18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnuch czarnuchowi czarny los sprawił

Pantilion • 2018-09-26, 07:22
Tak jak w temacie


~Velture

2018-09-26, 07:44
Plusy: jednego dindu nuffina mniej.
Minusy: drugi będzie miał darmowy lokal z wyżywieniem na koszt pracujących obywateli.

Mieszane uczucia.

janlew

2018-09-26, 10:09
Sami sobie debile krzywdę robią. Pokazują nam że nie można z mudżynem honorowo się bić, bo w razie przegranej zostaniemy zamordowani. Naturalną reakcją jest więc, że człowiek widzący mudżyna w domu czy na swym podwórku, wywala w niego cały magazynek, zanim ten podejdzie na 3 kroki. To samo czyni policjant przy kontroli, gdy zobaczy choć cień podejrzanego zachowania. Jeśli zachowują się jak małpy ze wścieklizną, a nie ludzie, to tak są traktowani.
...to samo zresztą będzie nie długo z muslimami w Europie, jak ta już wyleczy się z lewicowego niedoj***nia mózgowego.

~Velture

2018-09-26, 10:37
janlew napisał/a:

...to samo zresztą będzie nie długo z muslimami w Europie, jak ta już wyleczy się z lewicowego niedoj***nia mózgowego.


Taaaaa.... Zobaczysz, że będzie dokładnie odwrotnie.
Zanim ten rak lewactwa się wyleczy będzie za późno.
Ciapaki przejmą zachodnią europę. Bez wojny.
Model białej zachodniej rodziny? 2+1/2+2
Model muzułmańskiej rodziny? 2+ile się da.
Płodzą się na potęgę podczas gdy biali zwlekają z dziećmi do wieku 40 lat robiąc karierę. Szczególnie kobiety nowoczesne.
Będą wystawiać swoich w wyborach i demokratycznie wygrają.

Dlatego mnie wk***ia to jechanie niektórych tutaj na wielodzietne rodziny w Polsce. Gdyby nie te wielodzietne rodziny to by k***a w polsce było już tylko 30mln osób i byśmy powoli zmierzali do 20tki.
I to pie**olą ludzie co nie mają dzieci a potem narzekają, że może emerytur nie będzie. Mamy ch*jowy system emerytur gdzie teoretycznie to młode pokolenie pracuje na emerytury starych i narzeka, że nie chcą na starych pracować ale w praktyce k***a każdy pracował na swoją emeryturę latami odkładając te poj***ne składki z których na oczy nawet połowy nie zobaczy w życiu.

LOOFAH

2018-09-26, 17:30
Polska jako podnóżek USA jeszcze za to zapłaci. Nie bezpośrednio, ale jednak.

banerr

2018-09-26, 18:39
Jednak mam niedosyt. Brakuje mi tego kopania leżącego i skakania po głowie. Małpie krzyki też jakieś nie takie.

TB303

2018-09-26, 18:42
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Dwa plusy. To nie w Polsce, zatem wyj***ne na pieniądze sp***olin żyjących w USA ;)


Spoko... PiS jako ich dupolizy, jeszcze bardziej się wypną elitą z USA i Izraela, i chętnie wezmą "pod swój dach" trochę murzynów :amused:

hellbwoi

2018-09-26, 21:01
nigga niggini niggus est

bodzio667

2018-09-26, 22:37
Oszustwo. Nie użyto kończyn dolnych.

Sosna84

2018-09-27, 08:24
TB303 napisał/a:


Spoko... PiS jako ich dupolizy, jeszcze bardziej się wypną elitą z USA i Izraela, i chętnie wezmą "pod swój dach" trochę murzynów :amused:


Na ten komentarz czekałem.
No bo k***a nie da się inaczej... Zawsze jakaś polityczna ameba musi wyk***ić ze swoimi poglądami na politykę. Niedługo zajdzie taki jeden zjeb z drugim do biedry i będzie to wygladało tak:
-Mogę być grosik winna?
-Jaki grosik pisowska szmato?! Okradajo mje! Tu grosik, tam grosik i tę całą patologię z 500+ za moje pieniądze żywicie. A to wszystko przez Żydów i tą k***ę kaczora!

:idzwch*j:

seremak1987

2018-09-27, 14:24
Murzyn murzynowi murzynem.

TB303

2018-09-27, 14:47
Sosna84 napisał/a:


Na ten komentarz czekałem.
No bo k***a nie da się inaczej... Zawsze jakaś polityczna ameba musi wyk***ić ze swoimi poglądami na politykę. Niedługo zajdzie taki jeden zjeb z drugim do biedry i będzie to wygladało tak:
-Mogę być grosik winna?
-Jaki grosik pisowska szmato?! Okradajo mje! Tu grosik, tam grosik i tę całą patologię z 500+ za moje pieniądze żywicie. A to wszystko przez Żydów i tą k***ę kaczora!

:idzwch*j:


No i bardzo dobrze. ch*j wam w dupy :amused:
janlew napisał/a:

...to samo zresztą będzie nie długo z muslimami w Europie, jak ta już wyleczy się z lewicowego niedoj***nia mózgowego


A do tego to już się nie przypie**olisz, pajacu durny? Frajer jesteś :amused: