18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarni bez białych

~Velture • 2024-03-03, 20:44
Mali i Liberia. Czyli dwa kraje gdzie czarni mają swoją wakandę.

Widzimy kulturę i tradycję. Te wszystkie wartości których nam brakuje w naszym k***idołku europejskim.




donkapusta

2024-03-03, 20:55
Cóż, Paryż wygląda dużo lepiej?

leonidkacap

2024-03-03, 21:09
tam trudno szczura od murzyna odróznić

twojstarywsamychgaciach

2024-03-03, 21:09
Liberia to ogólnie świetna historia. W ramach rekompensaty za niewolnictwo, USA kupiło dla uwolnionych niewolników kawałek ziemi w Afryce, aby mieli własny kraj. Dopóki pomagali tam biali, to kraj jakoś powoli się rozwijał, miał własną konstytucję, ale wielu się rozwijający kraj nie podobał, więc rozpieprzyli rząd, uwalniając się od amerykańskich wpływów, co skończyło się wojnami domowymi, legalizacją niewolncitwa ( :lol: ) i super imperium, które widzicie na filmiku. Oczywiście nie brakuje opinii, że te wojny domowe, wyniszczony kraj i legalizacja niewolnictwa to wina białych, ale to taka bezbecka wisienka na torcie.
Po prostu piękne filmiki.

slupczanin

2024-03-03, 21:12
Jeszcze trocha a z tym burdelem do nas wjadą.



donkapusta

2024-03-03, 21:24
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Liberia to ogólnie świetna historia. W ramach rekompensaty za niewolnictwo, USA kupiło dla uwolnionych niewolników kawałek ziemi w Afryce, aby mieli własny kraj. Dopóki pomagali tam biali, to kraj jakoś powoli się rozwijał, miał własną konstytucję, ale wielu się rozwijający kraj nie podobał, więc rozpieprzyli rząd, uwalniając się od amerykańskich wpływów, co skończyło się wojnami domowymi, legalizacją niewolncitwa ( ) i super imperium, które widzicie na filmiku. Oczywiście nie brakuje opinii, że te wojny domowe, wyniszczony kraj i legalizacja niewolnictwa to wina białych, ale to taka bezbecka wisienka na torcie.
Po prostu piękne filmiki.



Z gówna sznurka nie ukręcisz.

quark

2024-03-03, 21:48
W 2005 pracowałem w Irlandii. Na osiedlu w jednym z mieszkań mieszkał czarny plebs. Raz przechodząc obok zauważyłem że mają otwarte drzwi, było widać wnętrze mieszkania, zerknąłem odruchowo i powiem Wam k***a, że w środku to mieszkanie wyglądało tak jak wszystko na tych filmikach.....

sokol23

2024-03-03, 21:50
Schludnie ,choc nasrane

lokal.szczecin

2024-03-03, 22:20
co na krzyczy? ze lidl jest tanszy od biedronki?

corpo_kills_me

2024-03-03, 22:35
Czarni się tylko do niewolnictwa nadają. Tylko wtedy wiedzą co mają robić i jak żyć. Inaczej chaos.

bleblebator1

2024-03-03, 23:24
Tam same murzyny, to kto k***a pracuje?

Aramanga

2024-03-03, 23:40
Mojablachanda mojablachanda zostawi to moja blacha Urana saka Urana uu umasake eleluulu

shoe5maker

2024-03-03, 23:49
k***a ale tam musi j***ć smrodem i jeszcze te śmieci.