18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygańskie złoto

Krzyszof.K • 2022-07-13, 07:34
Przychodzi kobieta do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, mam wstydliwy i nieco dziwny problem. Otóż na wewnętrznej stronie ud pojawiły mi się ostatnio tajemnicze, zielone koła.
Lekarz kazał jej się rozebrać, obejrzał dokładnie opisane miejsce, po czym zapytał:
- Uprawia pani sex z cyganem?
- Tak, skąd pan wie? - zapytała zawstydzona nieco kobieta.
- Proszę mu powiedzieć, że te kolczyki nie są złote.

Halman

2022-07-13, 07:53
cygan cyganowi cyganem

radek225

2022-07-13, 07:57
Widzę że ktoś skończył archeologię. W jakich pokładach skalnych wykopałeś ten staroć?

Krzyszof.K

2022-07-13, 08:07
radek225 napisał/a:

Widzę że ktoś skończył archeologię. W jakich pokładach skalnych wykopałeś ten staroć?





Dla mojego dziadka po wylewie opowiadanie kawałów które pamiętał mimo iż praktycznie przestał funkcjonować było jedyna rozrywką w odstępstwie od codziennych zmagań z własnym ciałem. Kawał napisany i przeczytany nie jest tym samym co opowiedzenie go z tamtym zapałem.

f1...........ut

2022-07-13, 08:24
Krzyszof.K napisał/a:

Dla mojego dziadka po wylewie opowiadanie kawałów które pamiętał mimo iż praktycznie przestał funkcjonować było jedyna rozrywką w odstępstwie od codziennych zmagań z własnym ciałem. Kawał napisany i przeczytany nie jest tym samym co opowiedzenie go z tamtym zapałem.



Przestań zatem dodawać tutaj te nędzne dowc**y.

hdposter

2022-07-13, 10:41
Trzeba to zgłosić do najwyższych władz cygańskich


Anal_Intruder_69

2022-07-13, 12:38
Za "sex" piwa nie będzie. Piszesz też xiądz, paradox axamit?

Nie wiem czemu ale ta moda na silenie się na "europejskość" z parciem na zachodnie trendy i to w każdej dziedzinie życia coraz bardziej zaczyna mnie wk***iać.

Krzyszof.K

2022-07-13, 13:39
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Za "sex" piwa nie będzie. Piszesz też xiądz, paradox axamit?
Nie wiem czemu ale ta moda na silenie się na "europejskość" z parciem na zachodnie trendy i to w każdej dziedzinie życia coraz bardziej zaczyna mnie wk***iać.




Litera X pomimo swej wymowy ks nie zawsze powinna być zastępowana.

W języku polskim w większości przypadków jedna z form dominuje nad drugą, ze względu na przyzwyczajenia językowe.

I o ile seks oraz sex są dopuszczalne, o tyle taxi i jego wersja taksi raczej będzie wywoływała spore wątpliwości, ponieważ użycia tego wariantu można policzyć na palcach jednej dłoni.

baronturbina

2022-07-13, 14:14
Krzyszof.K napisał/a:

Dla mojego dziadka po wylewie opowiadanie kawałów które pamiętał mimo iż praktycznie przestał funkcjonować było jedyna rozrywką w odstępstwie od codziennych zmagań z własnym ciałem. Kawał napisany i przeczytany nie jest tym samym co opowiedzenie go z tamtym zapałem.


Uważasz że kogoś tu to obchodzi? Zobacz czy gdzie indziej nie masz kawałów do opowiedzenia.

patryktos

2022-07-13, 17:49
Łap Krzysztofie, wyżyj się chłopie skoro tak lubisz kawały.

Nie mogłem się powstrzymać przed chichotem,
kiedy córka powiedziała, że kiedy dorośnie chcialaby zostać premierem.

Pielęgniarki w hospicujm też to rozśmieszyło

- Panie doktorze, jak tam moje wyniki?
- Może pan brać kredyt.
- Ale ja nie mam z czego spłacać…
- Nie będzie pan musiał.

Przychodzi" kadłubek (taki bez rąk i nóg) na zawody pływackie i się przechwala, że wszystkich pokona. Mają go tylko na słupek postawić i zepchnąć na sygnał startu. Jak powiedział, tak zrobili. Start! Spychają kadłubka ze słupka, a ten jak kamień na dno. Wskoczyli, wyłowili, ocucili, a kadłubek: - Co za ch*j mi czepek na uszy założył!?

Jasiu uprawia seks z Małgosią, bardzo, bardzo brutalny, analny seks;
a Małgosia ani nie jęknie, ani nie stęknie...
Dlaczego? zastanawia się Jasiu.
- Bo Małgosia nie żyje...

Tesla we we wnętrzach modelu 3 stosuje wyłącznie wegańską skórę.
W końcu! Ktoś znalazł weganom jakieś zajęcie.

Gdzie raki zimują?
-w hospicjum

Co wspólnego mają ofiary gwałtu i wycieraczki samochodowe?

Piszczą gdy są suche.


Czym różnią się 8,9,10 i 11 latki od japonek?

Wszystkie piszczą tak samo!

Huehue, boki zrywać k***a z tych kawałów co nie!!!
Mam nadzieję że są to ostatnie kawały na tym portalu.

Ca...........on

2022-07-13, 18:20
@up You're a joke.

f1...........ut

2022-07-14, 08:45
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Za "sex" piwa nie będzie. Piszesz też xiądz, paradox axamit?
Nie wiem czemu ale ta moda na silenie się na "europejskość" z parciem na zachodnie trendy i to w każdej dziedzinie życia coraz bardziej zaczyna mnie wk***iać.



To dlaczego nie masz nicku "Analny_Intruz_37" (69 to też zachodnia internetowa moda) polaczku?

dwakilo

2022-07-15, 01:20
Bongman nowe konto założył?