18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czasem im cos wyjdzie ciekawego

fcuk_you_maddistic • 2015-03-23, 21:20
Chociaz dalej twierdze, ze to jest gowno warte to ten akurat mi sie podoba

JPablo

2015-03-23, 21:49
To trzeba mieć skilla a nie malować ch*je wzeszycie

Tassadar

2015-03-23, 21:54
Ta technika jest prosta, wtórna i bardzo łatwo powtarzalna. Ni jak to się ma do rysowania ołówkiem na przykład. Nie ma porównania. To jakby dokładność malowania stopą zamoczoną w farbie do narzędzi kreślarskich. Mają kilka efekciarskich patentów i tyle. Komuś się podoba spoko, ale to jak dla mnie żadna sztuka skoro koleś to maluje 10 min.

Romo666

2015-03-24, 08:54
@up, @wstawiający
i tak żaden z was by czegoś takiego nie namalował -.-

Skellin

2015-03-24, 15:31
Wiele jest takich ludzi którzy malują obrazy sprejami i każdy robi mniej więcej to samo tzn. Księżyc oraz 4-5 elementów które się powtarzają. Nawet ładne ale po paru takich filmach takie coś się nudzi i traci swój urok.

leBigMac

2015-03-24, 21:19
Dwa piwa, trzy piwa, k***a dalej ch*jowe.

Hereticus

2015-03-24, 21:35
Ten akurat się nie wyróżnia niczym, na tle obrazów tego typu.

nectovelius

2015-03-24, 21:41
Wszystko ładnie, pięknie, ale zj***na... perspektywa :?: Niech się ktoś wypowie znający temat - wydaje mi się, że odbicie tego "księżyca" w wodzie powinno być pod nim, a nie uj***ne obok... chyba, że to świat, w którym panują inne zasady, a księżyc nie jest księżycem, tylko słońcem, albo innym czymś... w sumie to może być futurystyczny "widok z dupy na świat" i dlatego są tam gówniane zasady :P Ogólnie rzecz biorąc - fajnie malują tymi "szprejami", ale niech się zasad jakichś trzymają troszeczkę.

konrad_n

2015-03-24, 21:45
Cytat:

Wszystko ładnie, pięknie, ale zj***na... perspektywa Niech się ktoś wypowie znający temat - wydaje mi się, że odbicie tego "księżyca" w wodzie powinno być pod nim, a nie uj***ne obok... chyba, że to świat, w którym panują inne zasady, a księżyc nie jest księżycem, tylko słońcem, albo innym czymś... w sumie to może być futurystyczny "widok z dupy na świat" i dlatego są tam gówniane zasady Ogólnie rzecz biorąc - fajnie malują tymi "szprejami", ale niech się zasad jakichś trzymają troszeczkę.


wypowiem sie bo znam temat, moim zdaniem pie**olisz jak potłuczony

nectovelius

2015-03-24, 21:47
konrad_n napisał/a:


wypowiem sie bo znam temat, moim zdaniem pie**olisz jak potłuczony


A nie, bo pie**ole ja naj***ny :P Nie znasz tematu 8-)

kapsel666

2015-03-24, 23:01
Sam jesteś gówno warty....

ferguson6b

2015-03-24, 23:12
na hardzie takie "dziewczyny" malują ładniej ku*asem

anestezjolog

2015-03-25, 00:45
a czemu ta blondyna ma włosy na rękach? :/

l0tt4r

2015-03-25, 02:45
nectovelius napisał/a:

Wszystko ładnie, pięknie, ale zj***na... perspektywa :?: Niech się ktoś wypowie znający temat - wydaje mi się, że odbicie tego "księżyca" w wodzie powinno być pod nim, a nie uj***ne obok... chyba, że to świat, w którym panują inne zasady, a księżyc nie jest księżycem, tylko słońcem, albo innym czymś... w sumie to może być futurystyczny "widok z dupy na świat" i dlatego są tam gówniane zasady :P Ogólnie rzecz biorąc - fajnie malują tymi "szprejami", ale niech się zasad jakichś trzymają troszeczkę.



Tu masz rację, sam to chciałem napisać, ale nie na czas wpadłem na ten filmik... generalnie odbicie mogło by być przesunięte względem księżyca, ale wtedy linia zbiegu odbicia powinna iść centralnie na jego (odbicia) źródło... na tym obrazku tafla wody dając takie odbicie księżyca musiałaby iść na skos, czyli trochę nie halo zadziałała grawitacja...
Głowy nie dam, ale to chyba bardziej by był surrealizm jak grawitacja nawala a horyzont (czyli też punkty zbiegu) tworzą jakieś dziwne skosy...

Suguru

2015-03-25, 06:44
Tys jest, k***a, gowno warty...