18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyklista vs moto-cyklista...

Halman • 2020-11-15, 05:41

pięknie się to ogląda jak się dziewczęta gotują o to kto jest większą c*pką ... :kawa:

Harkness

2020-11-15, 21:39
ellsworth napisał/a:

To żeś wymyślił! Na jednym WYZNACZONYM pasie ruchu może znajdować się tylko jeden pojazd! Nie ważne czy rowerzysta czy cokolwiek innego to on ma po prostu zajmować swoj - wyznaczony pas ruchu, a nie żadną prawą stronę (oczywiście w tym wypadku on w ogóle pas ruchu zmienił prosto pot motor, ale co do ogólnej zasady, gdyby poruszał się prawym pasem to niezależnie czy byłaby to prawa, lewa czy środkowa część pasa, to motocyklista może go wyprzedzać SASIEDNIM pasem, a nie tym samym!



Otóż można wyprzedzić o ile jest zachowany odstęp 1 metra.
Cytat z kodeksu drogowego :
"Wyprzedzanie

Art. 24

2. Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wyprzedzaniu zachować szczególną ostrożność, a zwłaszcza bezpieczny odstęp od wyprzedzanego pojazdu lub uczestnika ruchu. W razie wyprzedzania roweru, wózka rowerowego, motoroweru, motocykla lub kolumny pieszych odstęp ten nie może być mniejszy niż 1 m."

Koniec cytatu, są tam jeszcze zastrzeżenia, ale o ile pas ruchu jest wystarczająco szeroki to można.

Janusz_k

2020-11-15, 21:42
Coordinator napisał/a:

A jadąc tym samym pasem nie wyprzedza się z prawej, kmiocie.


Jakim debilem trzeba być żeby nie mając racji personalnie mnie atakować? No powiedz?


nano50

2020-11-15, 22:41
Coordinator napisał/a:

To samo powiedział lekarz do twojej starej przy porodzie
Masz jakieś argumenty na poparcie swoich twierdzeń to dajesz, a nie snujesz się pod stopami jak karaluch



Wszystko tu już zostało powiedziane. Jak dalej do Ciebie nie dociera to mam dla Ciebie złe wieści.

Rozjebie

2020-11-16, 19:21
Janusz_k napisał/a:

Jakim debilem trzeba być żeby nie mając racji personalnie mnie atakować? No powiedz?



No to wskaz gdzie powiedziałem cos źle. I nie rob z siebie niewinnej ofiary, bo w swojej wcześniejszej wypowiedzi sam robiłeś wycieczki personalne. Przyjmij to teraz na klatę, a nie płaczesz

nano50 napisał/a:

Wszystko tu już zostało powiedziane. Jak dalej do Ciebie nie dociera to mam dla Ciebie złe wieści.



CO niby nie dociera? Gdzieś w moich wypowiedziach są nieprawdziwe stwierdzenia, których zażarcie bronie i "nie dociera" do mnie, ze mowie źle? W takim razie wskaż je. Raczej do Ciebie nie dociera sens tego co pisze.
OBYDWAJ są winni wypadku, ale to pedalarz dostanie mandat. I nigdzie nie twierdziłem inaczej, amebo.
Jeśli w hipotetycznej sytuacji ktoś hamuje klaksonem, zamiast hamulcem, to mimo tego ze ma racje, ROWNIEZ nie zapobiega wypadkowi

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-17, 02:02
Coordinator napisał/a:

.... Motop*zda z kolei nie powinien wyprzedzać z prawej strony pasa, tylko z lewej



Coordinator napisał/a:

... jak również motop*zda wyprzedzając z prawej strony, czyli tak jak pisałem wcześniej



Coordinator napisał/a:

.... pedalarz ciągle jechał prawym pasem, przez moment wjechał na lewy, ..... kierowca powinien traktować pedalarza jako jadącego CIĄGLE prawym pasem i go NIE WYPRZEDZAĆ Z PRAWEJ,... motop*zda powinien traktować pedalarza jako jadącego ciągle prawym pasem..... Trzeba było przewidzieć, ze jeśli pedalarz chciałby jechać prosto, to zmiana pasa na sekundę na sąsiedni lewy nie miała sensu.....



Masz jakąś kopię tego swojego "Poj***nego Kodeksu Drogowego"...?
Najlepiej z autografem.
Poczytałbym znajomym na imprezie, bo na słowo to mi nie uwierzą, że można takie głupoty pie**olić na trzeźwo :mrgreen:


Rozjebie

2020-11-17, 20:12
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Poczytałbym znajomym na imprezie, bo na słowo to mi nie uwierzą, że można takie głupoty pie**olić na trzeźwo



Ja pie**ole, gdybym zobaczył na jakiejś imprezie gościa, który wyciąga notatki i czyta komentarze gościa z neta dotyczące ruchu drogowego, to zesrałbym się ze śmiechu xD
Dawaj, weź skopiuj moje komenty, idź na tą "imprezę" i koniecznie nagraj jak to robisz :mrgreen: