18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czekoladowy nożownik

Jesse.Pinkman • 2023-11-17, 16:46
Z nożem na strzelaninę przyszedł. Źródło i link do całości.

Info:
spoiler

antidotum4

2023-11-17, 17:55
Oglądałem dziesiątki filmów ze Stanów z interwencji policyjnych (ukłony dla GeorgeHarvey1 i Jessego. Pinkmana) i prawie każdy ma podobny scenariusz. Jakiś desperat w furii idzie na AMERYKAŃSKIEGO POLICJANTA, nie na europejską p*zdę, wie, ma pełną świadomość, że taki policjant może go bez mrugnięcia okiem odj***ć a mimo to TE AKCJE prawie codziennie się wydarzają. Przychodzi mi do głowy tylko jeden wniosek( a właściwie 3),czemu tak się dzieje i kto to jest:
1. Albo desperat ( nie ma już nic do stracenia, do odsiadki ma 87,5 roku więzienia za inne tematy)
2. Albo Kamikadze "CZARNY wiatr", pod tym pojęciem mieściliby się również wszelkiej maści pojeby, świry itp
3. Albo naćpany, a że w US&A jest tego wyjątkowo dużo, to ten wniosek wydaje się być najbardziej prawdopodobny.

A w sumie jest jeszcze opcja że wszystkie 3 opcje mogą zachodzić jednocześnie.
Czarny mający problemy psychiczne naćpany desperat z zalegającą odsiadką chcący szybko zakończyć swe życie w ostatnim eektownym ataku kamikadze

KlasycznyWojtek

2023-11-17, 21:59
To tam jeszcze mają Forda Crown Victoria jako radiowóz? Myślałem że wszystkie już na emeryturze