18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

radek225

2023-09-16, 23:29
Dibo83 napisał/a:

Pisalem i pisze na tel bez slownika




Ja jakieś 15% moich komentarzy mam napisanych za pomocą pisania głosowego Google i to w trakcie jazdy z diakrytykami. Jestem w Polsce, pisze po polsku, czyli jak robię komuś łaskę to robię komuś łaskę, nie laskę, a ty właśnie zrobiłbyś komuś laskę. Nie ma dla mnie wytłumaczenia, czy piszesz z telefonu, z kawiarenki, maszyny do pisania, od sąsiada co przywiózł laptopa z Urugwaju. Jestem w Polsce to po polsku. Chcieć to móc.

smc

2023-09-17, 00:06
Nieładnie. Zasłużonego uczestnika Forum tak obrażać...

Dostajesz bana na miesiąc na przemyślenie.

Antoni79

2023-09-17, 08:48
Dibo83 napisał/a:

Bardzo dawno temu na szkolne rekolekcje przyjechal misjonarz z Kongo i zaczal od tego zeby nie dawac Afrykanczykom zadnych pieniedzy i darow, ze to lenie, jak misjonarze sami wykopali studnie to Ci ja zasypali i dalej zasuwali kilometry po wode z rzeki, nie potrafia utrzymac stada krow, rozpladniaja je w takiej ilosci ze zamiast miec kilkanascie najedzonych krowek, maja 100 umierajacych i chorujacych z glodu. To samo z dziecmi dokarmianie afrykanow konczy aie tym, ze przecitna matka ma 9 zamiast 4 dzieci i zgadnijcie, dalej gloduja.



Ja kiedyś słyszałem od nauczyciela, jak im huty postawili i nie wolno było pieca wygasić. Piece zgasły po tygodniu. Taki typ człowieka. Trzeba stać nad nim z batem to może coś zrobi.
Jak zlikwidować głód w afrykańskim kraju? Zebrać milion dolarów, kupić za to milion maczet i dać je dwum plemionom. Wtedy wyrzynają się, ginie 2-3 miliony czarnych i problem głodu rozwiązuje się na kilka lat.

Tuston_bobczak

2023-09-17, 09:50
ch*j to piszą zjeby urodzeni po 2000 roku ciulu

Antoni79

2023-09-17, 10:43
Tuston_bobczak napisał/a:

ch*j to piszą zjeby urodzeni po 2000 roku ciulu



Kiedyś matka mnie uczyła, że pisze się "h*j". Uczyła, żebym nie robił z siebie głupka. Potem to się zmieniło i dziś wszyscy piszą "ch*j".

Juzwa

2023-09-17, 17:05
Murzynek ma krzesło, a biedny pies musi siedzieć na podłodze. Hańba!

WERFI

2023-09-17, 17:19
to chyba normalne że psy się lepiej traktuje niż smoluchów. piesek to piesek a smoluch to zawsze smoluch tyle w temacie

Antebot

2023-09-17, 21:01
Trzeba słać do czarnych apetizer - żeby niejadek zjadł nawet gówno

Ghoscik8

2023-09-17, 21:08
Te historie o których piszecie to zwykłe prawo natury. Dokarmiając kilkuletnie dziecko, którego nie są w stanie wyżywić jego rodzice i nie wynika to z chwilowej sytuacji (wojna, powódź itp.) umożliwia się jego reprodukcję, w Afryce zazwyczaj bardzo wczesną i w dużych ilościach. Czyli za parę lat będzie jeszcze więcej głodnych murzynów. W warunkach naturalnych liczba osobników takiego gatunku zmniejszałyby się do takiej która jest w stanie zapewnić sobie przetrwanie. Więcej nie chcę mi się pisać bo idę coś zjeść.

Bullet991

2023-09-18, 08:29
Na h*j to pomagać?
Odciąć sie na 50 do 100 lat albo sie sami wyjebia albo choroby to zrobia .
Ha h*j wałkować ten temat żadnej pomocy żadnych unicefòw a za sto lat ładne działki bedzie można w afryce kupić.