18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnobyl 2011 wyprawa nr. 5

repsol79 • 2013-08-10, 18:39
Witam, przypadkiem natknąłem się na film mojego autorstwa z wyprawy do Czarnobylskiej strefy z 2010 roku. W związku z powyższym przedstawiam film z naszej ostatniej wyprawy w 2011 roku.


ni...........go

2013-08-11, 13:02
Widząc tego pieska spodziewałbym się zombie w środku ^^

Jab7kO

2013-08-11, 14:39
tataPszemka napisał/a:

umarłeś po tej wycieczce? pytam bo sam się tam wybieram :D



Umarł ale udało się go odratować.

NoisE89

2013-08-11, 16:23
Czytając pierdoły jakie piszecie, też bym przestał odpisywać na jego miejscu :P

Dla czepialskich:
Natknął się na filmik SWOJEGO AUTORSTWA (który KTOŚ wrzucił wcześniej NA SADOLA ale NIE ON tylko KTOŚ INNY (!uwaga! złożona logika) - nie ON ale INNY użytkownik sadistica wrzucił JEGO filmik znaleziony GDZIE INDZIEJ na sadistic.pl. Got it? :D

Nawet to już tłumaczył, ale no czytać się nie chce (albo nie umie) no to tak sie kończy :D

Ja rozmawiałem z ludźmi, którzy byli w Zonie, to mówią że ludzie, którzy jadą tam bez przewodnika i bez broni na własną rękę dużo ryzykują, bo w Zonie roi się od dzikich i wygłodniałych zwierząt (niedźwiedzie, dziki, psy, wilki itp.) i można z takiej wycieczki nie wrócić jak się jest nieostrożnym :P nie wiem jak autor filmiku, ale uważajcie jeśli chcecie jechać na własną rękę.

Fa...........um

2013-08-11, 18:24
NoisE89 napisał/a:


Ja rozmawiałem z ludźmi, którzy byli w Zonie, to mówią że ludzie, którzy jadą tam bez przewodnika i bez broni na własną rękę dużo ryzykują, bo w Zonie roi się od dzikich i wygłodniałych zwierząt (niedźwiedzie, dziki, psy, wilki itp.) i można z takiej wycieczki nie wrócić jak się jest nieostrożnym :P nie wiem jak autor filmiku, ale uważajcie jeśli chcecie jechać na własną rękę.



Albo za dużo się w STALKERa nagrałeś, albo koncertowo łykasz marketingowe pindolenie ... .

Byłeś to kiedyś w lesie w ogóle? Miśki i wilki za ludźmi nie przepadają, bo mięsa z nas mało, a gdzie jak gdzie, ale w zonie mają w ch*j innego żarcia.

Zona jest świetnym miejscem ... na ryby, bo sumy tam żyją zacne (i nie, nie ma to nic wspólnego z promieniowaniem).

szoszana

2013-08-12, 16:08
Tabernak napisał/a:

Zieeew ... do Czarnobyla jeżdżą same miękkie faje, co myślą że są super koksy bo pochodzili po jednym najbezpieczniejszych miejsc na ziemi (zero ludzi, tylko wojsko i budowlańcy). Ale się ludzie bajek o mutantach naczytali i mają pełne gacie.

Jak ktoś jest hardcorowym explorerem opuszczonych miejsc to zapie**ala do Detroit. Tam faktycznie jest cykor i w ruinach można spotkać uzbrojonych murzynów, fabryki narkotyków, nielegalne walki psów, jebniętych meneli.

PS. Tak wiem, do Detroit się nie dojedzie mondziakiem.





Sam jesteś miękka faja,w dupie byłeś,gówno widziałeś .
Widzę,że zapomniałeś w jakim poj***nym kraju żyjemy,bo to Stanów trzeba mieć wizę.