18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cywile w grach

kucowal • 2015-10-19, 15:43
Siedząc na youtube znalazłem ciekawy film ukazujący temat a raczej jego brak cywili w grach wojennych.


Jeśli ci to nie interesuje scroluj dalej

TB303

2015-10-19, 15:58
Właśnie dlatego ubóstwiam "This War of Mine" - za prawdziwe, dojrzałe podejście do wojny. To nie jest gra dla gimbusów jak CoD, ta gra naprawdę szokuje i przeraża. Bo kto najbardziej cierpi przez wojnę? Cywile właśnie.

HistoriaPolskiegoRapu

2015-10-19, 16:38
Sporo jest już gier gdzie można wyżywać się nad cywilami, to jedna z nich :-)


RockyWood

2015-10-19, 16:52
ja włączając obojętnie jaką grę to właśnie oczekuję efektownej grafiki, wysokiej jakości tekstur, dobrej fabuły i ciekawej rozgrywki ...a nie k***a zastanawiać się czyjego psa właśnie rozj***łem rakietnicą albo jak celuję lufę czołgu w budynek nie mam zamiaru się zastanawiać kto w nim mieszka - ma się rozj***ć po trafieniu na miliard kawałków, efektownie zawalić a jak przez okna będą latały rozszarpane ciała to jeszcze lepiej! Gra pozostanie grą i jeśli ktoś potem ma problemy z rozpoznaniem gry od świata realnego to powinien udać się do szpitala. To samo powinni zrobić ci, którzy widzą tego typu zagrożenia w grach... tfu! tępe ch*je swoją drogą.

belixa

2015-10-19, 17:13
Po wielkości źrenic i ogólnym podejściu do tematu stwierdzam, że gość jest naćpany i chce zwyczajnie więcej emocji w grach i więcej cywili, żeby to takich móc strzelać.

Sushy

2015-10-19, 17:24
1:21, skądś znam ten kawałek, ale nie kojarzę tytułu?

cnrd

2015-10-19, 18:26
@Sushy
Omega - gyöngyhajú lány (Dziewczyna o perłowych włosach)

Tomikchomik1

2015-10-19, 19:08
Ktoś tu zapomniał o grze jaką jest "Homefront", tam świetnie pokazano wojnę i cywil uczestniczących w niej

Pyniek92

2015-10-19, 19:46
Dobrą dykcję ma kolega prowadzący.

nnvmen

2015-10-19, 22:13
RockyWood napisał/a:

ja włączając obojętnie jaką grę to właśnie oczekuję efektownej grafiki, wysokiej jakości tekstur, dobrej fabuły i ciekawej rozgrywki ...a nie k***a zastanawiać się czyjego psa właśnie rozj***łem rakietnicą albo jak celuję lufę czołgu w budynek nie mam zamiaru się zastanawiać kto w nim mieszka - ma się rozj***ć po trafieniu na miliard kawałków, efektownie zawalić a jak przez okna będą latały rozszarpane ciała to jeszcze lepiej! Gra pozostanie grą i jeśli ktoś potem ma problemy z rozpoznaniem gry od świata realnego to powinien udać się do szpitala. To samo powinni zrobić ci, którzy widzą tego typu zagrożenia w grach... tfu! tępe ch*je swoją drogą.



To jest forum jakiś anonimowych p*zd czy jak? Jak chcesz to sobie graj ciągle w bezmózgie gówna i odpie**ol się od innych, a szczególnie od tych, którzy czasami oczekują czegoś więcej niż zwykłego napie**alania.

Murgen

2015-10-19, 22:28
@nnvmen - Przecież napisał, że oczekuje dobrej fabuły. Jeśli dla ciebie głębia to cywile, do których można strzelać lub którzy giną w tle, to każda z częsci GTA ci wystaczy nawet te 2d.... Prawdziwy z ciebie koneser, nie to co to bydło grające bfy, csy, fallouty itp itd... Jeśli dla ciebie, ktoś kto nie potrzebuje być umoralnianym na każdym kroku, jest p*zdą to strach pomyśleć czym ty jesteś :)

Protadeusz

2015-10-19, 22:31
@nnvmen uważaj bo tacy jak RockyWood to najwięksi twardziele - fota na jego profilu to tylko potwierdza. Lepiej z nim nie zadzieraj bo przyjedzie tym czołgiem i wyceluje w Twój dom i wtedy
Cytat:

przez okna będą latały rozszarpane ciała


nnvmen

2015-10-19, 22:34
Murgen napisał/a:

@nnvmen - Przecież napisał, że oczekuje dobrej fabuły. Jeśli dla ciebie głębia to cywile, do których można strzelać lub którzy giną w tle, to każda z częsci GTA ci wystaczy nawet te 2d.... Prawdziwy z ciebie koneser, nie to co to bydło grające bfy, csy, fallouty itp itd... Jeśli dla ciebie, ktoś kto nie potrzebuje być umoralnianym na każdym kroku, jest p*zdą to strach pomyśleć czym ty jesteś :)


A czy napisałem, że każda gra taka ma być? Też gram w cs`a, NFS, bf, 3 części GTA też się przewinęły. Również z kumplami pogram w mortala czy w fifę jak nadarzy się okazja.

A teraz do czego piję. Skoro od filmów wojennych oczekuje się jak największego realizmu to dlaczego ma tego nie być w grach? Dlaczego mają być poważne książki, a gry mają być niedorobione pod pewnymi względami?

MrocznnyElfin

2015-10-19, 22:37
Co on pie**oli. W GTA ludność "cywilna" jest główną atrakcją

Yomoma

2015-10-19, 22:43
Była kiedyś taka gra helikopter w ogniu. i tam to było tak że jak się patrzyłeś na jakiegoś murzyna to on zamiast się uśmiechnąć jak normalny człowiek to zapie**alał Ci kamieniem 90%hp ;D a jak wpakowałeś mu kilka kulek na uspokojenie to koniec gry z komunikatem nie zabijaj cywilów. Taka propaganda oni cie mogą ty ich nie :D