18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny pogrzeb

Bapbapbap • 2017-05-13, 22:58
Po obejrzeniu tego nagrania mam pewien dylemat - czy zapisać w testamencie wolę zwykłego pogrzebu, czy poj***nego jak te, które zobaczycie w tym filmiku?

W Azji niczym nadzwyczajnym na pogrzebie są striptizerki, tutaj - tańce godowe :mrgreen:

PA...........SM

2017-05-13, 23:01
Same murzyny :( Czy to więc takie dziwne???

Lobo24

2017-05-13, 23:11
Na każdej imprezie znajdzie się jakiś sztywniak.

hellbwoi

2017-05-13, 23:18
No pewnie, lepiej się zaj***ć w trupa z wujkiem Heńkiem na stypie i przy okazji opie**olić dupę połowie rodziny...

albazsanagycjib

2017-05-14, 00:08
Dokładnie o tym samym miałem pisać. Jedni walą wódę do porzygu na stypie, a inni oddają cześć tańcząc.

Ma...........ke

2017-05-14, 01:34
Małpie figle.

Qunda

2017-05-14, 07:02
Autor i upy? A gospel? Po co płakać, jak można tańczyć, na wesoło.

saves

2017-05-14, 07:45
Trzeba im podsunąć tę kaszubską tradycję.






OpenStreetMaps

2017-05-14, 08:05
Ja byłem kiedyś na czarnej mszy nie pamiętam już w jakiej dzielnicy Londynu w kościele batystów . Byłem jedynym białym w całym kościele. Brązowi nie okazywali wobec mnie żadnej wrogości . Posłuchałem sobie gospelu . Poobserwowałem jak wygląda obrządek takiej mszy i to wszystko .
Niestety nie mam żadnego filmu z tamtego okresu.
Bardziej hardkorowo było w Brazylii w 2013 r w miasteczku położonym przy granicy z Argentyną . Zaciekawiły mnie tańce i śpiewy w budynku z krzyżem wyglądającym jak kościół . Wyprawiał się tam prawdziwy teatrzyk. Do każdego obecnego podchodził guru jakiś i kładł łapsko na czoło po czym delikwent padał na ziemie lub dostawał drgawek a tłum krzyczał niczym arabskie baby po jakiejś tragedii.
Podszedł i do mnie ten cały ich guru na co ja pierwszy bezceremonialne swą niemałą łapę położyłem mu na czoło . odepchną ja ze złością i coś zaczął do mnie wykrzykiwać na co ja mu odpowiedziałem po polsku zrobiło się lekkie zamieszanie . Ale udało mi się z stamtąd jakoś czmychnąć . Potem dowiedziałem się że to nie był prawdziwy kościół tylko Kościół sekty protestanckiej . Jakich w Brazylii jest bardzo wiele. 2 polki które wtedy były ze mną widząc co zrobiłem powiedziały że jestem nienormalny. :-) Lepszego komplementu nie mogłem usłyszeć .

lm65

2017-05-14, 10:51
Oni zawsze znajdą okazję do zabawy, ale robić k***a to nie ma komu !!

rozkurw

2017-05-14, 11:05
Nie ma to tamto,maja te kocie ruchy sk***esyny zwierzeta pie**olone :)

krasnal_hałabała

2017-05-14, 12:26
No i co? potańczyli sobie na pogrzebie bo taka była wola trupa, trup za życia powiedział "A na moim pogrzebie to tańcujcie jak przed kopulacją i najlepiej to się r*chajcie i zróbcie orgię", ale ksiądz czy inny imampastor się nie zgodził więc pozostał tylko taniec a trupowi się należą propsy że nie kazał swoim bliskim łkać jak nie łyka Cynthia z "Plebsu" tylko tańcować i się cieszyć odczytaniem testamentu a tu dziwionko bo w testamencie "Wszystko co miałem, cały majątek przepie**oliłem w kasynie w Las Vegas na ruletce, pocałujcie mnie w dupę, Tscharnuh von Mistont"

szamanthc

2017-05-14, 12:51
ale tam w trumnie Sztywny musi się gibać

Nowy_Nick

2017-05-14, 13:49
Bo chowają pewnie swoje teściowe. Ja też będę się tak cieszył. I odpie**olę taką impreze że aż ksiądz będzie dz**ki r*chał. A co...... wolno mi :D

Superfunfel

2017-05-14, 14:30
Liczyłem na to że spadnie im ta trumna i trup wyleci... nie ma piwa :P