18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna nie potrafi żyć z innymi zwierzętami

piterek098 • 2017-09-21, 09:01
Kobieta ma problem z tym, że pan, który jest weteranem wojennym wszedł do knajpy z psem przewodnikiem.



Mimo wszystko z jednym co powiedziała się zgadzam - "Powinien być wydzielony sektor dla pie**olonych zwierząt!” - jak za starych dobrych czasów.


se...........ed

2017-09-21, 19:03
Te czarne k***y chyba zapomniały co to bat .

kotorminator

2017-09-22, 10:15
Pracowałem kiedyś jako kanar. Raz mi się zdarzył przypadek, że do autobusu weszła niewidoma kobieta z psem i opiekunem. Opiekun zapytał się kierowcy czy można wejść z psem i jak kupić bilet. Co nie znaczy, że ta czarna kretynka miała rację.

DonKordus

2017-09-22, 15:09
Wy tak na serio? Czytacie wogóle co piszecie?
"sedziazgred
Te czarne k***y chyba zapomniały co to bat ."

" qhash
j***ne czarne ścierwo"

Sadistic zamienia się w jakieś forum nienawiści.

Jezusicku, maryjo święto, mówcie co chcecie, ale ta krzykliwa babka ma rację że zwierzęta nie powinny przebywać w restauracji, czy w jakiejś knajpie. Argument tamtych, że gośc jest weteranem, ale cóż z tego, nie jest niewidomy.
Nie wiem, zbulwersowałem się tą głupotą wyzywania niggersów, tylko dlatego że są niggersami.
Trochę obiektywnego patrzenia ludzie.

waloos

2017-09-22, 15:34
@DonKordus czy Ciebie poj***ło?

Przecież ten film idealnie pokazuje różnicę między ludźmi a czarnymi zwierzętami. Ludzie chcieli załatwić sprawę w spokoju, bez krzyku, zwykłą rozmową. Co robi zwierzę? Wrzeszczy i wyzywa innych, bo ktoś odważył się zrobić coś co jej się nie podoba.
A że są w USA nauczeni tak, że jak coś im się nie podoba to każdym im ustępuje to dostała piany na ryju.

Dziwię się tylko temu jej facetowi. Jak białe lecą na czarnych, można wytłumaczyć że czarni są lepiej umięśnieni i mogą mieć większego kutacha. Ale biały chłop r*chający zwierzę? Co mu odejbało? Mało to białych kobiet które mógłby ogarnąć?
On się jej nawet bał uspokoić bo pewnie by i jemu pie**olnęła.

Noside

2017-09-22, 15:43
Dlaczego nie można było spokojnym tonem suce powiedzieć, że ma ogarnąć p*zdę, albo wypie**alać?
Jaki to ma sens dać się takiej drzeć, albo jeszcze się z taką przekrzykiwać?

Chevan

2017-09-22, 16:50
j***na tak się drze że przesterowuje mikrofon :P

marioglaz

2017-09-22, 16:50
waloos zobacz napisales prawie wszystko to czego pisac ochoty brak bylo

nurgiel

2017-09-22, 17:12
@waloos
Przykro mi, ale że czarni mają większe ku*asy to mit. Większe ku*asy mają niektóre afrykańskie plemiona, by mają poj***ne rytuały typu wkładanie kamieni pod napletek.

se...........ed

2017-09-22, 17:54
@DonKordus weź k***a idź na pudelka czy gdzie tam i nie wk***iaj oczu .

kawior2007

2017-09-22, 21:16
Właściciel powinien powiedzieć, że małpy wpuszczają to psy też :lol:

elfis

2017-09-22, 22:19
nie znam się, stąd prośba,
ale jak któryś z sadoli zrobi pętlę dzwięku
od 0,13 do 0,50
będę wdzięczny

szuo

2017-09-24, 09:10
Prawie 3 min czekałem z nadzieją że ktoś jej pie**olnie płaskiego na twarz... :cry:

Multigatawny

2017-09-25, 01:00
Oczywiście kolor skóry osób próbujacych załagodzić sytuację, bądź wyprosić konfliktowy element jest przypadkowo jasny.