18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego ona się spodziewała ?

Fakerę • 2011-09-23, 11:40


Chciałbym być na miejscu Lewisa Hamiltona, nie koniecznie jadąc bolidem ;)

Desertsun

2011-09-24, 14:13
Broccoli coś mi mówi, że nigdy nie miałeś kobiety z dużymi piersiami. Jak kiedyś ci się uda taką mieć to zapytaj ją jaka to radość latem musieć wybierać między facetami wgapionymi w twój biust a zaparzeniem się w koszulce bez dekoltu.

Broccoli

2011-09-24, 15:08
Desertsun napisał/a:

Broccoli coś mi mówi, że nigdy nie miałeś kobiety z dużymi piersiami. Jak kiedyś ci się uda taką mieć to zapytaj ją jaka to radość latem musieć wybierać między facetami wgapionymi w twój biust a zaparzeniem się w koszulce bez dekoltu.



Dziewczyny z wielkimi cyckami nie miałem, ale mam kolegę, który ma duże cycki i dekoltów nie nosi :roll:

Ps1. Chyba mnie troszkę nie zrozumiałaś ;-)

Ps2. C, to już są duże?

cron

2011-09-24, 15:32
a ja przytoczę stare polskie przysłowie :D lepiej gówno samemu jeść niż tort w 7 :D

Phallucifer

2011-09-24, 17:31
Kobiety lubia sie podobac, ot i cala tajemnica.

Desertsun

2011-09-26, 19:24
broccoli wiem, że chodzi Ci o panny, które z dużego biustu robią towar na sprzedaż lub wabik do sterowania płcią przeciwną. Ja Ci tylko pokazuję drugą stronę medalu, w której laski z olejem w głowie i dużym biustem muszą wybierać między tym co wcześniej pisałam, bo mają pewne hamulce. Panny o których ty pisałeś nie mają takich dylematów, bo dla nich facet rozmawiający z jej biustem a nie z nią samą nie jest wnerwiający.

PS. Od C się zaczyna. Ale o wadach pogadaj z kobietą o większym biuście. ;)