18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny Robin Hood

~_Yarko_ • 2020-11-08, 11:44
Gdzieś w Afryce.


Pierścień i łańcuch dla potrzebujących.
I jeszcze jakaś książka ...

cz...........ek

2020-11-08, 13:53
Pralpunkt napisał/a:

Może Ci nasi Polscy obrońcy kościoła, ubiorą swoje ortaliony i pojadą chronić kościoły w Afryce?
No dresy na co czekacie? Nawet zrzucę wam się na bilet w jedną stronę


No co ty, przecież takiego murzyna ciężej pobić, niż kilku lewaków i feminazistek. Powszechnie wiadomo, że żeby Seby się aktywowały to musieliby przybyć na miejsce z 3-krotną przewagą liczebną. Inaczej protokół "honor robaka" blokuje wszystkie zdolności ofensywne :lol:

baronturbina

2020-11-08, 13:59
Ahahahahahah czekoladowy pan mnie rozj***ł na całą niedziele!

Wokanda k***a!

saves

2020-11-08, 14:08
To Indie? Tylko tam widziałem biegające po świątyniach małpy.

Respektuj

2020-11-08, 14:11
Gdzie jest Kaczor??? czemu bóg na to pozwolił??? aa a no tak bo go nie ma...

racing

2020-11-08, 14:16
Belweder napisał/a:

Zastanawia mnie tylko po ch*j tam wysyła się księży, jakąś pomoc, smsy o treści "POMAGAM" itp. Zostawić ich i niech sobie radzą, po co w ogóle się w nich życie ingeruje...



Kiedyś gdy uczęszczałem do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego na sprawdzianie z geografii było zadanie: Wyjaśnij i opisz na podstawie własnego zdania dlaczego potrzebna jest pomoc organizacji humanitarnych w państwach Afryki.
To wyjaśniłem: Że nie należy w ogóle pomagać murzynom, gdyż to pogłębia problem. Murzyn opatrzony socjalem ma ochotę się rozmnażać a ziemia afrykańska nie jest zbytnio urodzajna by wydać taki plon, który zaspokoi potrzeby wszystkich. Nie pomagając im połowa zdechnie z głodu i zostanie ich tyle ile natura jest w stanie utrzymać. A w naturę nie należy ingerować :-D
Przez pół roku uczęszczałem do psychologa szkolnego tłumacząc głupiej k***ie swoją rację. :mrgreen:

siwybis

2020-11-08, 14:31
A teraz wyobraźcie sobie że stało by się to w normalnych czasach, normalnym kraju a jego dorwał by lokalny oddział Ku Klux Klanu... To było by za ostre nawet na harda.

ruddie

2020-11-08, 15:42
Biali tego chcieli, to mają. Niepotrzebnie to wywoziliśmy z Afryki. Głupie to i do jakiejkolwiek roboty w zasadzie się nie nadaje. Powinniśmy wszystkich z powrotem odwieźć. Kontynent wyizolować i zobaczyć za sto lat, co się zmieniło.

OpenStreetMaps

2020-11-08, 15:47
jjjkkkfff napisał/a:

Ciekawe jak pan hebanowy by skończył gdyby taką akcję odwalił w średniowiecznej europie...



Spotkała by go za to STOS-owna kara.

gacu37

2020-11-08, 17:52
Pralpunkt napisał/a:

Może Ci nasi Polscy obrońcy kościoła, ubiorą swoje ortaliony i pojadą chronić kościoły w Afryce?
No dresy na co czekacie? Nawet zrzucę wam się na bilet w jedną stronę



A może Ci wielcy obrońcy praw kobiet ubiorą swoje maski z piorunami i pojada do krajów arabskich bronić praw kobiet. Albo do Rosji krzyczeć do policji "wypie**alać" nawet zrzucę wam się na bilet w jedną stronę

Salieri16000

2020-11-08, 18:02
Nie no k***a- bez jaj! Tę "książkę" to mógł mu zostawić- przecież i tak nie będzie jej czytać, bo nie umie. No chyba, że na rozpałkę sobie ją wziął, to spoko...

Tr...........ty

2020-11-08, 18:34
jjjkkkfff napisał/a:

Ciekawe jak pan hebanowy by skończył gdyby taką akcję odwalił w średniowiecznej europie...



W średniowiecznej Europie taki przybysz długo by nie pożył. Nie było przecież zasiłków, a kradzieże często były karane natychmiast po złapaniu.

Machol

2020-11-08, 19:35
Za mącenie w głowach swoich pobratymców był usprawiedliwiony. To i tak dobrze że tylko tyle im się stało.

100imiQtas

2020-11-08, 19:47
Sporo robaczywego lewactwa złazi się tutaj ostatnio.

Catchcart

2020-11-08, 21:17
Zjeby nawet nie stanęły w obronie