18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny żniwiarz

Duczki1234 • 2023-04-17, 15:28
U naszych czarnych ulubieńców rozpoczyna się wiosenne sprzątanie :d



Zwane czystkami etnicznymi

PentagramOdDiabła

2023-04-17, 17:47
Halman napisał/a:

a teraz drobna manipulacja w paintcie z datą i jedziemy dowoli wedle uznania z naiwniakami co to uwierzą we wszystko... a moze wolisz datę wprowadzenia stanu wojennego?

tak ze nie masz żadnych jednoznacznych dowodów, aj waj...
dziękuje, dobranoc.



Tam Halman z głową w porządku?

KeksimusMaximus

2023-04-17, 17:48
VeIture napisał/a:

k***a... aż mi się przypomniało jak kilkanaście lat temu tutaj zakładałem konto specjalnie aby na harda wejść i takie materiały oglądać.. łezka mi w oku się zakręciła.
Łap zasłużone piwko!



A ja pamietam jak nie trzeba bylo nawet kont zakladac..

donkapusta

2023-04-17, 17:53
Przecież to jakiś fake. Nie ma kropli krwi. A z takiej odległości pociski przecinają, tną i urywają ciało.

Marcinqqq

2023-04-17, 18:10
pie**olicie jakieś głupoty, a mi się wydaje że ten w niebieskim przeżył, natomiast ten co strzelał ma zeza j***ny

Raider

2023-04-17, 18:49
VeIture napisał/a:

@Halman
Zapomniałeś sperman, że ja miałem jako 2gi na tym portalu 1 milion piwek (ty byłeś 4ty) czy tak już chciałeś dosrać zapominając, że ja nie kasuję żadnego maila?
Skasowałem konto bez pisania 100x, że je skasuję tak jak ty i założyłem ponownie po kilku latach aby mieć dostęp do harda i nic nie pisałem o czym każdy tutaj wie. Dalej mam swoje rangi, kolorki i ciebie w dupie.
Chciałeś przysrać ale nie pykło. Dziękuje, dobranoc.



Nie zesraj się

Halman2

2023-04-17, 18:53
VeIture napisał/a:

@Halman
Zapomniałeś sperman, że ja miałem jako 2gi na tym portalu 1 milion piwek (ty byłeś 4ty) czy tak już chciałeś dosrać zapominając, że ja nie kasuję żadnego maila?
Skasowałem konto bez pisania 100x, że je skasuję tak jak ty i założyłem ponownie po kilku latach aby mieć dostęp do harda i nic nie pisałem o czym każdy tutaj wie. Dalej mam swoje rangi, kolorki i ciebie w dupie.
Chciałeś przysrać ale nie pykło. Dziękuje, dobranoc.



Ehhh, possijcie se pały na przeprosiny i wracać do klasy.

PS. ja to tu jestem od 2001 i miałem kiedyś konto "wujekh*jciwdupe" ale zapomniałem hasła.

Latissimus

2023-04-17, 19:13
Co on gada na początku? Gang Bang?

Pentoser

2023-04-17, 19:25
Zaplacili za to ze ich zastrzelili pewnie. k***a przyjedzcie do nas co tam tak bedziecie sami siedziec.

kirkor1245

2023-04-17, 20:44
~VeIture napisał/a:

k***a... aż mi się przypomniało jak kilkanaście lat temu tutaj zakładałem konto specjalnie aby na harda wejść i takie materiały oglądać.. łezka mi w oku się zakręciła.
Łap zasłużone piwko!



Tobie te piwa to dają nie wiem od czego. Bo nogę sobie odciąłęś., czy jaki h*j. Nie wiem czemu ciebie nie lubię.

~Velture

2023-04-17, 20:55
kirkor1245 napisał/a:

Nie wiem czemu ciebie nie lubię.






Beale

2023-04-18, 00:47
A co to za gatunek małpy? Nie znam...

A co to za gatunek małpy? Nie znam...

VeIture napisał/a:

k***a... aż mi się przypomniało jak kilkanaście lat temu tutaj zakładałem konto specjalnie aby na harda wejść i takie materiały oglądać.. łezka mi w oku się zakręciła.
Łap zasłużone piwko!



Dalej Walisz konia tego typu materiałów?

Safko666

2023-04-18, 01:33
Pozdrawiam wszystkich którzy dołączyli w 2010!