18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny twardziel...

Salieri16000 • 2020-04-05, 20:29
...albo samobójca:



Ja na pewno nie podniósłbym ręki, na typa uzbrojonego w karabin.

Antek01

2020-04-05, 20:43
Skąd pewność, że to AK-47?

zwierzak30

2020-04-05, 20:47
A skąd pewność że miał amunicje?

Salieri16000

2020-04-05, 20:58
Antek01 napisał/a:

Skąd pewność, że to AK-47?



Już poprawiłem- dzięki za czujność ;)

zwierzak30 napisał/a:

A skąd pewność że miał amunicje?



Bo widać jak typ go przeładowuje. A poza tym- myślisz, że w Afryce puścili by milicjanta z bronią bez amunicji?

Szelma

2020-04-05, 20:59
Raz będąc w Brazylii widzialam typa właśnie uzbrojonego w AK47 podobna sytuacja.. stalam dosc blisko by dobrze przyjrzec sie broni i co bylo koles niemiał magazynka i gosc tak samo wyrwal sie do bicia ale zaraz uciekal :mrgreen: ale zaraz sobie pomyślałam przecież jeden moze byc juz komorze :roll:

koolowsky

2020-04-05, 21:50
"Ja na pewno nie podniósłbym ręki, na typa uzbrojonego w karabin."

Po tym co odpie**ala karaczan i jego ferajna niedługo trzeba będzie.

wertuqq

2020-04-05, 22:01
koolowsky napisał/a:

"Ja na pewno nie podniósłbym ręki, na typa uzbrojonego w karabin."
Po tym co odpie**ala karaczan i jego ferajna niedługo trzeba będzie.


Oho! Zakaz zgromadzeń działa. Kodomita nie może się opasać tęczowa szmatą w towarzystwie jemu podobnych debili, to strzyka żółcią w komentarzach.

Darkwaterfall

2020-04-05, 23:22
wertuqq napisał/a:

Oho! Zakaz zgromadzeń działa. Kodomita nie może się opasać tęczowa szmatą w towarzystwie jemu podobnych debili, to strzyka żółcią w komentarzach.



Zaintrygował mnie twój komentarz. Sprawił, że zastanowiłem się nad wieloma rzeczami. Kto broni politykierów pokroju Kaczyńskiego... Kto broni politykierów pokroju Kaczyńskiego poprzez używanie słów powszechnie uznanych za obraźliwe... Czyli inaczej, kto jawnie obraża użytkownika tego szanownego portalu, czyli nam wszystkim podobnego i broni kłamców przy korycie, szkodników, pasożytów i kłamców? j***ny wertuqq k***a pie**olona!

Nellum

2020-04-06, 03:28
Salieri16000 napisał/a:

na pewno



Na pewno to Kopernik nie żyje może ze strachu dostał byś takiej adrenaliny i mocy, że też byś mu zaj***ł i uciekł skąd wiesz ;)

Antek01

2020-04-06, 10:18
Darkwaterfall napisał/a:

Zaintrygował mnie twój komentarz. Sprawił, że zastanowiłem się nad wieloma rzeczami. Kto broni politykierów pokroju Kaczyńskiego... Kto broni politykierów pokroju Kaczyńskiego poprzez używanie słów powszechnie uznanych za obraźliwe... Czyli inaczej, kto jawnie obraża użytkownika tego szanownego portalu, czyli nam wszystkim podobnego i broni kłamców przy korycie, szkodników, pasożytów i kłamców? j***ny wertuqq k***a pie**olona!



W tvp pewnie go tego nauczyli. Stamtąd nic wartościowego nie wyniesiesz.

uki1

2020-04-06, 15:24
jebac czarnych kałachami

RoBoTRoN

2020-04-06, 21:17
Salieri16000 napisał/a:

Już poprawiłem- dzięki za czujność
Bo widać jak typ go przeładowuje. A poza tym- myślisz, że w Afryce puścili by milicjanta z bronią bez amunicji?



A ja stawiam na HK G3 ewentualnie FN FAL...

mrfreak16

2020-04-07, 14:31
Salieri16000 napisał/a:

Już poprawiłem- dzięki za czujność
Bo widać jak typ go przeładowuje. A poza tym- myślisz, że w Afryce puścili by milicjanta z bronią bez amunicji?



To FN FAL