18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cytowanie - jak?

cypis1 • 2011-07-14, 01:21
Witam sadystków. jako sadysta nowicjusz chciałbym się dowiedzieć jak tu cytować czyjeś komentarze i dawać im odpowiedzi???
Niektórzy w ten sposób to robią, że zacytowany komentarz jest oznaczony ramką??jak to zrobić?
proszę o instrukcje

sirred44

2015-01-14, 22:50
N527 napisał/a:

To polecimy klasykiem:



Ten klasyk już dziś byl , a więc żebranie o piwko Ci nie poszło :lodowka:

sa...........os

2015-01-15, 17:08
Jako żem ponury ch*j, odpowiem poważnie.

[ quote ] pie**olenie [/ quote ] <---- bez spacji między "[" i "q", "e" i "]" oraz "/" i "q". Owocnych ćwiczeń!

paparara

2015-07-19, 22:38
Jako, że od kilku lat odpowiedź na to pytanie wciąż nie jest taka prosta i oczywista (sam spędziłem na poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie ponad półtorej minuty, trafiając m. in. tutaj)...

Ze strony głównej masz możliwość pisania prostych postów.
Żeby użyć cytatu, albo formatowania, przejdź do strony postu, który chcesz komentować. Zazwyczaj robi się to klikając np. w tytuł posta.

Smacznego.

krzycho66656

2016-11-08, 22:12
marna napisał/a:

spójrz na obojętnie jakiego posta. teraz wzrok swój przenieś na prawy górny róg tego posta.. świta coś ?



paparara napisał/a:

Jako, że od kilku lat odpowiedź na to pytanie wciąż nie jest taka prosta i oczywista (sam spędziłem na poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie ponad półtorej minuty, trafiając m. in. tutaj)...

Ze strony głównej masz możliwość pisania prostych postów.
Żeby użyć cytatu, albo formatowania, przejdź do strony postu, który chcesz komentować. Zazwyczaj robi się to klikając np. w tytuł posta.

Smacznego.

Kod:

japakapkaop


paparara napisał/a:

Jako, że od kilku lat odpowiedź na to pytanie wciąż nie jest taka prosta i oczywista (sam spędziłem na poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie ponad półtorej minuty, trafiając m. in. tutaj)...

Ze strony głównej masz możliwość pisania prostych postów.
Żeby użyć cytatu, albo formatowania, przejdź do strony postu, który chcesz komentować. Zazwyczaj robi się to klikając np. w tytuł posta.

Smacznego.


wioewoirewoieowioew