18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnuchy nie wręczają napiwków

ke...........le • 2015-06-23, 20:17
To jest niemal potwierdzone naukowo :D


mygyry

2015-06-23, 20:28
Skoro ich nauczono, żeby dostawać kasę za nic, to jak można wymagać żeby oni coś komuś dawali

krzywyogurek

2015-06-24, 00:01
czym się różni balkon od murzyna?

balkon utrzyma 4 osobową rodzinę!

GO...........ED

2015-06-24, 10:42
po pierwsze to oni nie płacą

Prescot

2015-06-24, 17:42
Haha dobre, szkoda że wy polaczki nie rozumiecie ani słowa z tego ;-)

lo...........us

2015-06-24, 18:23
Z ciekawości poszukałem trochę w necie i faktycznie, czarni nie dają napiwków.

Najlepszy komentarz na jednej ze stron "It’s just true. Black people don’t tip"

Cytat:

I hate when niggers sit near me in restaurants. They are loud, obnoxious, and act like animals. Always complaining and trying to get stuff for free. I wish they would just kick their monkey asses out.


"Nienawidzę gdy murzyny siadają obok mnie w restauracjach. Są głośni, nieznośni i zachowują się jak zwierzęta. Zawsze narzekają i starają się dostać coś za darmo. Chciałbym żeby wykopywali ich małpie dupy."
*No bez jaj Sadistic, podmieniasz inne określenie na "murzyny"? Eh ta wszechobecna cenzura : )

Czyli jednak sporo sadoli ma swoje bratnie dusze za granicą

krasny

2015-06-24, 18:51
zamiana "murzyny" na "murzyny" to dla Ciebie cenzura?
hahahahahaha, o k***a, niezły z Ciebie sztos.
Po prostu źle przetłumaczyłeś. Ale wiadomo, "wszechobecna cenzura" :amused:

ocwpzw

2015-06-24, 20:12
Louie, dobry serial.

pyjter

2015-06-24, 22:28
Prescot napisał/a:

Haha dobre, szkoda że wy polaczki nie rozumiecie ani słowa z tego ;-)


Ano, jestes jedyną osoba w Polsce, ktora rozumie angielski. Szkoda, ze pomimo twoich niepowtarzalnych umiejetnosci ciagle jestes debilem.

Bekaziomy

2015-06-24, 22:41
Faktycznie, nie dają napiwków, wiem z doświadczenia...
Ostatnio umyłem takiej murzynce auto i zamiast zapłacic 6 euro to zapłaciła 7, pomyslałem sobie "O k***a, pierwszy napiwek od murzyna" wychodząc z garażu stała i prosiła o zwrot tego jednego euro....

BenderXXX

2015-06-25, 00:02
@Prescot

No nie wytrzymie... Musze chlopca pocisnąć. Pisze debil po polsku, przeglada polską strone, cebula mu z butów wystaje ale "wy polaczki" no k***a.... Szczyl 23 lata, pewnie gdzies siedzi na zmywaku i w wynajetym pokoiku wpie**ala najtańcze produkty zeby odlażyć na starą beemke i ciuchy 100% i "wy polaczki"... aż sie dziwie, że nikt nie zaragował.

żal mi cie chłopcze i nie odpisuj bo z debilami nie gadam.

Prescot

2015-06-25, 01:06
BenderXXX napisał/a:

@Prescot

No nie wytrzymie... Musze chlopca pocisnąć. Pisze debil po polsku, przeglada polską strone, cebula mu z butów wystaje ale "wy polaczki" no k***a.... Szczyl 23 lata, pewnie gdzies siedzi na zmywaku i w wynajetym pokoiku wpie**ala najtańcze produkty zeby odlażyć na starą beemke i ciuchy 100% i "wy polaczki"... aż sie dziwie, że nikt nie zaragował.

żal mi cie chłopcze i nie odpisuj bo z debilami nie gadam.



haha bul dupy polaczka :-)

BenderXXX

2015-06-27, 01:13
@Prescot

Ty tempy niedojebie - jestes typowym przykladem zj***nego, glupiego polaczka. Wlasnie tacy jak ty uwazaja sie za 'lepszych' i smieją sie z innych Polaków... tymczasem... napisanie "ból dupy" przekracza twoje możliwości niedorozwoju.

I co mi jeszcze powiesz?

że nie masz polskiej klawiatóry?

że mówisz tylko po angielsku?

czy grzecznie sie przyznasz, że jesteś tępym szczylem?

hmmm?

lo...........us

2015-06-30, 13:05
krasny napisał/a:

zamiana "murzyny" na "murzyny" to dla Ciebie cenzura?
hahahahahaha, o k***a, niezły z Ciebie sztos.
Po prostu źle przetłumaczyłeś. Ale wiadomo, "wszechobecna cenzura" :amused:


... skoro tłumaczę niggers na czar-nuchy, a sadistic zmienia to na łagodniejszą wersję "murzyny" to nie cenzura? Może lepsze określenie to poprawnośc polityczna? Po prostu śmieszne jest to że na takiej stronie jak Sadol podmieniane są automatycznie słowa na łagodniejsze.