18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Czas

Ra...........hi • 2017-05-29, 14:31
Jeśli myślisz, ze czas zapie**ala to ogól sobie brwi i zobacz jak cudownie wolno płynie. :amused:

~Velture

2017-05-29, 15:59
Jeśli myślisz, ze czas zapie**ala to ogól sobie łoniaki i zobacz jak długo cię będzie swędziało.

cuurniprime

2017-05-30, 01:20
Jeśli myślisz, ze czas zapie**ala to ogól swoją rodzinę, zobaczysz jak długo będą ci wypominać :kawa:

eaz

2017-05-30, 07:50
Velture napisał/a:

Jeśli myślisz, ze czas zapie**ala to ogól sobie łoniaki i zobacz jak długo cię będzie swędziało.



Jaja goli się maszynką elektryczną bądź specjalnie do tego stworzonymi maszynkami. Wtedy nie swędzą.

Ra...........hi

2017-05-30, 08:46
Velture napisał/a:

Jeśli myślisz, ze czas zapie**ala to ogól sobie łoniaki i zobacz jak długo cię będzie swędziało.



E tam. Swędzi za pierwszym, drugim i czasem trzecim razem. Ale jak golisz w miarę regularnie to potem ciało się przyzwyczaja i już tego nie odczuwasz. ;-)

NafazowanyKoleś

2017-05-30, 12:45
2xUp: Zaraz was pojadą że jesteście pedałami bo jaja golicie, pedały :amused:

Cara_Al_Sol

2017-05-30, 13:21
NafazowanyKoleś, Mamy XXI wiek. To już chyba standard, nie?

KillerLaugh

2017-05-30, 14:55
Cara_Al_Sol napisał/a:

NafazowanyKoleś, Mamy XXI wiek. To już chyba standard, nie?


Otóż to, tak jest higienicznej kiedy razem z eaz'em i Ratoshi'm zapie**alacie się w dupę :amused:

Ra...........hi

2017-05-30, 15:11
DiKarpio napisał/a:


Otóż to, tak jest higienicznej kiedy razem z eaz'em i Ratoshi'm zapie**alacie się w dupę :amused:



A myślisz, ze nie wiem jak się onanizujesz podglądając nas przez lornetkę. To dla ciebie specjalnie bo wiem , że wygolone lubisz. :krejzi:

eaz

2017-05-30, 17:49
NafazowanyKoleś napisał/a:

2xUp: Zaraz was pojadą że jesteście pedałami bo jaja golicie, pedały :amused:



Stary, ja mam nawet dwa ręczniki i trzeci tylko do twarzy. Może to dlatego mam porządną dupeczkę która sama proponuję mi lodzika zrobić.

OxY

2017-05-30, 20:33
Jeśli kiedyś, całkiem niedawno obciąłem sobie jedną to znaczy, że wiem co to upływ czasu? :D

jednoręki-ujeżdżacz

2017-05-30, 20:52
eaz napisał/a:



Stary, ja mam nawet dwa ręczniki i trzeci tylko do twarzy. Może to dlatego mam porządną dupeczkę która sama proponuję mi lodzika zrobić.


A ile masz dildosów w pupie? :lol: Rozumiem, dbać, myć, golić ale k***a, trzy ręczniki? :shock:

eaz

2017-05-31, 07:33
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:


A ile masz dildosów w pupie? :lol: Rozumiem, dbać, myć, golić ale k***a, trzy ręczniki? :shock:



Już ci tłumaczę bo może to dla ciebie za dużo do ogarnięcia. Jeden do dupy. Drugi do ciała, głowy itd, a trzeci do twarzy. Taki malutki. Ponieważ mam problemy z ryjem. Syfy mi wyskakują. I zauważyłem, że jak się wycieram tylko tym ręcznikiem to jest ich dużo mniej. Jeden lub dwa na dwa miesiące.

jednoręki-ujeżdżacz

2017-06-25, 21:48
eaz napisał/a:



Już ci tłumaczę bo może to dla ciebie za dużo do ogarnięcia. Jeden do dupy. Drugi do ciała, głowy itd, a trzeci do twarzy. Taki malutki. Ponieważ mam problemy z ryjem. Syfy mi wyskakują. I zauważyłem, że jak się wycieram tylko tym ręcznikiem to jest ich dużo mniej. Jeden lub dwa na dwa miesiące.

Czyli cele zdrowotne. Kumam. Jak wytrę po myciu najpierw dupsko a potem ryj, pozostaje bez syfów ale dalej paskudny. Pozdrówka.