18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygańskie nawyki

Jesse.Pinkman • 2021-11-14, 00:44
Według opisu cyganka okradła naprutego ruskiego.

Pralpunkt

2021-11-14, 00:51
Dlatego cygany to największe śmiecie w Polsce..zaraz po politykach i klechach

Halman

2021-11-14, 06:14
tak ciekawostka o romach; to grupa hindusów wyj***nych z Indii przez innych hindusów. Tak, hindusi z których tak ciśniemy bekę byli na tyle ogarnięci ze wypie**olili na zbity pysk z indii grupę którą dziś nazywamy cyganami... za co? hmmm... hehehehe... a z czego słyną cyganie prócz festiwalu w Ciechocinku?

Zbysław

2021-11-14, 07:00
Up a Indianie czasem nie mieszkali w Indii? wygnani do usa

35i

2021-11-14, 07:46
Halman napisał/a:

a z czego słyną cyganie prócz festiwalu w Ciechocinku?



Z zajebistych siedlisk, niezależnie od statusu (patrz Lunik IX).

Zbysław napisał/a:

Up a Indianie czasem nie mieszkali w Indii? wygnani do usa



Przynajmniej zaczęli robić fajne motocykle.


Driver19cm

2021-11-14, 09:25
Cytat:

tak ciekawostka o romach; to grupa hindusów wyj***nych z Indii przez innych hindusów. Tak, hindusi z których tak ciśniemy bekę byli na tyle ogarnięci ze wypie**olili na zbity pysk z indii grupę którą dziś nazywamy cyganami... za co? hmmm... hehehehe... a z czego słyną cyganie prócz festiwalu w Ciechocinku?



He he, Hal 100% racji

To tak jak z mudżinami. Ci którzy trafili jako niewolnicy do USA, byli sami wyłapywani przez własne plemie i następnie wódz

ich sorzedawał handlarzom niewolinków. Czarne zacofane plemiona, które dalej są na etapie budowy własncyh domków z

gówna, z któych tak codziennie cisniemy na sadolu, to właśnie Ci ludzie, wyłapywali niedojebów u siebie i sprzedawali białym

handlarzom :ubawdolez: :ubawdolez:

mygyry

2021-11-14, 10:50
A gdzie gruzoterpia :-(

Krakus36

2021-11-14, 10:52
Kot cyganów nie szanuje Ten ma racje bo to złodziejskie...

Payan

2021-11-14, 11:01
Cyganie mają to we krwi.

KFCnigget

2021-11-14, 12:57
Halman napisał/a:

tak ciekawostka o romach; to grupa hindusów wyj***nych z Indii przez innych hindusów. Tak, hindusi z których tak ciśniemy bekę byli na tyle ogarnięci ze wypie**olili na zbity pysk z indii grupę którą dziś nazywamy cyganami... za co? hmmm... hehehehe... a z czego słyną cyganie prócz festiwalu w Ciechocinku?



a ja myślałem że to na gruzinów mówi się cyganie badum tsssssss :kawa:

Hyena83

2021-11-14, 13:28
Halman napisał/a:

tak ciekawostka o romach; to grupa hindusów wyj***nych z Indii przez innych hindusów. Tak, hindusi z których tak ciśniemy bekę byli na tyle ogarnięci ze wypie**olili na zbity pysk z indii grupę którą dziś nazywamy cyganami... za co? hmmm... hehehehe... a z czego słyną cyganie prócz festiwalu w Ciechocinku?



Oni sami do końca nie wiedzą za co ich wyj***li ;-)
No i nie mogło braknąć innej ciekawostki. Do dziś podróżują i szukają tej swojej magicznej krainy, która w ich wierzeniach płynie miodem :-D

Kali111

2021-11-14, 14:18
Okradla trupa a nie naj***nego. Na koncu filmiku powiedziala ze nie wiedziała ze jest martwy

35i

2021-11-14, 14:41
Hyena83 napisał/a:

Do dziś podróżują i szukają tej swojej magicznej krainy, która w ich wierzeniach płynie miodem



To mam rozwiązanie. Poprzebijać im bębenki w uszach.


Halo

2021-11-14, 16:55
35i napisał/a:

To mam rozwiązanie. Poprzebijać im bębenki w uszach.



Kubuś puchatek byłby szczęśliwy widząc tyle miodku

donkapusta

2021-11-14, 16:57
Natury nie oszukasz.