18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna msza

Es...........ne • 2009-07-05, 16:24
i jej kapłan

Pi...........as

2009-07-06, 14:38
sisteragent napisał/a:

gowno a nie czarna msza, pentagram odwrotnie :/ koziolek byc powinien tak poza tym a nie jelen, no ie gwiazdki na scianie :/ ech...




uwielbiam jak nastolatki w podobny sposób proboja czyms zablysnac a wychodzi sloma z butów

SnickerS

2009-07-06, 15:39
szatan zaplac dobry Mnichu ;] w koncu ktos mi to lepiej wytlumaczyl a tak wogole dowiedzialem sie ze Sully Erna (wokalista zespolu Godsmack) tez Wicca praktykuje :d

Scarlet

2009-07-06, 21:39
Mnich napisał/a:

Wicca - 90% ludzi ktorzy bawia sie w magie ze wszystkich praktykuje to wyznanie. Jest to magia natury, "biala magia" i daleko jej od satanizmu - jest raczej jej przeciwienstwem.



a co ma sataznizm wspólnego z magią? o_O

Ag...........pt

2009-07-06, 22:26
Scarlet napisał/a:

a co ma sataznizm wspólnego z magią? o_O



Satanizm laveyowski akceptuje magię jako środek do osiągnięcia celu, a Biblia Szatana zawiera opisy konkretnych rytuałów.

Scarlet

2009-07-06, 23:10
Agaliarept napisał/a:



Satanizm laveyowski akceptuje magię jako środek do osiągnięcia celu, a Biblia Szatana zawiera opisy konkretnych rytuałów.



ehh, nie wiem, ja zawsze satanizm traktowałam jako filozofię życiową a nie żaden kult. ale też nie wgłębiałam się w temat aż tak mocno

Ag...........pt

2009-07-07, 12:35
Ja zaś przeczytałem "Biblię Szatana" z ciekawości. Spodobała mi się filozofia, ale i tak daleko mi do satanisty.