18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czeczenia otwiera obóz koncentracyjny dla homosiów [ENG]

voidinfinity • 2017-04-11, 11:41
Jak w temacie - czeczenia otwiera pierwszy na świecie od czasów hitlera obóz koncentracyjny dla homosiów. Podobno pedzie są torturowani elektrowstrząsami, oraz poddawaniu biciu które kończy się śmiercią.

Całości nie będę tłumaczył - chętni sobie doczytają tutaj.

Jako ilustrację postanowiłem wybrać jeden z przejawów miłości polsko-muzułmańskiej z lat 90-tych:


Verbatim369

2017-04-11, 23:36
Ale od Republiki i Ciechowskiego to proszę się odpie**olić.

miskolargol

2017-04-12, 05:31
widze ze grubo tu wiekszosc naj***ne w glowie ma.

modoc

2017-04-12, 05:36
Wystarczą dobre chęci. A jak im zrobić torturę. Wrzucić jedno mydło do baraku. Pozabijają się sami by móc się pierwszym po nie schylić.

dr.benzoesan

2017-04-12, 06:40
Ja tam jestem tolerancyjny dla czeczenów - poza tym zawsze powtarzam: "Rób co Ci serce podpowiada" 8-)

voidinfinity

2017-04-12, 11:41
Eeee zawodzicie mnie. Spodziewałem się rozdarcia, czy ciupać kozojebcom, czy ciupać pedałom.

No ale widzę, że sadol już wie kto jest większym wrogiem :krejzi:

xiontZ

2017-04-12, 14:13
Wow, Daily Mail napisało tego newsa powołując sie na zaufane źródło w Rosyjskim środowisku LGBT. Trzeba wam wiedzieć, że Daily Mail jest brytyjskim odpowiednikiem Gazety Wybiórczej.

voidinfinity

2017-04-12, 14:23
@up

Muzułmanie prześladują homosiów? Szok, niedowierzanie, milion pytań bez odpowiedzi.

BrianGriffin

2017-04-12, 15:48
Nie lubicie pedałów, a grubasek misiewicz was jebie w dupe, aż miło.
Chyba jakaś trauma.

zygmunt151

2017-04-12, 19:01
DailyMail od kilku lat już publikuje zmyślone materiały, zatem należy z wielkim dystansem podchodzić do wszystkiego co pisza w artykułach. Zależy im tylko na zyskiwaniu nowych czytelników, pod każdym pretekstem. Nie wezmą odpowiedzialności za żadne kłamstwa i nawet gdy popierają się fotkami, wszystko może być udawane. Zatem ostrożnie.

Piesu

2017-04-12, 21:54
i z czego się cieszycie?

czeczenia to autonomiczne państwo islamskie w granicach rosji, 99% wyznawców islamu, rodowici rosjanie zostali wypędzeni a putin nic nie umie z tym zrobić tylko płaci im haracze za to żeby siedzieli grzecznie w granicach rosji, za te datki od moskwy wybudowali sobie fajne miasto Grozny

a władca tej zbuntowanej ruskiej krainy słynie z różnych szalonych wyczynów

ellsworth

2017-04-12, 22:01
DiKarpio napisał/a:

Przypomnę, że całkiem niedawno zebrali się "naukowcy" z WHO i demokratycznie zadecydowali o wykreśleniu pedalstwa z listy chorób i zaburzeń psychicznych,


Pfff. Wielkie mi rzeczy. Skoro nawet takie rzeczy jak boskość Jezus biskupi wybierali w czasie głosowania (sobór nicejski), zresztą wszystkie inne dogmaty wiary tak samo, to definicja choroby to przy tym małe piwo.

LaChupacabra

2017-04-12, 22:08
To nie obóz, to sanatorium.