18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czego to się w Indiach nie zrobi żeby zaruchać

nowynick • 2018-01-03, 09:15
że w Indiach po prostu jebie tak, że curry w nosie to niezbędnik podróżnika to nic nowego, kibel też od zawsze był raczej zbytkiem i zabawką dla bogatych, no bo po co to jak pole jest (albo chodnik)? Tymczasem kilka lat temu "feministki"(jak na tamte realia) wypromowały akcję nie poślubiania facetów bez WC w domu. Efekt braku hinduskiej c*pki w domu przerósł najśmielsze oczekiwania co do tego kraju i jego słynących z czystości mieszkańców.
spoiler

aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-03, 09:21
Zapomniałeś dodać, że tam za WC uznają wiadro postawione w jednej z izb.

janlew

2018-01-03, 10:13
Nie "feministki" tylko kobiety w Indiach, jak już coś. Feministki, przynajmniej w rozumieniu unijnym:
- nikogo nie poślubiają
- nie mają domu
- nikt ich nie chce

nowynick

2018-01-03, 10:25
janlew napisał/a:

Feministki, przynajmniej w rozumieniu unijnym:


no i to jest wypaczenie tego słowa w dzisiejszym świecie, pierwsze ruchy feministek to chęć nauki, prawo głosu czy prawo pracy. Taką feministką była chociażby Maria Skłodowska, która ukończyła fizykę na Sorbonie z pierwszą lokatą i została pierwszą doktorantką w historii tego uniwersytetu. Dzisiejsza feministka natomiast drze mordę (bo wiadomo kto głośniej ten słuszniej!), pie**oli jakieś farmazony o braku praw kobiet (do czego?) i cieszy się jak jakiś zawód zostanie zdominowany przez kobiety w ramach walki o "równość" (czyli 80 do 20% na korzyść pań)

KillerLaugh

2018-01-03, 13:35
k***a, gdyby tak w USA kubełki kfc wydawali tylko za okazaniem aktualnej książeczki wizyt w urzędzie pracy, to może ktoś zagoniłby murzynów do roboty.

Wiewór

2018-01-03, 14:55
Tylko zwróćcie uwagę że oni nie montują normalnych kibli tylko dziurę w podłodze żeby musieć kucnąć i w domu mieć namiastkę srania na ulicy.
Podejrzewam że takich Hindus jak by wszedł do normalnego czyściutkiego kibla nawet na pierwszej lepszej polskiej stacji benzynowej to by dostał takiej blokady żeby się nie wysrał.

freaky

2018-01-03, 15:13
Abraxus napisał/a:


Podejrzewam że takich Hindus jak by wszedł do normalnego czyściutkiego kibla nawet na pierwszej lepszej polskiej stacji benzynowej to by dostał takiej blokady żeby się nie wysrał.




siwybis

2018-01-04, 17:26
Nikt jeszcze Pajeeta nie wrzucił?

timmy77

2018-01-04, 17:28


Daleko szukać nie trzeba, taki widok mnie czekał jak wyleciałem lekko skacowany z pociągu ze Słąwutycza do czarnobylskiej strefy wykluczenia jak byliśmy pozwiedzać, uwierzcie na słowo, kackupa w takim przybytku nawet z kilometrem papieru toaletowego to sport ekstremalny... Tam nie było mniejszego zła, były trzy opcje, albo wszystko się uda, albo się osrasz, albo wpadniesz w to co wysrałeś :D Na szczęście się udało 8-)

ho...........zo

2018-01-04, 18:08
@timmy: prędzej trzymałbym gówno tak długo, że aż by mi jelita pękły albo gówno zaczęło się ulewać mordą gdybym musiał skorzystać z takiej "ubikacji".

Aleo

2018-01-04, 18:14
ale wy delikatni

Mors_Nigra

2018-01-04, 18:17
Życzę im tylko, żeby nie dali się wrobić w montowanie sobie siedziska, które jest niezdrowe i przeciwne "naturze". Przy sraniu się kuca i basta. No przynajmniej tak się robiło przez setki tysięcy lat i do tego wyewoluowały nasze bebechy, ale co ja tam wiem... ;)

marksista13

2018-01-04, 18:57
Po raz pierwszy feministki zrobiły coś dobrego dla kraju.