topic

Czarna supremacja w akcji

głodny_toster • 2020-09-16, 10:41
czyli do czego doprowadziła polityka. Z jednej skrajności w drugą.

Poniżej tłumaczenie dla tych, co nie uważali na lekcjach angielskiego:
Jesteś przedstawicielką białego przywileju, nie jesteś moją szefową. Siadaj. Nie jesteś moją szefową, ty też nie jesteś moją szefową, i ty - też nie jesteś moją szefową. Biały przywilej - siadać! Nie macie władzy nade mną. Byłaś beneficjentką białego przywileju, ale to już koniec z tym. Mamy rok 2020. Ja jestem królową. A ty się nie masz prawa odzywać. Nie muszę cię słuchać, zamknij się. Nie jestem niewolnicą, nie pochodzę z Afryki, zamknij się. Ja jestem królową, zrozumiałaś? Ty pochodzisz od mojej rasy, każdy pochodzi od MOJEJ rasy. Jesteś wściekła, bo twoja rasa nie może się rozmnażać, tylko czarni ludzie mogą powiększać swoją liczebność, zrozumiałaś? To wy pochodzicie ode mnie. Zamknij się, dz**ko, nie przerywaj. Kłaniaj mi się, dz**ko, moje geny są dominujące.

Noside

2020-09-16, 10:47
I znowu im trzeba pokazać co to rasizm :kawa:

edmund

2020-09-16, 11:02
dzięki za tłumaczenie,

mają z debilki ubaw pasażerowie

maddog77

2020-09-16, 11:03
Dominujące to są białe geny z prostej przyczyny opuściliśmy ten ichni k***i dołek tysiące lat temu zaadaptowaliśmy do warunków panujących na naszych szerokościach geograficznych,pozbyliśmy się nadmiaru melaniny ze skóry ona jako potomek niewolników nawet po domieszce białego Pana który regularnie r*chał jej praprababkę a potem jej prababkę oraz babkę kolejni panowie i tak zostaje mentalnie oraz kulturowo na poziomie buszmena a z punktu behawiorystki rzekłbym że jednak szympansa.

Banik0

2020-09-16, 11:07
Co do genów dominujących ma rację. Para biała skóra + ciemniejsza = ciemniejsza.

NorbiX

2020-09-16, 11:08
Odnoszę podobne wrażenie, jak widuję polskich patriotów za granicą.

Halman

2020-09-16, 11:15
maddog77,
zmartwię cie; czarna ma rację...

homo sapiens pochodzi bezpośrednio z afryki, to biali się skundlili na terenach euroazji z nendertalami co akurat dobrze wyszło i na naszą korzyść ale... zabrzmi to w ch*j przewrotne ale to murzyny są bardziej ludźmi od nas.

zdun

2020-09-16, 11:17
zaprowadził ja pewnie do 1 klasy, do bagażnika.

Eknen

2020-09-16, 11:23
Stewardesa ewidentnie powiedziała "przepraszam", ale jednocześnie nie czekając na reakcję czarnej, zaczęła ją popychać. Takie zachowanie ze strony obsługi jest niedopuszczalne , tak samo jak niedopuszczalna jest eskalacja wk***ienia ze strony czarnej .
Szczerze ? Podejrzewam , że każdy by się wk***ił na bycie popychadłem , ale nie każdy zrobiłby z tego mega awanturę .

McQurwa

2020-09-16, 11:33
Czarna,BLM, LGBT ,HIV positiv i do tego bez maseczki, czego chcecie więcej?

.....Queen :mrgreen:

daniel1040

2020-09-16, 11:37
Halman napisał/a:

,
zmartwię cie; czarna ma rację...
homo sapiens pochodzi bezpośrednio z afryki, to biali się skundlili na terenach euroazji z nendertalami co akurat dobrze wyszło i na naszą korzyść ale... zabrzmi to w ch*j przewrotne ale to murzyny są bardziej ludźmi od nas.

Czyli tą logiką idąc - ryba jest bardziej ludzka niż człowiek bo jest jego pierwowzorem?

Pierdoły gadasz, masa nowych badań twierdzi że wcale nie było tak jak mówisz i czarna rasa nie jest genezą naszej - to z tej samej bańki jak twierdzą że egipcjanie (faraonowie) byli czarni.

I nazywanie ewolucji skundleniem - no k***a szczyt.

Budrys2000

2020-09-16, 11:42
Leci samolotem Polak, Rusek, Niemiec, Żyd, murzyn, pedał I diabeł..... :-P

Jogii3

2020-09-16, 11:45
Daniel 1040 dokładnie a chce zaznaczyć że jeśli już to ludzkość rozeszła się po świecie z terenów bliskiego Wschodu a nie Afryki tak na marginesie od jakiegoś czasu pierdół że z Afryki wszyscy wyszli, nigdy zapewne nie słyszeli o sumerach chociaż... A odkrycia archeologiczne z Irlandia Anglia czy Rosji gdzie znaleziono starsze sczatki ludzkie i narzędzia niż kiedykolwiek wcześni
ej pozdrawiam

Halman

2020-09-16, 11:50
panowie od paleoantropologii dupa boli, co? nic się w tej kwestii póki co nie zmieniło :)

Eknen

2020-09-16, 11:53
Banik0 napisał/a:

Co do genów dominujących ma rację. Para biała skóra + ciemniejsza = ciemniejsza.

mylisz się. Gdyby gen na czarną skórę był dominujący to z pary czarny + biały zawsze wychodziłoby czarne dziecko . Ponieważ żaden z genów nie jest dominujący wychodzi kawowa mieszanka. Bardzo rzadko z takiej pary mogą przyjść na świat dzieci dokładnie tak białe jak jeden z rodziców lub dokładnie tak ciemne jak jeden z rodziców.
Tu masz przykład

https://www.usmagazine.com/celebrity-moms/news/meet-the-biracial-twins-who-are-winning-over-the-internet-w462675/