18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarni znowu prowokują Policję

mi...........80 • 2015-06-17, 11:26
Atak na posterunek 13, wrzaski, krzyki, miejska dżungla


korinogaro

2015-06-18, 00:05
Nie lubię murzynów ale dziwię się, że regularnie nie polują na policję. Byłem w stanach jakiś czas, ja przeszedłem nie w tym miejscu i czarny przeszedł zaraz za mą. Czarny dostał mandat. Byłem w NY w parku po zmierzchu i jakaś czarna laska była, mi nic nie powiedzieli, czarną powineli do suki za to że była 'after dusk'. Na sklep w okolicy którego byłem był jakiś napad (latynos się wbił), przyjechały pały i wszyscy czarni mają leżeć, biali sobie normalnie łażą. Historii takich jest multum, gościa nie wpuścili do baru bo nie miał 21 lat, policja ch*j wie skąd się wzięła i mu wpie**olili mimo że spokojnie odszedł i jedynie w kółko powtarzał za co go aresztują.Nie ma się co czarować, że czarni to gnoje ale na 100% czarni nie palą tyle trawy co biali w pewnych rejonach a mimo to czarni stanowią tam większość skazanych za palenie trawy mimo że jest ich tam może z 5% całej społeczności (teksas). Można tak wymieniac i wymieniać i wymieniać. Serio dziwię się, że nie ma łowów na smerfów.

Taka ciekawostka, sam jeden jedyny NY w jednym tylko roku wypłacił 700mln$ w wyniku przegranych pozwów o brutalność policji z czego większosć jej atów było wobec czarnych.

pawel15822

2015-06-18, 00:16
Wystarczy przejrzeć ileś filmików wstecz by zobaczyć, że 90% bójek w USA to czarni napie**alający się miedzy sobą albo czarni bijący białych. Wiele sytuacji (np. ta gdzie murzynka bije spacerującą białą dziewczynę i dziecko) jest taka, że złość i bezsilność odczuwaną przez oglądającego nie da się znieść. Doskonale rozumiem, że ich należy właśnie w taki ostry sposób traktować, bo siła i przemoc to jedyne co rozumieją. Dlatego nie dziwie się policji i stosowanym przez nich metodom.

Esperanto125

2015-06-18, 01:27
Przecież te pie**olone homonidy nie pasują do cywilizowanego społeczeństwam, tak bardzo, jak biały człowiek do lepianki z gówna i trocin. Mam bardzo ORYGINALNY pomysł. Niech oni wyjadą do lepianek z gówna a biali pozostaną w swoim naturalnym środowisku :ok: .

Ohoho

2015-06-18, 02:51
j***na dzicz. Deportować do afryki

Planteusz

2015-06-18, 10:22
I w sumie jak tu twierdzić, że to tacy sami ludzie jak my :/

Respektuj

2019-07-17, 21:00
ja bym ją wyr*chal przy tym samohodzie, bez pardomu, gacie w doł i ja wyj***ł jak dz**ke i już b ysie nauczyła pokory, czarne scierwo