18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna pokojówka grzebie w rzeczach gościa

cappy_dk • 2014-12-01, 12:48
Czarna pokojówka bez skrupułów szpera w prywatnych rzeczach gościa. Akcja miała miejsce w amerykańskim 5-gwiazdkowym hotelu o znanej marce.



Osobiście poprosiłbym żeby moim pokojem zajęła się jakaś Pani o normalnym kolorze skóry. Ewentualnie poszantażowałbym ją tym filmem z jakimś niecnym zamiarem :D

RockyWood

2014-12-01, 23:06
zostawić gdzieś "schowane" cukierki z chloroformem. Przychodzimy i darmowe rypanko bez zobowiązań. No a potem wiadomo - szantażyk/szef.

MaczoJuh

2014-12-01, 23:12
gosc jest pusty.. laska w ch*j napalona, liczyla na jego naeigofotki na lapku czy cos...a obok lozka szukala gaci...proste!

aras0992

2014-12-01, 23:42
biega jak w simsach na x16

tranzystor

2014-12-01, 23:51
cappy_dk napisał/a:

Akcja miała miejsce w amerykańskim 5-gwiazdkowym hotelu o znanej marce




Ludziom się wydaje, że renomowana firma, to personel zarabia dużo. Gówno prawda, dużo zarabia właściciel. Zatrudniając "tani" personel trzeba się liczyć z patologiami i skłonnościami do kradzieży. Mentalności patologii się nie zmieni.

cappy_dk

2014-12-02, 00:59
@up, a komu się tak nie wydaje? Oczywistym jest, że w sieciówkach jakość obsługi schodzi na dalszy plan.. Właściciel, a raczej manager skupia się wyłącznie na wykonaniu miesięcznych planów sprzedaży i obłożenia. Do tego dochodzi parę innych kwestii jak mniejszy przesiew przy naborze pracowników, mniej wnikliwe wymogi raportowania pracowników itd. Akurat pracuję w branży hotelowej więc się z Tobą zgodzę. Nie wiem jedynie dlaczego mnie zacytowałeś.

Glebrin

2014-12-02, 02:56
Taki posrany charakter, w sumie nic nie ukradła, może sobie chciała wejść na fejsa w laptopie? :D Nie tylklo Wam się nudzi w pracy, wcześniej był jakiś robotnik budowlany jak z nudów trzepie kapucyna u kogoś w domu :D

19888891

2014-12-02, 08:20
Każdy, kto widząc fajną, czarnoskórką c*pkę strzela jakieś teksty o hivie albo o "normalnym kolorze skóry" jest zwykłym krypotpedałem...

Oldschool1995

2014-12-02, 18:53
Wśród białych się oczywiście to nie zdarza.

kiwiszon

2014-12-02, 20:48
Poprosić obsługę hotelu o rozmowę z tą pokojówką, potem ją zaszantażować, pod groźbą pokazania filmu dyrekcji, a potem nieźle zerżnąć. Taki miałbym plan ;)