18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego chcą czarnuchy ?

Halman • 2020-06-10, 10:36

zdeklarowane stanowisko podskakującej wymionami samicy orangutana...

Pralpunkt

2020-06-10, 10:38
Ja się nie dziwię ze czarny jak wyr*cha to potem znika, weź żyj z tym czymś

r061071

2020-06-10, 10:42
orangutany żyją w Azji natomiast to prapra wnuczka afrykańskiej Lucy

ho...........zo

2020-06-10, 11:36
Czy to jest k***a nerf gun?

rutko83

2020-06-10, 11:36
Pralpunkt napisał/a:

Ja się nie dziwię ze czarny jak wyr*cha to potem znika, weź żyj z tym czymś



Znika jak znika ale wez to wyr*chaj j ak to takie pyskate i glosne

35i

2020-06-10, 11:45
rutko83 napisał/a:

Znika jak znika ale wez to wyr*chaj j ak to takie pyskate i glosne



Maczugą w łeb i zaciągasz do jaskini. Byle za kłaki, a nie za nogę, bo się nasypie.

bordog

2020-06-10, 12:36
Czy mógłbym prosić o przetłumaczenie na język ludzi?

Jebaka80

2020-06-10, 13:11
bordog napisał/a:

Czy mógłbym prosić o przetłumaczenie na język ludzi?



Ma nadzieję, że zabiją wszystkie białe dzieci... W skrócie

Asuritta

2020-06-10, 13:19
Co jak Co ale cycki jej bym pomiętosił ;P

paradox2604

2020-06-10, 13:24
przez te cyce nic nie zrozumiałem :)

jasypan

2020-06-10, 13:31
A ja bym chciał zabić wszystkich murzynów. I też mam prawo tak powiedzieć, prawda lewaki?

AdamBrown

2020-06-10, 15:28
bordog napisał/a:

Czy mógłbym prosić o przetłumaczenie na język ludzi?



" Słyszałam!!, nie nie!!!. ja chce zabić białych mężczyzn!!!!, chce ci wytłumaczyć!!!!, zabij białych męzczyzn!!, zabij ich teraz!!!, ja chce wziąść BU (BU? może imię kamerzysty) zabij ich wszystkich!! teraz, zabij! zabij! już, zabij siebie, Bicz!!!!(dz**ko), ja będę niczym zanim tak sie stanie Zabij się!!!! "

podmiot liryczny chce zabić wszystkich białych mężczyzn, ale ma w ręku tylko Nerfa, i czuje się niczym, wiec apeluje do Autora, żeby zabił się sam, i od tego zależy jego samopoczucie, czyli poczucie że jest nikim, być może zniknie, ale nie ma takiej gwarancji.


Rohnin

2020-06-10, 17:18
AdamBrown napisał/a:

" Słyszałam!!, nie nie!!!. ja chce zabić białych mężczyzn!!!!, chce ci wytłumaczyć!!!!, zabij białych męzczyzn!!, zabij ich teraz!!!, ja chce wziąść BU (BU? może imię kamerzysty) zabij ich wszystkich!! teraz, zabij! zabij! już, zabij siebie, Bicz!!!!(dz**ko), ja będę niczym zanim tak sie stanie Zabij się!!!! "
podmiot liryczny chce zabić wszystkich białych mężczyzn, ale ma w ręku tylko Nerfa, i czuje się niczym, wiec apeluje do Autora, żeby zabił się sam, i od tego zależy jego samopoczucie, czyli poczucie że jest nikim, być może zniknie, ale nie ma takiej gwarancji.



Ona mów, że chce zabić wszystkie "white babies" (łajt bejbis) - wszystkie białe niemowlęta

ProVVe

2020-06-10, 18:15
Rohnin napisał/a:

Ona mów, że chce zabić wszystkie "white babies" (łajt bejbis) - wszystkie białe niemowlęta



potwierdzam... malpa mówi o dzieciach... Chce zabic wszystkie białe dzieci natychmiast oraz dziadek ma zabić swoje wnuki, a sam ma się położyć w trumnie i umrzeć... Na koniec namawia go do popełnienia samobójstwa


Gdzie hejtstop, lewakiobciągaki i inne pedały? Kiedy mogę zabijać moswo czarne mioty?