18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Czarne dziecko

andrewmetin • 2016-06-02, 01:40
Pewnego razu na Ukrainie, urodził się murzyn w młynie. Żekł Pan młynarz, jaki gnój, zrobił i sp***olił ch*j. Matka jego niezła babka, powiedziała że to wpadka. Dziecko nagle robi buu, wiecie że też jestem tu?... Młynarz patrzy sie na niego, robi taaakie oczy z tego... ty masz moje oczy Arny, zapomniałem żem też czarny, to ta mąka na mym ciele, narobiła by szkód wiele. Chciałem biały być przez chwile, narobiłem szumu tyle. Wstyd się przyznać, aleś mój, a ja jestem dalej ch*j. Czarny i bez wykształcenia, bo do czego mi to trzeba. Zapie**alac na polanie, to jest moje powołanie. :lol:

~CanesPL

2016-06-02, 01:59
Zimne piweczko za udany debiut.
Obawiam się jednak, że tutejsza społeczność, poza nielicznymi wyjątkami, nie doceni Twojego talentu. :-(
Może spróbujesz realizować się tutaj, w gronie znanych i uznanych autorów oraz krytyków?


Ja pie**olę...

werther

2016-06-02, 08:30
andrewmetin napisał/a:

Pewnego razu na Ukrainie, urodził się murzyn w młynie. Żekł Pan młynarz, jaki gnój, zrobił i sp***olił ch*j. Matka jego niezła babka, powiedziała, że to wpadka. Dziecko nagle robi buu, wiecie, że też jestem tu?... Młynarz patrzy sie na niego, robi taaakie oczy z tego... ty masz moje oczy Arny, zapomniałem żem też czarny, to ta mąka na mym ciele, narobiła by szkód wiele. Chciałem biały być przez chwile, narobiłem szumu tyle. Wstyd się przyznać, aleś mój, a ja jestem dalej ch*j. Czarny i bez wykształcenia, bo do czego mi to trzeba. Zapie**alac na polanie, to jest moje powołanie. :lol:



Ja pie**olę... :homer:

Ra...........hi

2016-06-02, 08:50
Fake jak ch*j. Jakby czarny usłyszał "tato", to by zaraz sp***olił.

KillerLaugh

2016-06-02, 10:24
werther napisał/a:



Ja pie**olę... :homer:


W ogóle to wersów brakuje, skoro mowa o wierszu. Dlaczego poprawiłeś "murzyna"?

werther

2016-06-02, 14:44
DiCarpio napisał/a:


W ogóle to wersów brakuje, skoro mowa o wierszu. Dlaczego poprawiłeś "murzyna"?



Zgodnie z zasadami polskiej gramatyki.

czarnykun

2016-06-02, 15:10
Użekła mnie ta historia.

SaveTheTrees

2016-06-02, 15:21
@DiCarpio
Poprawnie byłoby tak: ,,murzyn"

fi...........li

2016-06-02, 16:19
ciekawe i z morałem, łap piwko

amteuszek

2016-06-02, 18:12
k***a wnioskuje po zawartej polszczyznie ze autor tez czarny.

parolpl

2016-06-02, 21:46
Up
Starał się tworzyć rymy, wyszło, jak wyszło.

Nizaryta1

2016-06-05, 21:04
Dupa! powiem to jeszcze raz, dupa! moszna i odbyt!