18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czeczen czuje sie znieważany...

Halman • 2021-04-29, 07:04

a rusek wyczuwa naturalną niechęć do czeczena...

marcin9002

2021-04-29, 14:35
Ale pięknie go poskładał :) jak już go chwycił za szyję to brodziaty pewnie wiedział że ma przej***ne.

vluq

2021-04-29, 15:18
JaTylkonaChwile napisał/a:

pie**olisz, ludzie bez maseczek sie przewijaja i problemu nie ma. Zakladaj kaganiec na twarz i sluchaj ci ci morawiecki rozkarze, unikaj internetu bo tutaj duzo wirusów.


Śmieszy mnie to jak boli ludzi noszenie maseczek a nie boli ich fakt ,że na każdym kroku są j***ni w dupę przez rząd.

kosa2806

2021-04-29, 17:38
Asuritta napisał/a:

co jak co ale to jest Ochroniarz a nie jak w Polsce... pozakładane firmy ochroniarskie przez komuchów i pozatrudniani renciści i kalecy...



Zatrudniani są głównie renciści i kalecy, ponieważ płaca w firmie ochroniarskiej jest naprawdę kiepska, a pracodawca za zatrudnienie osoby kalekiej, czyli z tzw. zaświadczeniem o niepełnosprawności dostaje dofinansowanie z państwa, dodatkowo stosunek pracy do zarobków jest naprawdę śmieszny (chyba, że ktoś napie**oli 250 godzin w miesiącu, to wtedy ta wypłata jakoś wygląda). Coś w stylu: Ty pracujesz, my zarabiamy. W Polsce na domiar złego, prawa ewentualnego zadymiarza lub złodzieja są większe niżeli ochroniarza, bo nawet łapiąc kogoś na kradzieży czy awanturze możesz zostać posądzony o naruszenie nietykalności cielesnej. Pracodawcy lepiej jest zatrudnić jakiegoś Pana Wiesia lub kulawego Kazika, który nawet nie podejmie się próby opanowania sytuacji i ewentualny skradziony towar dodać do strat zakładu, niżeli rosłęgo chłopa, który należycie nawkładałby garści pajacom, przez którego będzie musiał się bujać po sądach i wpie**alać w koszty. Miłego dnia :)

Wojownik12

2021-04-29, 20:21
ciekawe kto u nich na bramce przy klubach staje, jaki taki rzeźnik na warzywniaku stoi

Gerwazy Waligóra

2021-04-29, 22:28
Wojownik12 napisał/a:

ciekawe kto u nich na bramce przy klubach staje, jaki taki rzeźnik na warzywniaku stoi



Jakunowie Rozpruwacze ;)

potrzebny

2021-05-01, 19:00
Tak się składa, że już poznałem się na tych niepełnosprawnych ochroniarzach, występujących w marketach czy też galeriach. Pewnego dnia, w jednej z galerii pod Empikiem na parterze, stał gośc i groził innym ludziom. Jakiś długowłosy w rurkach, dostał od niego strzała bo siedział na jednej z kanap po czym uciekł. Bez namysłu ruszyłem do gościa i pytam czy ma jakiś problem bo zaraz mu najebie. Jedyne co mnie powstrzymywało, to fakt, że typ wyglądał na nieobliczalnego i miałem obawy przed jakąś ukrytą kosą (no bo kto robi dymy w galerii, trzeba spodziewac się wszystkiego), więc stojąc w odległości kilku metrów, obserwując go kazałem mu podejśc do mnie jak jest taki cwany, ale nie był. Potem mówię mu, że jak nie jest p*zdą to ma wyjechac ze mna po schodach i wyjśc na zewnatrz, ale nie chciał. Wokoło nie widziałem nikogo, kto mógłby w tej sytuacji zareagowac. Typ po moich długich namowach stwierdził, że czas się uspokoic, usiadł na miejscu rurkowca i przestał się odzywac. Z racji małego problemu z prawem sprzed 2 lat, stwierdziłem, że nie chcę się narazac niepotrzebnie i poszedłem aby wyjechac schodami na górę i pójśc do wyjścia. Wyjeżdżam na górę, a tam k***a dwóch pingwinów, żadni emeryci ale witki chude, stali i cały czas patrzyli się na tą sytuacje. Zapytałem dlaczego tak patrzą, skoro ich zdaniem jest obezwładnienie takiego gościa za pomocą potrzebnych do tego środków. Nic sie nie odezwali i stali dalej. Woleli patrzec jak ja konfrontuje się ze świrem, nie mając przy sobie gazu czy czegokolwiek żeby nie ryzykowac. Ludzie też w szoku, wyszedłem z galerii i nie wiem co się dalej z typem stało. Byc moze dalej groził, a te downy dalej się patrzyły na to wszystko. Szkoda mojego zdrowia i kartoteki uznałem. Ochroniarz taki jak na filmie, dałby sobie spokojnie radę. Jeśli takie niedołęgi mają robic jako ochroniarze, to lepiej żeby w ogóle ich nie było. Ubrac manekina ze sklepu w kamizelke i wyjdzie na to samo.

grico81

2021-05-02, 00:02
White power!!! o/

Mortifervs

2021-05-02, 12:49
No i taki ma być kurła ochroniarz, a nie dziadek z orzeczeniem o niepełnosprawności, który na widok takiego czeczena może co najwyżej w gacie narobić, bo nawet krótkofalówki nie potrafi obsługiwać!

elvis439

2021-05-04, 05:38
Asuritta napisał/a:

co jak co ale to jest Ochroniarz a nie jak w Polsce... pozakładane firmy ochroniarskie przez komuchów i pozatrudniani renciści i kalecy...



Sam jesteś k***a kaleka! Do ludzi niepełnosprawnych z szacunkiem dobrze?