18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna vs biała

Jesse.Pinkman • 2021-09-23, 22:27
Kolejne małe nieporozumienie w Stanach.

brylant1412

2021-09-24, 21:01
jak ja kocham Polskę może biednie ale jest super i o co ci chodzi

Strielok1

2021-09-24, 21:45
k***ę do gazu.

A małpy na frachtowiec i do Afryki.

svenio

2021-09-24, 21:49
Czarne faszole atakują grupami białe słabe jednostki widać kto tu jest Pan a kto loser Swoją drogą amerykańce są skończeni Azja Rosja Indie Brazylia Sojusz BRICS to jest przyszłosć jeszcze Turasy do nich dołączą i pozamiatane

Behemot

2021-09-25, 00:55
brylant1412 napisał/a:

jak ja kocham Polskę może biednie ale jest super i o co ci chodzi



Hahaha zdajesz sobie sprawę ,że jesteś mentalnym nigletem? Znaczy niewolnikiem? Skoro godzisz się na fałszywe poczucie bezpieczeństwa, kosztem twojej wolności i praw (która jest odbierana małymi fragmentami, tak żebyś nie poczuł ) i coraz większej presji na twoją produktywność (lub jej brak jeżeli godzisz się oddać to pierwsze w przyspieszonym tempie- socjal liczy się z kontrolą ;) ). A wiesz co jest najgorsze? Że nie znasz świata, znasz tylko taki kreowany przez socjalmedia i telewizję (newsy, które są zazwyczaj złe, aby przyciągnąć widza). A zapewniam Cię ,że są jeszcze kraje równie piękne jak Polska, jednak z bardziej życzliwymi mieszkańcami niż Polacy, nie dający się zwariować propagandzie, gdzie można żyć "na poziomie " bez wysiłku i przekrętów, tak po ludzku wykonujac rzetelnie swoją pracę, bez obawy o jutro.

jebać_pis_w_dupsko

2021-09-25, 06:28
zasłużyła biała szmata, jakim to trzeba być ścierwem j***nym żeby się prowadzać z pie**oloną czarną małpą