18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego nei robić na imprezie?

Kt...........00 • 2012-08-21, 14:48
Co jak co ale zdolności taneczne przy Dawidzie z Getta rządzą :D

kelolan

2012-08-21, 21:58
Każdy winien bawić się jak chce i lubi, dopóki nie przeszkadza innym "fizycznie".

Poradnik jest pod tytułem:

Jeżeli jesteś wrażliwy i nie masz wy..bane na zdanie otoczenia, to lepiej nie zachowuj się tak bo Cię koledzy z gimnazjum obgadają, nakręcą film i wrzucą na jutube i będzie Ci przykro.

Moje rady:
1) Kręcić beke ile wlezie, zwłaszcza do disco polo śpiewaj na cały głos i gibaj się jak w amoku.
2) Tańcz jak Ci się podoba, dopóki nie obijasz się o innych, (zwłaszcza o kobiety - wtedy przepraszasz i idziesz do domu)
3) Jeżeli jest tłok - pij na parkiecie jeżeli czujesz że masz siłę - ale trzymaj się ściany i nie podryguj jak gazela.
4) Seksualne ruch są ok ;) (no u kobiet zwłaszcza). Pijany facet na parkiecie w tej sytuacji to i tak milszy widok niż łysy kark pod ścianą szukający obiektu do zaczepki. (pozytywnie ziomy)

Więcej nie chce mi się wymyślać bo nie mam czasu.

mi...........ji

2012-08-21, 21:59
Odkryliście jego kanał czy co ?

makasa20

2012-08-21, 22:14
k***a 99% nie bedzie tańczyć :(

kelolan napisał/a:

Każdy winien bawić się jak chce i lubi, dopóki nie przeszkadza innym "fizycznie".

Poradnik jest pod tytułem:

Jeżeli jesteś wrażliwy i nie masz wy..bane na zdanie otoczenia, to lepiej nie zachowuj się tak bo Cię koledzy z gimnazjum obgadają, nakręcą film i wrzucą na jutube i będzie Ci przykro.

Moje rady:
1) Kręcić beke ile wlezie, zwłaszcza do disco polo śpiewaj na cały głos i gibaj się jak w amoku.
2) Tańcz jak Ci się podoba, dopóki nie obijasz się o innych, (zwłaszcza o kobiety - wtedy przepraszasz i idziesz do domu)
3) Jeżeli jest tłok - pij na parkiecie jeżeli czujesz że masz siłę - ale trzymaj się ściany i nie podryguj jak gazela.
4) Seksualne ruch są ok ;) (no u kobiet zwłaszcza). Pijany facet na parkiecie w tej sytuacji to i tak milszy widok niż łysy kark pod ścianą szukający obiektu do zaczepki. (pozytywnie ziomy)

Więcej nie chce mi się wymyślać bo nie mam czasu.





To po co wymyslasz az tyle jak czasu nie masz? I tak nas to gówno obchodzi !

robero

2012-08-21, 22:22
Tu jeszcze byl chudy i mlody

losvitos

2012-08-21, 22:29
Jak się nazywa ten utwór od 0:22, za cholere nie moge sobie przypomniec?

Su...........cz

2012-08-21, 22:46
A ha ye heyee wanna be my lover... google :roll:

spokooo

2012-08-22, 00:01
losvitos napisał/a:

Jak się nazywa ten utwór od 0:22, za cholere nie moge sobie przypomniec?



La Bouche- Be My Lover :facepalm:

przeme13

2012-08-22, 00:52
Śpiewanie na parkiecie jest wporzo, zwłaszcza jak nie tańczy się samemu, to wspólne śpiewanie wywołuje bardzo wiele pozytywnych emocji :P

Filo1

2012-08-22, 02:16
toż to Dakkan z ToSięWytnie

luki_wch

2012-08-22, 07:20
kalosz90 napisał/a:

Mam wrażenie, że większość gawiedzi nie trawi Dakanna, ponieważ większość go nie trawi, lub też dlatego, że jest popularny i wiele jego przemyśleń naprawdę ma sens, obejrzyjcie sobie czasem Piątek: The Series, zobaczycie o czym mówię.



Faktycznie, nie trawię Dakanna, ponieważ go nie trawię. :facepalm:

Ale w tym materiale jest sporo prawdy.
Co do Piątku: The Series coraz więcej robione jest na siłę wg mnie.

Roszp

2012-08-22, 09:28
kalosz90 napisał/a:

Mam wrażenie, że większość gawiedzi nie trawi Dakanna, ponieważ większość go nie trawi, lub też dlatego, że jest popularny i wiele jego przemyśleń naprawdę ma sens, obejrzyjcie sobie czasem Piątek: The Series, zobaczycie o czym mówię.



Większość go nie trawi bo widziała piątek: the series. O ile oryginalny piątek był ok, o tyle w "the series" hejtuje dosłownie wszystko - ludzi za to że oddychają, psy za to że są, chmury za całokształt (nazmyślałem, ale tak błache spray zjeżdża). Serio - to ma kilka sezonów po kilkanaście odcinków, naprawdę uważasz że przez tyle czasu można robić coś ciekawego hejtując?

Sumthin

2012-08-22, 13:26
piątek to dobra produkcja, ale takie filmy krótkometrażowe są poprostu denne. ni to śmieszne, ni to ciekawe.

kalosz90

2012-08-22, 14:05
luki_wch napisał/a:



Faktycznie, nie trawię Dakanna, ponieważ go nie trawię. :facepalm:

Ale w tym materiale jest sporo prawdy.
Co do Piątku: The Series coraz więcej robione jest na siłę wg mnie.




Nie wiem czy do końca zrozumiałeś moją wypowiedź, celowo tak napisałem. W tej wypowiedzi mej chodzi o to, że po prostu ludzie go nie trawią idąc za większością, to naprawdę takie trudne? Wydaje mi się, że większość zrozumiała.