18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cygański terror w Andrychowie

Talpy • 2014-06-12, 09:37
Cytat:

Od dłuższego czasu w Andrychowie panuje problem Cyganów patrolujących miasto, którzy sieją swoim zachowaniem terror w tamtejszych okolicach. Polityczna poprawność zabrania jednak jakichkolwiek radykalnych działań ze strony miasta w celu rozwiązania poważnego problemu.

Media, które interesowały się sprawą, w konsekwencji zamiast ukazywać materiały zgodne z prawdą, rozwodziły się nad rzekomym rasizmem mieszkańców Andrychowa, którzy zwyczajnie obawiają się cygańskiego terroru. Ich obawy nie są nieuzasadnione: niecały rok temu jeden z młodocianych Cyganów napadł na nastolatka i ukradł mu rower, uprzednio go pobiwszy, a zaledwie kilka dni temu (w nocy z 6 na 7 czerwca) Cyganie skatowali w andrychowskim parku dziewczynę i dwóch chłopaków. Leżą oni teraz w szpitalu, a jeden z chłopaków ma pękniętą czaszkę i podejrzenie krwiaka na mózgu.



Codziennie Cyganie urządzają patrole w mieście w grupie 30-50 osób ze sprzętem w postaci paralizatorów, noży i kijów bejsbolowych.



W sytuacji, gdy mieszkańcy miasta oczekują radykalnych działań ze strony policji i władz miasta, te bronią mniejszości cygańskiej i w żaden sposób nie interweniują nawet w wymienionych wyżej sytuacjach. Policja twierdzi, że w parku andrychowskim nie działają kamery i umywa ręce od całej sprawy, nie ustaliła nawet sprawców tych drastycznych zajść.



Tymczasem mainstreamowe media przedstawiają sytuację zupełnie inaczej, a w roli pokrzywdzonych stawiają Cyganów, którzy są rzekomo prześladowani przez mieszkańców Andrychowa. Mieszkańcy w obawie przed atakami Cyganów już rok temu stworzyli na fejsbuku fanpage „NIE dla Romów w Andrychowie”, jednakże szybko został on usunięty przez administrację tegoż portalu, a osoby wypowiadające się tam negatywnie na temat mniejszości romskiej, były przesłuchiwane. W wyniku ostatnich zajść powstał nowy fanpage na facebooku: Andrychów po godzinie 22. Ma on na celu informowanie mieszkańców o niebezpieczeństwach płynących ze strony Cyganów, a także nagłośnienie poważnego problemu w całym kraju.



Na fanpage’u znajdują się też wypowiedzi kickboxera Gerarda Lindera, który nie zgadza się z opiniami mieszkańców Andrychowa i wyzywa ich na solówki.



j***ne brudasy. Przecież to jest k***a patologia, że nikt z tym nic nie robi, a te sk***ysyny czują się bezkarne. Na fb ludzie non stop piszą o patrolach brudasów jak jeżdżą samochodami gdzie jedno auto ma różne blachy, czemu policja się nie dojebie za coś takiego chociażby?

Źródło: http://www.narodowcy.net/polska/9833-cyganski-terror-w-andrychowie

PikosTychy

2014-06-12, 10:40
ja tam klase A mam 5 drzwiową i co łyso teraz??? a tak sie napociłeś hehe

pi...........ta

2014-06-12, 11:06
Za moich rządów do tego ścierwa strzelało by się ostrą amunicją. Tak sobie wyobrażam jak idzie ta 30-50 grupka brudasów z zamiarem kradzieży jakiegoś mienia i nagle wyjeżdżam zza rogu pickupem z zamontowanym minugunem i czyszczę ulicę, wszędzie krzyki rozpaczy, jęki, latające flaki, pełno krwi, aaahhhhhhhh i to uczucie, że zrobiło się dobry uczynek...

~Velture

2014-06-12, 11:22
pie**olona tolerancyjna europejska ideologia. Zaczyna się to samo co we francji, anglii itd. gdzie j***ne allahy i smoluchy jeżdżą i robią sobie co chcą wymuszając na normalnych ludziach swoje pie**olone ,gówniane ideologie.

Do tego to MY utrzymujemy te sp***olone gówna społeczne bo to 99% tego ścierwa leci z socjala ciągnąć hajs i jeszcze będzie nas terroryzować. W dupie aż po migdałki mam czy to cygany, rumuni, Azjaci, żydzi, czarni, biali, czerwoni, zieloni, kosmici czy ktokolwiek inny. Zachowują się jak ścierwa społeczne to ich za to zachowanie nienawidzę.

peterpod1990

2014-06-12, 12:49
21tyś (odejmując ludzi starszych, dzieci, kobiety itd. powiedzmy że jest z 7k chłopa) vs 100 osób...no k***a.
nie mogą zaprowadzić porządku? o.O

poza tym nieźle się obśmiałem jak przeczytałem o dresie cytującym konstytucję :D

Maciek22377

2014-06-12, 22:31
W moim mieście tak +/- 8 lat temu też tego kurestwa bylo na mase, ale kibole nie są tacy humanitarni jak w Andrychowie i zrobili porządek raz na zawsze. Teraz z ok. 50 brudasów została tylko 5 osobowa kupa gówna, która boi się wyjść z "domu", w którym ma raz na miesiąc albo szyby wyj***ne albo co innego:)

ti...........ax

2014-06-12, 22:47
To dzicz i nie wolno tego bagatelizować bo nawet jak jednemu czy nawet kilku wpie**olisz to za chwile zleci sie reszta z nożami i ci rodzinę zaatakują. Jak można to tolerować. Kiedyś faktycznie była tego masa ale to były czasy łysych panów co ich wyj***li w p*zdu. Obecnie zbierają się ponownie do tego żyja ch*je za nasza kase. Psioczymy na islam że w polsce nie ma szans a cygany to co? To nic innego jak takie sam gówno z którym sobie nie możemy dac rady.

