18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny potwór zostaje wyrzucony z salonu kosmetycznego...

Halman • 2020-06-24, 06:53

przez właściciela azjatę; powód prowokujące, lekceważące zachowanie w stosunku do azjatyckiego personelu...

shoe5maker

2020-06-24, 14:08
zwierzak30 napisał/a:

Mam rozwiązanie z przeszłości.



W sumie racja, skoro można strzyc wyłącznie mężczyzn (bo mam taką specjalizację), to można strzyc tylko białych(bo to strzygę więc mogę)

orion123123

2020-06-24, 20:33
Asuritta napisał/a:

Murzyni są sp***oleni ... większość z nich jest rasistami, są agresywni, nie wychowani , brak kultury, nastawieni roszczeniowo że wszystko im się należy i nie wolno się im stawiać a jak się postawisz zaatakuje cię CAŁE STADO bez zahamowań będą kopać twoją głowę skakać po niej jeszcze zwłoki okradną ... tylko 10% murzynów taka nie jest ... do tych 90% jestem NIE TOLERANCYJNY ! omijam i sram na nich



To prawda powiem szczerze ze ja mieszkam w UK i w pracy mam 2 Murzynó, Nigerijczyków i to są naprawdę porządku ludzie.. nie mozemy oceniach wszystkich na raz to tak samo jakby powiedziec ze kazdy ksiadz to pedofil a tak nie jest. W sumie co do tych pedofilów to tu mam wątpliwości

cannibal2007

2020-06-24, 21:53
Zastąp słowo ,,murzyni'', słowem: ,,zwolennicy pis'' . Jaki ten opis staje się prawdziwy w Polsce! Małe litery celowo zamierzone.

mazga50

2020-06-24, 22:06
Asuritta napisał/a:

Murzyni są sp***oleni ... większość z nich jest rasistami...



Ale jak to? Rasistą może być tylko biały.

Wiewór

2020-06-25, 06:01
Ja bym krzyknął do właściciela ładuj strzelbę breneka na tego orangutana.