18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czekaj chwilę

Zadi_ • 2017-08-09, 12:41
Ok, to tylko mój brat się zastrzelił i nie żyje, o czym to gadaliśmy? :kawa:


jaro_mydlo

2017-08-09, 16:25
tydzień temu matka, trzy dni temu ojciec a wczoraj siostra... był czas przywyknąć :P

Kali111

2017-08-09, 16:54
Dobra ej krotka pilka wiem ze nie w temat ale pilnie potrzebuje waszej pomocy. Wlasnie jechalem na trasie za miastem droga krajowa i wydarzylo sie cos takiego. Trwaly prace drogowe jakas koparka rozkopywala row a obok niej stal na srodku drogi star wywrotka. Nie bylo nigdzie zadnych oznakowan zadnych znakow nic. Dojechalem do sk***esyna ktory starem blokowal caly przejazd drogi a po zapytaniu czy moglby troszke zjechac ten odpowiedzial ze nie bo trwa remont pobocza i mam czekac (mial miejsca od ch*ja tylko poprostu mu sie nie chcialo bo rozj***ny byl nogami w pozycji lezacej i palil papierosa). Zywej duszy dookola zapierdlejewie parzeczewne. Powiedzialem mu ze remont drogi powinien byc oznakowany jakims znakiem uprzedzajacym lub powinien byc jakis objazda ten powiedzial zebym gadal z kierowbikiem( chociaz w promieniu kilometra nie bylo zywej duszy procz jegomoscia i operatora koparki). Jakos go objechalem tylko chce zapytac czy ten pie**olony janusz w jakikolwiek sposob mial obowiazek oznaczyc ten remont lub skierowac mnie na objazd?? Wiem ze to was ch*j obchodzi ale jezeli jakikolwiek ekspert mi odpisze to nie popuszcze sk***ysynowi!!!

scartx

2017-08-09, 17:30
up to zalezy np, jakiej marki palil papierosy lub jakie cisnienie bylo w kolach koparki

loth1

2017-08-09, 17:36
jezeli ktos cos robi powinien miec zgode zarządcy jezdni zapewne gminy wiec nie jebaj chlopakow na budowie bo oni mają wyj***ne jebaj ludzi z gminy/miasta ch*j wie kogo (sprawdz kto jest zarządcą) zrób larmo a tamci po dupie dostaną wiele bardziej. pozatym jesli jest remont to MUSI byc on oznakowany
jesli bys w niego wdupił to w 3 minuty te koparki sie stracą :) zostanie sam gosc i bedzie policji mowil ze mu sie auto zj***lo a ty w niego wdupiles :) bo inaczej to firma by przej***ne miala :)
jezeli droga ma byc zamknieta to przedstawiciel zarządu dróg czy tam kogos z policją odbierają oznakowanie:) ale wiem jak jest na wsiach gdzies na wygwizdowie gdzie nikomu sie nie chce jechac bo psy dupami szczekają a babcie to janosika jeszcze pamietają :)

Essent

2017-08-09, 17:48
Up Spece od budów i remontów dróg?
Co do filmiku to...

Pawlogen

2017-08-09, 20:44
No szlag mnie trafi,
Jak chopaczku nie masz pojęcia to nie pie**ol (loth1) każdy j***ny cymbał który remontuje drogę, poboczne, lub chodnik jest zobowiązany do oznakowania terenu budowy zgodnie z zarządzeniem, które wyda gmina powiat czy miasto, oraz wskazania odpowiednich miejsc w celu nie tamowania ruchu (wyznaczone pobocze, światła itp.) W innym wypadku nie ma h*j j***ny cebulowy janusz prawa blokować drogi, telefon do inspektora budowlanego i mają po piździe. Lub na pały

Pozdrawiam Miłego Wieczoru

Co do filmiku h*ja widać, i niby skąd wiadomo że to jego brat ??

realign

2017-08-09, 22:33
Przeczytałem komentarze i pogubiłem się o czym był filmk.

Allin23

2017-08-10, 00:59
Cytat:

Przeczytałem komentarze i pogubiłem się o czym był filmk.



Ja się nie znam, ale teść mówi że tak ze dwadziecia kilo.

Pozdrawiam.

casimus

2017-08-10, 01:48
Allin23 napisał/a:

Ja się nie znam, ale teść mówi że tak ze dwadziecia kilo. Pozdrawiam.




Jakie pięć złotych?

elfis

2017-08-10, 07:20
Kali111
zarząd dróg i mostów, odpowiedzalny za dany teren,
tam możesz zasięgnąć zdania na temat prowadzonych prac, jak również zgłosić uwagi
jednak nie sądzę aby ktoś się tym bardzo przejął

mogłeś, będąc na miejscu zgłosić policji swoje zastrzeżenia, sprawdziliby czy posiadają aktualne pozwolenie na wykonywanie prac remontowych, a za nieprawidłowe oznakowania napewno dostaliby mandat

lg1500

2017-08-10, 09:30
Czego to małpa nie zrobi, żeby tylko nie dotknąć wody.

Guthwulf1

2017-08-10, 17:51
@Kali111 Za zabezpieczenie remontu odpowiedzialny jest wykonawca. Podstawą faktyczną do ukarania jest art. 84 Kodeksu Wykroczeń i może 72 KW, maksymalnie to 650 zł mandatu . I teraz w zależności od tego czyja to jest droga - jak krajowa/wojewódzka to policja, a jak gminna to straż miejska, będą oni sprawdzali czy oznakowanie jest zgodne z organizacją ruchu wydaną przez zarządcę drogi, przy czym znak A-14 (roboty drogowe) musi być zawsze.

Irenvelle

2017-08-11, 01:42
realign napisał/a:

Przeczytałem komentarze i pogubiłem się o czym był filmk.


Allin23 napisał/a:



Ja się nie znam, ale teść mówi że tak ze dwadziecia kilo.

Pozdrawiam.


casimus napisał/a:




Jakie pięć złotych?




kroplowa

2017-08-12, 19:59
a co miał zrobić? reanimować go? :)