Gebels

2014-06-12, 22:48
ja nie mogę czytać takich rzeczy przed snem, zamiast relaksować się po prostu się wk***iam! :-/

Kniv

2014-06-12, 22:48
Andrychów, blisko Wadowice, niedaleko Kraków dlaczego ekipy ogrodników z okolicy nie wyprawią się pouprzątać chwasty? Powinni zrobić sobie zawody, ekipa która załatwi więcej robactwa wygrywa!

Kanzar

2014-06-12, 22:58
Pokazałem to dziewczynie, czytała wszystko i mówi że to rasizm ze strony mieszkańców i kibiców. Staram się
ją przegadać, ale się nie da! Nikt mi ciemnoty nie będzie wciskał, właśnie zerwałem po 2 latach :D

1q2wwww

2014-06-12, 23:13
Wszystko zaczyna się od takich własnie małych miasteczek. Popie**olony burmistrz daje im pełen social, kamienice, wszystko pod mordę. Nic tylko się mnożyć, jak te sk***iele maja w zwyczaju. Pasożytują sobie w najlepsze i zbierają coraz więcej znajomków i rodziny ze swojego zadupia. Burmistrz ten, siedzi sobie cale uj***ny na swoim biurku i jedyne co robi, to podpisuje co mu pani Basia pod ryj podstawi, nie mając żadnych horyzontów, przemyśleń. Nie widzi co się dzieje w mieście, europie, świecie. Ma taki wyj***ne na wszytko, byleby pierwszego wyplata wpłynęła. Komendancik nie lepszy, nic nie wie, nic nie zrobi. Siedzi tylko taki obsrany i wali pod siebie żeby tylko wezwania do interwencji nie było, bo go IMIGRANCI na własnym podwórku dojebią.
Teraz jeśli ta nagłośniona sprawa nie zakończy się solidnym wpie**olem, ukróceniem wszelkich pomocy, eksmisją. To te zaj***ne ścierwa już będą u siebie. W innych miastach podłapią klimat i będzie to samo... Następnie przyjdzie kolej na główne metropolie i nastanie Francja v2 wersja cygańska.

kuba149

2014-06-12, 23:15
a wpie**olcie jeszcze z 10 tematów z Andrychowa, nosz k***a

Thauglorimorgor

2014-06-12, 23:35
Mały update:) Dzisiaj na ulice wyszło około 200 kibiców, młodzieży ogólnie młodych Polaków. NIGDY nie było tak spokojnie jak teraz. Nie było żadnej burdy, żadnej bitwy, bo cyganeria siedziała posrana w domach. Kibice wrogich klubów ramię w ramię szli i patrolowali ulice. Później w zgodzie poszli do pubów i domów. Da się? Da się.

di...........os

2014-06-13, 00:21
Velture napisał/a:

pie**olona tolerancyjna europejska ideologia. Zaczyna się to samo co we francji, anglii itd. gdzie j***ne allahy i smoluchy jeżdżą i robią sobie co chcą wymuszając na normalnych ludziach swoje pie**olone ,gówniane ideologie.

Do tego to MY utrzymujemy te sp***olone gówna społeczne bo to 99% tego ścierwa leci z socjala ciągnąć hajs i jeszcze będzie nas terroryzować. W dupie aż po migdałki mam czy to cygany, rumuni, Azjaci, żydzi, czarni, biali, czerwoni, zieloni, kosmici czy ktokolwiek inny. Zachowują się jak ścierwa społeczne to ich za to zachowanie nienawidzę.



Gdybyś skończył już szkołę, wiedziałbyś, że w Polsce, jeśli nie pracujesz, nie masz socjala - ani nie masz służby zdrowia, ani emerytury, ani zasiłku (zasiłek bodajże 4 miesiące można pobierać; jeśli zaoferują ci posadkę, musisz ją przyjąć).

Thauglorimorgor napisał/a:

Mały update:) Dzisiaj na ulice wyszło około 200 kibiców, młodzieży ogólnie młodych Polaków. NIGDY nie było tak spokojnie jak teraz. Nie było żadnej burdy, żadnej bitwy, bo cyganeria siedziała posrana w domach. Kibice wrogich klubów ramię w ramię szli i patrolowali ulice. Później w zgodzie poszli do pubów i domów. Da się? Da się.



Mała dygresja - cyganeria nie ma nic wspólnego z cyganami.

mateuszmatel

2014-06-13, 00:21
Spoko spoko kibice ogarnęli akcje dzisiaj wyszło na ulice 200 osób (w grupach po 14 osób bo od 15 policja zatrzymuje), jutro wpada Winnicki więc RN też wkracza do akcji, niedługo możemy mieć fale materiałów z Andrychowa na hardzie :mrgreen: