18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny program kosmiczny

Butter • 2014-02-01, 13:40
Zainspirowany pewną kreskówką w której jeden z odcinków miał tytuł "murzyńska technologia" przedstawiam wam prawdziwą czarną hi-tech: ASRP (African Space Reserch Program).

Projekt wysłania na orbitę okołoziemską myszy/szczura, a w przyszłości afronauty.

Sputnik1 zbudowano z grilla-opiekacza do ryżu czy ch*j wie czego, napęd to 120mm wentylator z PC, światła pozycyjne (ciężko nie zauważyć), ogniwa słoneczne z kilku kalkulatorów. Życie na sputniku utrzymywać będzie butla z 8,3 litra tlenu. Sondę na orbitę wyniesie balon z helem. Wysokość orbity 176km nad poziomem morza, prędkość na orbicie 6200km/h, magnetyczna staza dla myszy... ale to są ściśle techniczne dane których nie będę przytaczał, nasze ograniczone umysły ich nie ogarną.




Ciekawostką jest wielozadaniowość sondy ponieważ jak mówi kapitan Chris Nsamba posiada ona system antyrakietowy chroniący sondę przed RASISTAMI! (to ustrojstwo na kadłubie po lewej - górne lewe zdjęcie)


Ten ugandyjski program kosmiczny jest na serio, ASRP dostał nawet nagrodę za wybitne osiągnięcia w 2013r.



Ciekawe czy Obama chciałby zostać pierwszym afronautą, jak wspominałem projekt wystrzelenia afronauty w kosmos jest ciągle rozwijany jako African Skyhawk yo niggas! Na filmiku jest przedstawiony kadłub wielozadaniowego myśliwca obrony planetarnej (afrykańskiej) oraz łańcuch dowództwa i ich białe cizie do ocierania z potu podczas umysłowej "pracy".



Przecież afrykańczycy to tacy sami ludzie jak my, są przykładem pięknego społeczeństwa żyjącego w harmonii z naturą (np. śmierć głodowa i AIDS), mają ogromne ilości zasobów naturalnych z których ograbił ich biały człowiek! (RASIZM) mają swoich utalentowanych naukowców których nikt nie chce docenić RASIZM!



Źródło: ASRP

wÃ...........da

2014-02-02, 21:24
Mam coś takiego na działce nazywa się gril

Tommy_19

2014-02-02, 22:38
Lecą kraść w kosmosie

cdata

2014-02-02, 22:41
sługaSzatana napisał/a:

Nie ma się co śmiać, bo są bardziej do przodu niż Polska. Można tylko zapłakać...



Varyz napisał/a:

Przypomina się stwierdzenie, że naprawdę "jesteśmy 100 lat za murzynami" :D



karrbon napisał/a:

To uczucie, gdy uświadomisz sobie, że murzyny z Afryki mają lepszy program kosmiczny niż Polska...



Typowe podejście polaczków (specjalnie użyta forma obraźliwa w stosunku do tych cytowanych $#%$#@^@!!$$).

Nic nie wiedzą a pie**olą głupoty..
Obecnie mamy 2 polskie satelity: Brite-PL oraz Lem. Trzeci - Heweliusz niedługo będzie krążył po orbicie.

Więc zanim postaracie się być tacy "cool" i "trendy" jadąc po swojej ojczyźnie sprawdźcie fakty a później się wypowiadajcie...
TrochÄ™ dumy narodowej nie zaszkodzi....

javal

2014-02-02, 23:21
No to teraz oficjalnie jesteśmy 100 lat za murzynami.

oleksy00

2014-02-03, 16:39
Jak oni chcą tego sputnika napędzać wentylatorami w próżni? Czy one służą jedynie do korekcji lotu z balonem? Bo ja już zgłupiałem.

Paniczyk

2014-02-03, 18:25
sługaSzatana napisał/a:

Nie ma się co śmiać, bo są bardziej do przodu niż Polska. Można tylko zapłakać...


A nawet nie chce mi się Ciebie uświadamiać jak bardzo jesteś w błędzie...

oxygenium92

2014-02-03, 22:06
jak to coś ma latać w kosmosie to po co im wentylator do chłodzenia tego ustrojstwa jak w kosmosie nie ma żadnego gazu który ten wentylator mógłby przpchnąć żeby to schłodzić.