18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny hymn

Pitupitu • 2020-11-14, 14:56
k***a jeszcze tego brakowalo



Choć wykon jepszy jak Górniak

coincrush

2020-11-14, 22:10
O! To jest doprawdy sadystyczne. Ewidentnie to dzieci górników po wizycie w Guido w Zabrzu. Po czym poznaję? W tle są klatki z ptakami a powszechnie wiadomo, że na Śląsku kochamy hodować ptaki!

Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Ale dlaczemu one śpiewają nasz hymn? To jest jakieś dziwne... Innych piosenek nie było?



Mogliby zaśpiewać o murzynku bambo :D - jak ja bym uczył te dzieci to na bank taką wersję byś usłyszał. To jest sadyzm!

HERKaput

2020-11-14, 23:05
Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Ale dlaczemu one śpiewają nasz hymn? To jest jakieś dziwne... Innych piosenek nie było?




Bo w ten sposób uczciły pamięć tego człowieka. O którym nikt z was nie słyszał.






Besteher

2020-11-14, 23:06
Co oni na tym Śląsku dzieci nie myją czy co? :shock:

bubek90

2020-11-14, 23:15
Wykon... słowo tak mądre jak Górniak...

Kurczok

2020-11-15, 00:00
Skąd te murzyniątka się wzięli się?! Jednak kiedyś to było. Murzyni w Afryce głównie, żółci w Azji, itd. a dzisiaj wyjdziesz na ulicę w jakimś dużym mieście w naszym kraju i masz a to żółtek, a to murzyn a to ciapaty. Nie jestem żadnym rasistą ale wkurza mnie to trochę. Wkurza mnie mieszanie się narodów. Jest to tak sztuczne i tak na siłę. Jak by nie mogli u siebie żyć i pracować, ba nawet w takich slumsach Chinskich może lepiej się zarabia niż u nas na produkcji czy w innej robocie pierwszej lepszej więc nie kumam tych czasów...

baka77

2020-11-15, 00:00
Rebeliant napisał/a:

O k***a! Tysiąckroć lepsze te murzynki niż lewackie ścierwo, które gardzi Polską. Dać im obywatelstwo, a lewaków do rowu i wapnem zasypać!



Nie zesraj się xD

willoo

2020-11-15, 00:18
Rebeliant napisał/a:

O k***a! Tysiąckroć lepsze te murzynki niż lewackie ścierwo, które gardzi Polską. Dać im obywatelstwo, a lewaków do rowu i wapnem zasypać!



poj***ło cie ? Gówno gadające ludzkim głosem, dalej jest gównem

Llama

2020-11-15, 02:31
Rebeliant napisał/a:

O k***a! Tysiąckroć lepsze te murzynki niż lewackie ścierwo, które gardzi Polską. Dać im obywatelstwo, a lewaków do rowu i wapnem zasypać!



Idź tam Kaczyńskiemu bąka z dupy ssać bo widzę, że lubisz być traktowany jak gówno przez innego faceta

Tranquillum

2020-11-15, 08:18
Ja pie**ole.. Jaki wysryw pseudo rasistów.. A jak mijasz murzyna na ulicy, to nawet w oczy nie spojrzysz pajacu jeden z drugim..

6palcaty_ciapaty

2020-11-15, 11:44
No k***a lepsze niż narodowe pedały bąkiewiczą którzy nie mają siły wrzucić na balkon racy bo stary im z dupy do ust włożył, rozchorowali sie i siły nie mają.

BolekMaku

2020-11-15, 17:19
Mogliby wziąć lekcje u Górniakowej.

Córka_Spawacza

2020-11-15, 23:50
Rebeliant napisał/a:

O k***a! Tysiąckroć lepsze te murzynki niż lewackie ścierwo, które gardzi Polską. Dać im obywatelstwo, a lewaków do rowu i wapnem zasypać!



Podpisuje się pod tym postem, piwo leci ✈

8-)



8-)

Arun

2020-11-16, 01:01
A śmiałem się jak w podstawówce nauczyciel mówił że małpa by się nauczyła..

Lapipakacza

2020-11-16, 10:43
W dupe j***ne prawackie, faszystowskie śmiecie cwe*owskie nawet czarni są lepsi od was