18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarne macierzyństwo...

Halman • 2018-03-27, 15:59

... czarne dzieciństwo a potem rozruchy na dzielnicy.

Perhydrol

2018-03-27, 21:41
Kamil10923 napisał/a:

@up no zgadza się, dzisiaj był film jak krowa pilnuje swojego potomstwa na tym przykładzie widać jak bardzo krowa różni się od murzyna


Pozwolę sobie nawet stwierdzić, że ma tylko jedną wspólną rzecz - czasem walnie placka na środku [dowolne miejsce w którym przebywa].

facet85

2018-03-27, 22:51
nie mógłbym być policjantem ani generalnie mundurowym, który jeździ do takich akcji. Wyj***li mnie by po 1 tygodniu pracy i pewnie bym dostał jeszcze zawiasy. Jakbym pie**olnął tę tą w ryj z kopa to nie ważne, ze chodzi mi po prostu o dzieci ale zostałbym okrzyknięty pewnie rasista... k***a mać.,, co się z tym poj***nym światem dzieje, szkoda dzieciaków

ho...........zo

2018-03-28, 06:05
Jaczuro napisał/a:

a jak ja przy 1,5 rocznym dziecku przypadkiem zostawie zbyt blisko krawedzi stolu szklanke, puszke po coli albo plaski srubokret to mam opie**ol jak w jakims wojsku za brak spodni na dupie podczas zbiorki. Jak na chwile odstawilem na stol kubek z goraca kawa to k***ajapie**oletyj***nymorderco, na jednym wydechu i pol dnia focha plus zlosliwosci i przypominanie o ostroznosci przez kilka nastepnych dni.

Nie zamknales bramki na schody!!!!! :facepalm: i caly dzien sluchania.
:
jakby moja zobaczyla, jak ktoregos razu mała popie**ala po chacie z malutkim, tępawym mini nożykiem do powiedzmy obrania jablka to juz bym chyba wolal nalot policji albo opieki spolecznej bedac naj***nym, bylby mniejszy dym.

no ale przeciez to tacy sami ludzie jak my, black lives matter.


Daj partnerce ostrzegawczego klapsa na dziąsło, bo chyba się trochę zapomina.

Alonso

2018-03-28, 11:58
Obrońcy rodziny by powiedzieli
"Jak można odbierać matce dzieci! Przecież to uraz na całe życie! Dajcie jej lepiej 2x500 zł to kupi dzieciom nowe piżamki i wyśle na lekcje angielskiego i śpiewu do szkółki parafialnej. Lepsza rodzina i rodzona matka niż dom dziecka lub gejowska rodzina zastępcza."