18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego NIE mówią: POLACY 2

majcino • 2013-07-20, 13:53

Czyli czego nie mówimy :)

majcino

2013-07-20, 13:56
@Up
To sp***alaj i nie komentuj

kamilek69

2013-07-20, 14:01
czemu zawsze pedał tak pedała broni?

Dz...........ak

2013-07-20, 14:03
kamilek69 napisał/a:

czemu zawsze pedał tak pedała broni?



Kogo bronisz? :-P

majcino

2013-07-20, 14:03
Sam coś nagraj tępy ch*jku.
Poza tym dałeś piwo za materiał idioto...

kamilek69

2013-07-20, 14:04
@dziobak

ciebie i twoich tatusiów

Ptoon

2013-07-20, 15:55
Wszystkie te filmiki jadą na stereotypie, że Polak to narzekający i zawistny wieśniak. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie babcia która pół dnia siedziała w przychodni w kolejce ma prawo ponarzekać na NFZ, a właściciel małego biznesu, który płaci taką składkę za jednego pracownika, że wszystko jest na granicy opłacalności, ma prawo ponarzekać na ZUS. Uważam też, że tolerancja w stylu zachodu to wieśniactwo i cieszę się, że w Polsce jak ciepły idzie ulicą odpie**olony jak choinka to co chwile ktoś odkaszlnie "ekhem PEDAŁ". Żyjemy w wyjątkowy popie**olonym kraju i gdybyśmy nie narzekali to by znaczyło, że przyzwyczailiśmy się już do j***nia w dupę. Widać bananowa młodzież i ministerstwo propagandy woli walczyć ze skutkami (wyśmiewać narzekających) niż zabrać się za przyczyny (system, prawo, polityków, korupcje, niekompetencje itd.)

Olds-Cool

2013-07-20, 15:57
za płatność kartą w biedrze piwko jak nic

Zona_Putina

2013-07-20, 16:01
kamilek69 napisał/a:

za abstrapedałów piwa nie ma




No ale jednak piwko dałeś :roll:

Cracos

2013-07-20, 16:01
A w komentarzach od razu stereotypowa kłótnia Polaków, dla potwierdzenia autentyczności filmiku. :D

kokroucz

2013-07-20, 16:08
@Ptoon
co racja to racja, ja narzekam na beztroską młodzież, wśród równieśników (25l.) nie mam praktycznie nikogo kto posiadałby jakiekolwiek zdanie na temat polityki czy tego co się w kraju dzieje, kazdy klnie na polityków ale nie potrafią wymienić po pięć nazwisk z największych partii, parafrazując Tuwima tylko by "żarli, pili, tańczyli, dalej dalej! żarli,pili tańczyli..." totalne dno w kwestii światopoglądowych.
a propo bananowej młodzieży ostatnio jechałem autem i widziałęm grupkę małolat i śmiałem się ze są we wszystkie możliwe kolory przywdziane, seledynowe buty, różowe koszulki etc. myślę sobię - młode laski to niech sobie ubierają co chcą, mijam grupkę a tu 3 chłopców i tylko jedna laska....

korinogaro

2013-07-20, 16:27
Z ministrami to się zgodzę, ale że te k***y nie ponoszą żadnej odpowiedzialności to powinni jeszcze do budżetu płacić za siedzenie z dupami na luksusowych fotelach i kanapach.