18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarodziej

suborg • 2021-07-08, 20:30
Był chłop i nie ma chłopa


skaza71

2021-07-08, 23:16
pojawi się.

RamCiamCiam

2021-07-08, 23:16
Maniekem2 napisał/a:

Patrzcie dzieci, tatuś pokaże sztuczkę ze znikaniem



Czarni pokazują dzieciom sztuczki ze znikaniem cały czas :)

Bandzior020

2021-07-08, 23:22
Karmazon napisał/a:

Nie ćpaj



pie**olisz tam... Gdyby ta opowieść jeszcze Czubówna czytała powtarzalbys jak mantre az do starości :lol:

Budrys2000

2021-07-09, 00:03
Znawca_Cipek napisał/a:

Kobiety te potrafily calymi dniami i nocami rozciagac moszny mezczyzn, przezuwajac je na zmiane dotad, az owe moszny byly w stanie uniesc mezczyzne w powietrzu.



Znawca cipek i moszn, człowiek renesansu.

Gruezi

2021-07-09, 00:49
Karmazon napisał/a:

Nie chlaj



Znalazł się k***a policjant trzeźwości. Zluzuj pas cnoty i pruderii na pięć minut.

ritu4l

2021-07-09, 01:52
Gruezi napisał/a:

Znalazł się k***a policjant trzeźwości. Zluzuj pas cnoty i pruderii na pięć minut.



A kto powiedział że ja nie chlam i nie ćpam.

Guwnojat

2021-07-09, 06:56
Fake jak ch*j

Nufrevi

2021-07-09, 08:21
plastic napisał/a:

jak dla mnie fake. inaczej wygląda człowiek skaczący z dużej wysokości, a inaczej z małej. w ostatnich klatkach na których go widać, widać również charakterystyczne pochylenie, które wykonujemy intuicyjnie tuż przed lądowaniem z niskiej wys. poza tym, skoczył k***a w bok zamiast na wprost. poza tym, wziął rozbieg jak menel przed prankiem, aby wyhamować tuż przed skokiem, jak małe dzieci, kiedy chcą przykozaczyć przed mamą.
9/10 że to fake.
poczekajmy na ekspertyzę balistyczną oraz opinię innych ekspertów.



dodatkowo kamera pokazuje zupelnie inne miejsce, niz te w ktorym "skoczyl"

silesian171

2021-07-09, 08:50
plastic napisał/a:

jak dla mnie fake. inaczej wygląda człowiek skaczący z dużej wysokości, a inaczej z małej. w ostatnich klatkach na których go widać, widać również charakterystyczne pochylenie, które wykonujemy intuicyjnie tuż przed lądowaniem z niskiej wys. poza tym, skoczył k***a w bok zamiast na wprost. poza tym, wziął rozbieg jak menel przed prankiem, aby wyhamować tuż przed skokiem, jak małe dzieci, kiedy chcą przykozaczyć przed mamą.
9/10 że to fake.
poczekajmy na ekspertyzę balistyczną oraz opinię innych ekspertów.



szacun pewnie że leci w ch*ja, spójrzcie gdzie brudas skoczył a gdzie poleciały pocioty z kamerką..
z ekspertami Sadistica nie takie numery.
Pozdrawiam

hitOnnz

2021-07-09, 17:44
Znawca_Cipek napisał/a:

Klasyczny ,,ekspert nie znam się, ale się wypowiem,,

Facet zrobił klasyczny spadochron z jaj! Ot i cała tajemnica.
Prastara peruwianska legenda mowi, ze mozna tak rozciagnac sobie moszne, by zadzialala, jak spadochron, lub lotnia i pozwolila sie wzniesc wysoko ponad chmury, do samego Boga Slonce. Ponoc cwiczeniami w tym kierunku zajmowaly sie specjalnie przygotowywane do tego celu kobiety, zwane Mogapik. Kobiety te potrafily calymi dniami i nocami rozciagac moszny mezczyzn, przezuwajac je na zmiane dotad, az owe moszny byly w stanie uniesc mezczyzne w powietrzu.





:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

BigBadWilf88

2021-07-09, 22:15
plastic napisał/a:

jak dla mnie fake. inaczej wygląda człowiek skaczący z dużej wysokości, a inaczej z małej. w ostatnich klatkach na których go widać, widać również charakterystyczne pochylenie, które wykonujemy intuicyjnie tuż przed lądowaniem z niskiej wys. poza tym, skoczył k***a w bok zamiast na wprost. poza tym, wziął rozbieg jak menel przed prankiem, aby wyhamować tuż przed skokiem, jak małe dzieci, kiedy chcą przykozaczyć przed mamą.
9/10 że to fake.
poczekajmy na ekspertyzę balistyczną oraz opinię innych ekspertów.



Panie plastic, ja Panu wierzę

Brutalne_Bydle

2021-07-09, 22:25
plastic napisał/a:

jak dla mnie fake. inaczej wygląda człowiek skaczący z dużej wysokości, a inaczej z małej. w ostatnich klatkach na których go widać, widać również charakterystyczne pochylenie, które wykonujemy intuicyjnie tuż przed lądowaniem z niskiej wys. poza tym, skoczył k***a w bok zamiast na wprost. poza tym, wziął rozbieg jak menel przed prankiem, aby wyhamować tuż przed skokiem, jak małe dzieci, kiedy chcą przykozaczyć przed mamą.
9/10 że to fake.
poczekajmy na ekspertyzę balistyczną oraz opinię innych ekspertów.


Popieram. Dodatkowo te dzieci i ich udawane krzyki. Przecież słychać, że to zabawa i że mają z tego radochę

Tuco

2021-07-10, 01:00
plastic napisał/a:

jak dla mnie fake. inaczej wygląda człowiek skaczący z dużej wysokości, a inaczej z małej. w ostatnich klatkach na których go widać, widać również charakterystyczne pochylenie, które wykonujemy intuicyjnie tuż przed lądowaniem z niskiej wys. poza tym, skoczył k***a w bok zamiast na wprost. poza tym, wziął rozbieg jak menel przed prankiem, aby wyhamować tuż przed skokiem, jak małe dzieci, kiedy chcą przykozaczyć przed mamą.
9/10 że to fake.
poczekajmy na ekspertyzę balistyczną oraz opinię innych ekspertów.



Wiesz, ostatnio był film jak to jeden Hindus chciał na tiktoka wrzucić film, na którym bez magazynka pociąga za spust. W komorze był jednak pocisk.

Fajna analiza, ale mnie nie przekonuje. To są tacy pok***ieńcy, że szybciej ogarniają jak się zabić w prosty sposób, niż jak ogarnąć technikę, żeby zrobić montaż.

Druga sprawa - robienie z siebie e-szerloka i dopatrywanie się wszędzie fejków, raczej świata nie uratuje. No ale jeśli czyni każdy kolejny Twój dzień lepszym, to sobie rób jak uważasz ;)

plastic

2021-07-10, 04:49
Tuco napisał/a:


Druga sprawa - robienie z siebie e-szerloka i dopatrywanie się wszędzie fejków, raczej świata nie uratuje. No ale jeśli czyni każdy kolejny Twój dzień lepszym, to sobie rób jak uważasz



że co xD jak widzę ściemę, to muszę coś powiedzieć. taką mam naturę.

co do filmu, to tak jak inni już zauważyli, krzyki dzieciaków i aktorstwo "skoczka" również przekreśla autentyczność w moim mniemaniu.

sprawa rozwiązana. e-szerlok idzie spać.