
Pooglądaj sobie komisje sejmowe i samodzielnie wypracuj własną opinie.

Gerberek

2020-01-11, 17:15
radek225 napisał/a:

Jaki k***A barber!? Fryzjer. Co to za sp***olona moda zastępowania polskich słow ich angielskimi odpowiednikami. Ktoś z wiochy pochodzi i chce się taki światowy poczuć? Fryzjer k***a, albo męski fryzjer. Jesteśmy w Polsce, gadaj po polsku. Jesteś na zachodzie, tam sobie barberuj.



radek ... niedojebie jesli sie juz chcesz przypie**alac to jak BARBER to nie FRYZJER tylko jak juz to GOLIBRODA....

poligon6

2020-01-11, 17:34
wilkoala napisał/a:

Powiedział dzban, uznający TVP za źródło rzetelnych informacji.
Pooglądaj sobie komisje sejmowe i samodzielnie wypracuj własną opinie.



Misiu kiedy tak pisałem, że TVP jest obiektywna. Nie chlej tyle.

wilkoala

2020-01-11, 17:46
poligon6 napisał/a:

Misiu kiedy tak pisałem, że TVP jest obiektywna. Nie chlej tyle.



Stąd że powtarzasz bzdurę o "ruskich agentach w Konfederacji" stworzoną przez PiS i rozpowszechnianą przez ich własną tubę propagandową TVP.
Nie wiem czy to celowe, bo należysz do grupy ludzi uważających że za obecnych rządów tyle się zmieniło na "dobre", bo przecież oni dają, a inni to nie dawali.
Czy może podświadomie oglądając ten shit channel nabierasz ścierwa do głowy.
Więcej YouTuba, mniej TV.

~McSadol

2020-01-11, 18:40
Kurde co ci Ukraińcy w Polsce odpierdzielają :) .

poligon6

2020-01-11, 19:10
wilkoala napisał/a:

Stąd że powtarzasz bzdurę o "ruskich agentach w Konfederacji" stworzoną przez PiS i rozpowszechnianą przez ich własną tubę propagandową TVP.
Nie wiem czy to celowe, bo należysz do grupy ludzi uważających że za obecnych rządów tyle się zmieniło na "dobre", bo przecież oni dają, a inni to nie dawali.
Czy może podświadomie oglądając ten shit channel nabierasz ścierwa do głowy.
Więcej YouTuba, mniej TV.



Ale nie trzeba oglądać TVP by dojść do takiego wniosku. Na ostanim posiedzeniu sejmu tylko Braun protestowal przeciw uchwale potepiającej slowa Putlera a |k***in siedział na dupie jak wszyscy znosili owacje. Do tego k***in leciał na krym jako Europosel sankcjonować bandycki atak na Ukraine. Przykłady mogę mnożeyć. Konfa to ruskie pożyteczne idioty tudzież jak pisal Suworów "gównopjedy". Amen.

wilkoala

2020-01-11, 19:40
poligon6 napisał/a:

Ale nie trzeba oglądać TVP by dojść do takiego wniosku. Na ostanim posiedzeniu sejmu tylko Braun protestowal przeciw uchwale potepiającej slowa Putlera a |k***in siedział na dupie jak wszyscy znosili owacje



Ciekawe, bo uważnie śledzę posiedzenia sejmu (choć nie mam czasu oglądać ich w całości) i o tym nie słyszałem.
Proszę o materiał bo nie mogę tego znaleźć na Youtubie, bardzo chętnie posłuchałbym Brauna co ma do powiedzenia na ten temat.
Obawiam się że jakaś twoja luźna interpretacja.

poligon6

2020-01-11, 19:46
wilkoala napisał/a:

Ciekawe, bo uważnie śledzę posiedzenia sejmu (choć nie mam czasu oglądać ich w całości) i o tym nie słyszałem.
Proszę o materiał bo nie mogę tego znaleźć na Youtubie, bardzo chętnie posłuchałbym Brauna co ma do powiedzenia na ten temat.
Obawiam się że jakaś twoja luźna interpretacja.



Czytałem na WP, nie było formalnego wniosku tylko cos się tam rzucał w lawie poselskiej. Za to rozbroił mnie k***in, ktory siedzial jak wszyscy wznosili owacje a on siedział. nawet komuchy by się zamaskować klaskały.

wilkoala

2020-01-11, 19:53
poligon6 napisał/a:

Czytałem na WP, nie było formalnego wniosku tylko cos się tam rzucał w lawie poselskiej



Ach...
Czytałeś na WP?
No to w porządku...

Debil.

poligon6

2020-01-11, 19:56
wilkoala napisał/a:

Ach...
Czytałeś na WP?
No to w porządku...

Debil.



Miło że się przedstawiłeś.

wilkoala

2020-01-11, 20:05
Nie, to było zdanie uzupełniające, na wypadek gdybyś nie był zdolny pojąć sarkazmu.
Sprawdź sobie na onecie co to znaczy.

poligon6

2020-01-11, 20:11
wilkoala napisał/a:

Nie, to było zdanie uzupełniające, na wypadek gdybyś nie był zdolny pojąć sarkazmu.
Sprawdź sobie na onecie co to znaczy.



Sarkazm jest dla luzi inteligentnych, ty tego warunku nie spełniasz. Ale nie martw się dalej wierz w bzdety ruskich gównojedów.

Ale dam ci ostatnia szanse, powiedz mi dlaczego k***in jako europosel poleciał na zajęty przez Rosje Krym. W samolocie leciał glownie z komuchami, którzy też liz a dupe putlerowi. Może jakies długi splacal?

wilkoala

2020-01-11, 20:18
poligon6 napisał/a:

Ale dam ci ostatnia szanse, powiedz mi dlaczego k***in jako europosel poleciał na zajęty przez Rosje Krym. W samolocie leciał glownie z komuchami, którzy też liz a dupe putlerowi. Może jakies długi splacal?



Na krym latało wielu, snucie przypuszczeń i teorii spiskowych to nie moja działka.
A coś tam pamiętam było takiego, wtedy poleciał z wieloma eurodeputowanymi z lewego (zdz**ko) ramienia.
Równie dobrze można przypuszczać, że pojechał tam właśnie dlatego żeby im bruździć, a więc twój argument jest inwalidą.