18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny w Rosji

Krzyszof.K • 2022-07-13, 08:37
Wchodzi murzyn w Moskwie do baru, patrzy po pólkach i nie wie co zamówić. Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklankę spirytusu. Barman otwiera lodówkę, wyjmuje zmrożoną butelkę i nalewa do szklanki. Rusek wypija, robi "huuu" i nic. Murzyn krzyczy:
- Dla mnie to samo!
Barman nalewa, murzyn wypija, zaczyna się skręcać, kaszleć, rzygać, łzy mu ciekną, a rusek klepie go w plecy i pyta:
- Co? Zimne nie?

gustav665

2022-07-13, 08:59
Czy żart polega na tym, że dla ruska jedynym powodem, dla którego murzyn by się skręcał było zmrożenie? Nie czaje

Krzyszof.K

2022-07-13, 09:03
gustav665 napisał/a:

Czy żart polega na tym, że dla ruska jedynym powodem, dla którego murzyn by się skręcał było zmrożenie? Nie czaje






bercisko

2022-07-13, 09:03
gustav665 napisał/a:

Czy żart polega na tym, że dla ruska jedynym powodem, dla którego murzyn by się skręcał było zmrożenie? Nie czaje



Coś jak koń na stand upie. Prowadzący powiedział dowcip, wszyscy się chichrają i nagle ktoś mówi do konia: "No i z czego rżysz?" :-)

skywalker75

2022-07-13, 09:15
gustav665 napisał/a:

Czy żart polega na tym, że dla ruska jedynym powodem, dla którego murzyn by się skręcał było zmrożenie? Nie czaje



Może też chodzić o to, że murzyn i rusek nie mogą się spotkać w knajpie bo w tym czasie jeden i drugi kradną i gwałcą gdzieś w Europie

:roll:

Parkometr

2022-07-13, 09:34
Żart dotyczący alkoholu lub seksu. Kwintesencja poziomu mas

kacper060

2022-07-13, 11:32
Trzy krasnoludki piją wódę pod krzakiem, ale nagle wódka się skończyła, a nie miały kasy żeby kupić. Odzywa się jeden z krasnoludków:
- Słuchajcie, tu niedaleko biją rekordy Guinessa i można wygrać 20 zł. Ja mam najmniejszą rączkę na świecie to może wygram i będzie flacha.
- A ja mam najmniejszą nóżkę to może będzie na drugą flachę- mówi drugi.
- Słuchajcie, ja z kolei mam najmniejszego penisa jakiego można sobie wyobrazić więc będzie na kolejną flaszkę!
Gdy krasnoludki dotarły na miejsce, pierwszy z nich wchodzi i za chwilę wybiega ucieszony i krzyczy:
-Wygrałem! Wygrałem, mam najmniejszą rączkę, będzie flacha!
Drugi wchodzi i za chwilę sytuacja się powtarza. Ostatni krasnoludek, ten z najmniejszym penisem, wszedł do środka, po dłuższej chwili wychodzi wk***iony bez pieniędzy rozgląda się i mówi:
- k***a, który to ten Krzysztof.K?!

KoniecZartow

2022-07-13, 14:40
Parkometr napisał/a:

Żart dotyczący alkoholu lub seksu. Kwintesencja poziomu mas



Arystokracja. Więc przychodzi k***a do baru, a barman na to, parkometry to na parkingu.

sebek20

2022-07-13, 14:44
żałosne i nie smiesne

Kosmodysk

2022-07-13, 14:49
Wpada rasowy Rusek z budowy- co najwyżej naj***ny Ładą.

nectovelius

2022-07-13, 14:51
Krzyszof.K napisał/a:

Wchodzi murzyn w Moskwie do baru, patrzy po pólkach i nie wie co zamówić. Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklankę spirytusu. Barman otwiera lodówkę, wyjmuje zmrożoną butelkę i nalewa do szklanki. Rusek wypija, robi "huuu" i nic. Murzyn krzyczy:
- Dla mnie to samo!
Barman nalewa, murzyn wypija, zaczyna się skręcać, kaszleć, rzygać, łzy mu ciekną, a rusek klepie go w plecy i pyta:
- Co? Zimne nie?



Spieprzyłeś żart... to nie powinno być - Co? Zimne, nie?
Tylko - Szto małpa... Zimne?

silwerbalk

2022-07-13, 19:41
Ja pierodle wakacje i młode zjeby odkryły sadola .... I tak k***a co roku :roll:

eMJay8086

2022-07-14, 07:15
To po tym czarnym z RPA wczoraj, co z gwinta flaszkę Jaegermeistera wypił i kojfnął? :-)

olesnik

2022-07-14, 13:48
ja pie**ole, czy to jest tygodnik Angora rocznik '07? No k***a jakim cudem to jest na głównej xDD

82Boro

2022-07-26, 16:54
tak czy inaczej h*j z ruskimi