18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygański aquapark

fryca88 • 2012-09-16, 11:29
Reporter mówi,że woda jest pełna odpadków i spływają do niej ścieki ze sraczy,ale ch*j to,cygany mówią,że dobra jest woda i ciepła za to

akcja od dziesiątej sekundy


Bila

2012-09-16, 15:06
siwy989 napisał/a:

Opowieść z życia wzięta :

2 Lata temu byłem ze znajomymi na spływie kajakowym. Noclegi jak to na kajakach się jest , pod namiotami na jakimś polu. Podczas 3 dnia spływu mieliśmy nocować na nie dużym polu namiotowym, jakieś 150m x 100m . Po dopłynięciu się rozpakowaliśmy , namioty rozłożyliśmy i poszliśmy do sklepu po prowiant , po powrocie zobaczyliśmy pełne pole k***a kempingów , lodówek , kuchenek gazowych , satalit itp. W ciągu 30 min była masa tych cyganów , całe pole nam zajęli . Baliśmy się jak sk***ysyn ich , bo ch*j wie co oni nam mogą zrobić więc omijaliśmy ich szerokim łukiem. Moja koleżanka jak szła w krótkich spodenkach to modelki te cyganki się patrzyły na nią jak by ją miały zjeść, same zapieradały w długich spódnicach. Ok. 22 robiło się już ciemno i te cygany zrobili ognisko, impreza na max, tańczyli , śpiewali . My siedzieliśmy przed namiotami i baliśmy się ruszczyć, bo pewnie chcieli nas zjeść. Po parunastu minutach przyszedł do nas taki dziadek od nich i zaprosił na ciepły posiłek, odmawialiśmy ale nalegał więc obsrani poszliśmy..... Tak się z nimi nawpie**alałem, nachlałem tych ich trunków , że nie miałem siły rano wejść do namiotu. O 11 mieliśmy się zwijać to te cyganie przyniesli nam tyle żarcia, że na cały rok by mi starczyło , dziękowali nam za wspólną zabawę. Tak życzliwych ludzi jeszcze nie poznałem. Odrazu mówię nic nam nie zaj***li.... Chodzą o nich opinie takich i takich ale polecam pierw ich poznać potem oceniać




To rada na przyszłość,żevbyś więcej się nie bał,łapiesz pierwszego z brzegu,wkładasz mu palec w oko,wyjmujesz je razem z kręgosłupem i plujesz.Najlepiej jak naplujesz na najstarszego cygana,potem całe te kurewskie niedobite przez Adolfa plemie będzie cię omijać szerokim łukiem,do k***y nędzy,boisz się we własnym kraju jakiś zawszonych kurew.

P.S doczytałem do końca,chyba się w nocy moczysz.

DisHonoreD

2012-09-16, 15:19
Kapia sie w błocie tylko głodu i aids im brakuje

el...........iz

2012-09-16, 15:29
swój do swojego ciagnie oni są jak gówno wysrane na cywilizacje

joker28029

2012-09-16, 15:43
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .q

orzechccc

2012-09-16, 15:47
jedyne co przetrwa koniec świata to karaluchy i cyganie a nie sory tylko cyganie bo wpie**olą karaluchy

na...........98

2012-09-16, 16:03
Cygan gorszy od gówna to w takiej wodzie może się kąpać

erni13

2012-09-16, 16:32
Co za kraj? Słowacja?

M4rkOPL

2012-09-16, 16:39
Dobrze, dobrze. Szybciej pie**oloną na jakiegoś fysa. Selekcja naturalna, słabe jednoski eliminują się same ;-)

stasikowa

2012-09-16, 18:41
0:29 Nawet sobie kółko do pływania znalazł :homer:

maxerius

2012-09-16, 18:46
@Fryca88 przeglądając harda, ku mojemu rozczarowaniu trafiałem na filmiki z kolesiami którzy także mieli dużo wspólnego z "88", i to właśnie oni zapinali się w dupska :<

T34v2

2012-09-16, 19:18
Nerd napisał/a:

Vitajte v Slovensko - v statu cigani...
Jeśli ktoś będzie miał okazję przejechać przez Słowację(chociażby na Węgry), to spotka sporo wiosek tego sk***ysyństwa. Była nawet pewna gmina, której starosta(richtar, odpowiednik naszego wójta) był cyganem. Nie został on wybrany w normalnych wyborach, tylko państwo pozwoliło na takie coś, gdyż w tej gminie żyło 80% cyganów. Ten starosta wszystkie pieniądze, majątki gminne, ziemie w gminie rozdał, wzrosło bezrobocie(wbrew pozorom, część cyganów, nie wiem jakim sposobem, pracuje legalnie) i niestety, względnie na szczęście został odwołany z tej funkcji. Ten pseudonaród powinno się wytępić. Nie chcę nic mówić, ale księżyc jest wolny.
Jako ciekawostkę dodam,że u nas na Cyganów często mówi się Rumuny, na Słowacji Cyganie to Cyganie, na Węgrzech Cyganie są również nazywani Rumunami, zaś w Rumuni nazywa się ich ... Węgrami(przynajmniej tak jest w Transylwanii)



hehe dobre :)

Jest w małopolsce gmina Łącko (tak, ta od śliwowicy). W tej gminie leży miejscowość Maszkowice, gdzie cała osada cygańska jest. Te ch*je chodzą i kradną od czasu do czasu, 99% bezrobotni itd.
Jak był remont rynku w Łącku to burmistrz pomyslał że będzie dobry- i zatrudnił 15 cyganów. W pierwszy dzien przyszli, w drugi- wszyscy rpzyniesli zwolnienia lekarskie.

Inna anegdotka? Proszę bardzo. Info pochodzi od strażaka z Nowego Sącza. Oczywiscie są tutaj meliny dziamonezów. Jakaś się zawaliła to miasto dało im mieszkanie socjalne w kamienicy. Pewnego dnia straż dostaje informacje że z mieszkania w tej kamienicy wydobywa się dym i śmierdzi w całym budynku. Goście przyjechali na miejsce, wbiegają na pietro do mieszkania- a tam kilku dziamonezów rozj***ło parkiet, zrobili ognisko na środku pokoju i piekli sobie, j***ni, kiełbaski i mięso jakieś.

A część cyganów to faktycznie pracuje normalnie, tyle że odcinają się od tej poj***nej reszty.

TelewiZorro

2012-09-16, 19:36
jak leją i srają do tej wody to na pewno ciepła ;D

Blondas123

2012-09-16, 19:46
Niech się wytruje to całe kurestwo ; ]

wojas30

2012-09-16, 20:06
k***a oni przecież są jak szczury...nie do zaj***nia...

Tilon

2012-09-16, 20:10
ponoć po reportażu wrócili bez kamery :mrgreen: