18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny honor

bochacz • 2015-10-14, 07:43
i jego wartość :lol:

Ściszyć głośniki

nowynick

2015-10-14, 12:28
Up

i będzie miał rację. Już jeden Austriak chciał czystości rasowej poprzez wymordowanie innych. Żyjąc w kraju, który stał się największą ofiarą jego krwiożerczości pisać "pozabijałbym wszystkich" to trzeba być niedoj***nym debilem nie patriotą...

zonk1234

2015-10-14, 13:16
@Pielun, @nowynick i ch*j w to, zapewne gość zdawał sobie sprawę z konsekwencji jednak nie jest żadną niemiecką/francuską/szwedzką p*zdą i nie boi się napisać tego co myśli sam jak i większość społeczeństwa

DyndaS

2015-10-14, 13:41
Czarni nie mają honoru.

ProVVe

2015-10-14, 16:57
diabelx_666 napisał/a:

czarni to j***ne zwierzęta. kryminaliści w dużo wiekszym procencie niż biali, zachowujące sie jak bydło wszedzie gdzie sie pojawi, drące jape, zostawiające syf. ja bymich k***a wszystkich pozabijał!! tak jestem k***a rasistą!! mądrym!!




Aaaa znalazłem błąd... Przykro mi stary zwierzęta się usypia nie zabija :-D

tranzystor

2015-10-14, 18:58
diabelx_666 napisał/a:

czarni to j***ne zwierzęta. kryminaliści w dużo wiekszym procencie niż biali, zachowujące sie jak bydło wszedzie gdzie sie pojawi, drące jape, zostawiające syf. ja bymich k***a wszystkich pozabijał!! tak jestem k***a rasistą!! mądrym!!




Ktoś popełnił kiedyś błąd i wmówił czarnym, że są na takim poziomie w ewolucji jak biali, bo ubierają się i pozwala im się bytować wśród ludzi. To tak jak wmówiono żydom, że są poszkodowani i robią teraz co chcą, bo jak im się zwróci uwagę, to odrazu jest się antysemitą.

SamPanDiabel

2015-10-14, 22:46
Manhoefa pamiętam jeszcze z K-1, nawet do finałowych Grand Prix wskakiwał. Szczurzy charakter miał od zawsze :> Cytując Gołotę: "jak go lubić, przecież jest czarny" hyhy Kibicowało się europejskim zawodnikom
:> Aerts, Le Banner, Hug, Crocop, walki były ciekawe i teraz oglądając mma przeważnie można zasnąć z nudów, jak się trafi 5 minut macania w parterze. Chyba, że jest tak jak wyżej, to 10 razy powtórki oglądam :D

Nikodem_Szulcc

2015-10-15, 06:18
diabelx_666 nie, nie jestes rasistą bo...; i teraz komu sie chce niech czyta.

Wiele osób mowi ze są rasistami albo ksenofobami. To są określenia nie posiadające wyjątków. Rasizm to nienawiść do innych ras człowieczych, a ksenofobia to nienawiść ( czasem w słownikach podawane jako strach) przed inną kulturą, cywilizacją, narodowością itd.

Niestety wiele osób mowiących o sobie rasisci czy ksenofoby używa tego określenia troche błędnie. Odnosze sie tu do ludzi urzywających tych terminów w stosunku do czarnych albo ciapatych. To tak serio nie są rasisci czy ksenofoby, a całkiem normalni ludzi widzący zachowanie asfaltów, czy mohametów; w necie, w tv, na ulicach wiekszych miast czy w klubach tych własnie miast.

Zauważcie, że nie ma mowy o tyh pojęciach odnosząc sie do żótych, czerwonych czy innych. Żółty potrafi przyjechać gdzies "za chlebem" i pracować, za co dostawac wynagrodzenie godziwe na wynagrodzenie mieszkanca danego kraju. Potrafią szanowac kulture, zwyczaje, religie (mimo, że są innych wyznań)...
Ludzie myślący, świetli wiedzą, że nie jest do zaakceptowania zachowanie takie jak złodziejstwo, bójki, fanatyzm pochodzący z głupoty, gwałty, krzyki publiczne, seks publiczny itd... to nie jest normalne. Każdy w miare rozwinięty wie, że to nie jest normalne, nie należy tego akceptować. Zbyt częste przymykanie oka na takie zachowanie, spowoduje rozprzestrzenianie sie takich zachowań - tak wygląde zdrowe, trzeźwe myślenie jeśli mówimy o jakimkolwiek mądrym podejściu do sprawy a nie o poprawności politycznej i innch słowach czy pojęciach jak np hpmofobia; stosowanych tylko po to, żeby ogłupić naród który jednak mądrość ma we krwi (mówie o Polsce).
Homofob to kolejny termin brzmiący jakby ktoś był k***a recydywą, bandytą i w ogóle patolem, a to poprostu osoba nie tolerująca pedalstwa i publicznego okazywania tego (ubiorem, zachowaniem, wyglądem, paradami równości i innym celowym zwracaniem uwagi na to). Bycie pedałem nie jest normalne! To choroba psychiczna, która powinna być leczona. Homoseksualizm to życie wbrew naturze, wbrew funkcjom które powodują rozmnażanie sie, czyli jedną z najważniejszych cech życiowych człowieka.

Podsumowując:

- Nie mam nic do czarnego pracującego, zarabiającego, kształcącego sie i nie wybuchającego nerwami, jak to zwykle sie widzi
>Ale jestem rasistą (bo takich murzynów jest mało, a przynajmniej mało sie ich widzi)

- Nie mam nic do ciapatego pracującego, zarabiającego, kształcącego sie i nie wybuchającego (hehehe) nerwami jak to zwykle sie widzi.
>Ale jestem rasistą (bo takich ciapatych jest mało, a przynajmniej mało sie ich widzi)

-Nie mam nic do pedała/lesby, jeśli nie widze ze jest pedałem/lesbą. Nie łazi jak ciota, nie wygląda jak ciota, nie liże sie z tą samą płcią publicznie itd. Co se robi w swojej sypialni z kim i jak to juz jego biznes i pratnera.
>Ale jestem homofobem bo mi sie pięśc zaciska jak widze pełno ciot w rurkach, z pięknymi włoskami, bucikami itd.

Także nie mylmy pojęć, bo bycie rasistą, ksenofobem, homofobem to ch*jowa opcja. Ale wiedziec co jest normalne i do czego można dopuścic, żeby tej normalności nie zaburzyc, to inna kwestia. To jest bycie normalnym.

k***a spaliłem palce na klawiaturze, a pewnie i tak k***a mało kto to przeczyta.
( Sory za błędy ortograficzne/interpunkcyjne itd - troche wypiłem po pacy :p )

jaboll154

2015-10-15, 16:37
Wcale to nie jest po to, aby zwiększyć oglądalność.

sebix1997

2015-10-16, 11:44
Niedługo aktualna liczba piw tu to będzie liczba uchodźców w swoim mieście :)
Czarny pewnie chciał swoje suplesy robić, jak u niego w getcie, tylko sie skapnął, że mu nie pójdzie.