18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czas wakacji.

de_Sade • 2019-07-16, 19:24
Lato, czas wakacji, wiadomo- choćbyś nie wiem jaki miał samochód, ciężko się spakować.


Bedejot

2019-07-16, 19:40
Lubie to.

szatan_ns

2019-07-16, 20:28
chciałbym zauważyć ze czy to NL czy innym nowoczesnym kraju policja agresywna jest tylko do białego osobnika bo z wędzonymi to juz ostrożnie się obchodzą żeby maczetką nie dostać....

cocoboy1pl

2019-07-16, 21:04
pieknie panu korki wyj***lo

PanAdamSam

2019-07-16, 22:15
Bedejot napisał/a:

Lubie to.



Lubisz być j***ny w dupę przez pana w mundurze? W sumie, każdy ma swoje gusta.

Presty

2019-07-16, 22:32
Typowy brak procedur co do postepowiania z agresywnym podejrzanym.
W USA nie mają z tym problemów od lat :P

~sensualna

2019-07-16, 23:14
Presty napisał/a:

Typowy brak procedur co do postepowiania z agresywnym podejrzanym.
W USA nie mają z tym problemów od lat



krzywde by im zrobił mając skute ręce z tyłu ;) policjant widać ma jakieś problemy i się wyżywa na zwykłym pyskaczu

Dukenstein

2019-07-17, 01:17
powinni ubić na miejscu, a po ścierwo zamówić śmieciarkę. Po uj się z takim gównem użerać.

Borys

2019-07-17, 06:33
Dukenstein napisał/a:

powinni ubić na miejscu, a po ścierwo zamówić śmieciarkę. Po uj się z takim gównem użerać.



Wyobraz sobie, ze jestes Bogu ducha winnym powiedzmy ojcem, ktoremu matka nie pozwala widziec dziecka. Bladź wzywa policmajstrow, a oni bez dania racji laduja Cie w kajdanki i sila do radiowozu. W takiej sytuacji zazwyzaj juz racjonalnie sie nie zachowujesz.... Nadal chcialbys zeby ujebac na miejscu i do smieciarki?

A jesli to lokalny cwaniaczek i pyskacz to ch*j mu w dupe!

Respektuj

2019-07-17, 08:12
sensualna napisał/a:

krzywde by im zrobił mając skute ręce z tyłu policjant widać ma jakieś problemy i się wyżywa na zwykłym pyskaczu



W internecie nie da sie komuś zrobić krzywdy a ty tylko tu byś zrobił, bo tylko tu Cie stać na cwanialowanie

sereja3

2019-07-17, 09:01
O... i tak wygląda 80% polaków w NL. Jak rozmawiam z kimś na badoo i mi dupa pisze, że mieszka i pracuje u Van Buuren'a to zawijam lacze. Syfa nie chce dostać.

PersivalusPerwersalus

2019-07-17, 09:19
sereja3 napisał/a:

O... i tak wygląda 80% polaków w NL. Jak rozmawiam z kimś na badoo i mi dupa pisze, że mieszka i pracuje u Van Buuren'a to zawijam lacze. Syfa nie chce dostać.



haha badoo haha tinderka też ogarniasz ? czy inne ch*jostwa ? schowaj tenbrzydki ryj w tej holandii bo tam pasuje w kraju niedorozwojów.

~sensualna

2019-07-17, 14:50
Respektuj napisał/a:

W internecie nie da sie komuś zrobić krzywdy a ty tylko tu byś zrobił, bo tylko tu Cie stać na cwanialowanie



co ty pie**olisz? xd

Zjebany_Ryj

2019-07-17, 15:00
szatan_ns napisał/a:

chciałbym zauważyć ze czy to NL czy innym nowoczesnym kraju policja agresywna jest tylko do białego osobnika bo z wędzonymi to juz ostrożnie się obchodzą żeby maczetką nie dostać....


No. Słuszna uwaga, potwierdzam info. Ostatnio przekroczyłem granice Polski i k***a więcej się nie wychylam.
U nas to i pogoda ładna i tęcza na niebie a 5 kilometrów za Świeckiem inny świat. Policja leje pałami białasów, homo cieszą ryja, nieliczni biali hetero sp***alają przed policją a policja sp***ala przed wędzonymi z meczetami jak w cyrku.

Jutub

2019-07-17, 17:05
Przecież mówi na końcu, że tam był KOMAR ! A ci go od razu na glebę...