18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygańska, Weselna Sztuczka

~DMT • 2017-03-05, 01:22


Ponad 100 osób w poniedziałek uciekło z restauracji, nie płacąc rachunku. Do zdarzenia doszło w hiszpańskiej miejscowości Bembibre, oddalonej o 400 km od Madrytu. Ucieknierów szuka Gwardia Cywilna.

- Tańczyli i nagle zniknęli. Sto osób uciekło w ciągu minuty - opowiadał właścicielu hotelu i restauracji Carmen. - Nie wychodzili w małych grupach, lecz zrobili to wszyscy naraz. Nie mogliśmy nic zrobić, gdyż było ich aż tylu - dodał.


Według lokalnych mediów 120-osobowa rumuńska rodzina w restauracji Carmen świętowała chrzciny. Zamówiła m.in. 30 butelek whisky. Grupa zniknęła tuż przed podaniem deseru. Straty przeszło 2000 EURO.




http://businessinsider.com.pl

~Velture

2017-03-05, 08:41
Ah ta ich kultura przekazywana z pokolenia na pokolenie.

decode21

2017-03-05, 10:10
hmm? Rumuńska czy romska?

mygyry

2017-03-05, 10:40
Dać brudasom 2000euro kredytu, to trzeba być upośledzonym...

~DMT

2017-03-05, 11:07
decode21 napisał/a:

hmm? Rumuńska czy romska?



Jak to dodawałem była 1:22, a ja miałem 2,21 w wydychanym :amused:

darex99

2017-03-05, 11:19
Cygańskie wesela to jest masakra (nie wiem czy tylko jacyś dani cyganie tak robią czy wszyscy). Moi znajomi mają pensjonat, gdzie m.in. są organizowane wesela. Kiedyś mieli cygańskie:
-resztki jedzenia są wrzucane przez cyganów pod stół,
-na weselach większość nie korzysta z toalet z jakiś tam tradycyjnych powodów, tylko sikali i srali w krzewy, które są dookoła pensjonatu,
-nie korzystali z zastawy i sztućców pensjonatu, przynieśli swoje pozłacane,
-zamówione zostało wszystko najdroższe, od osoby koszt był kolosalny.

xv89

2017-03-05, 11:29
Brudasy nakradli, a na konto Rumunów poszło...

Arab1311

2017-03-05, 11:42
To nie cyganie tylko rumuni z rumunii. Mieszkam w Londynie i powiem wam, że ta sp***olona nacja popsuła mi już atmosferę w 2 pracach i są na dobrej drodze by zrobić to samo z obecną. Nie mam słów by opisać jak bardzo nimi gardzę. Są to najgorsze odpady ludzkości. Kiedyś, młody i naiwny, myślałem że świat skrzywdził ich wysyłając do nich cyganów z europy, udostępniałem nawet rózne obrazki na fb żeby pokazywać ludziom, że się mylą, że rumuni to nie to samo co romowie, ze mają dobrą kuchnię, swoją kulturę i obyczaje. Nic bardziej mylnego. Są to k***y, które nie dość, że robią za pół wypłaty kazdego innego imigranta to jeszcze obcowanie z nimi pokazało mi, że są to brudasy niemiłosierne. I to nie chodzi o to jak się ubierają tylko o to jaki do okoła siebie robią chlew czy to w pracy czy w domu (miałem okazję obejrzeć 2 mieszkania z czego jedno było wynajmowane "na pokoje" więc nie zdziwiło mnie to bardzo ale drugi to było normalne mieszkanie dwupokojowe, które mój współpracownik wynajmował z żoną i synkiem. Jak tam wszedłem to fetor mnie prawie z butów wyrwał.

Podsumowując chciałbym wszystkim uświadomić, że rumun i rom, dwie nacje, które pochodzą z dwóch stron świata, to takie same brudne, złodziejskie k***y i próby ich klasyfikownia i dopatrywania się czy bohatrerowie artykułu to rumuny czy cygany jest kompletnie pozbawiona sensu.

Dziękuję

KoniecZartow

2017-03-05, 12:11
Różnica między romem a rumunem jest zatarta z prostego powodu. Najwięcej tego syfu tam mieszka, a im bliżej Rumunii/Bułgarii tym więcej koczowniczych wiosek. Dystrykt 9 oddaje realia panujące tam. Są miasta duże, gdzie wszystko wygląda ładnie, ale tylko miejsca typowo turystyczne, reszty nawet nie odwiedza policja. To jedno wielkie wysypisko i wylęgarnia brudu.

spinaczel

2017-03-05, 12:19
To teraz powinni zniknąć w inny sposób :D

KlinikaAborcyjna

2017-03-05, 12:22
Arab1311 napisał/a:

To nie cyganie tylko rumuni z rumunii. Mieszkam w Londynie i powiem wam, że ta sp***olona nacja popsuła mi już atmosferę w 2 pracach i są na dobrej drodze by zrobić to samo z obecną. Nie mam słów by opisać jak bardzo nimi gardzę. Są to najgorsze odpady ludzkości. Kiedyś, młody i naiwny, myślałem że świat skrzywdził ich wysyłając do nich cyganów z europy, udostępniałem nawet rózne obrazki na fb żeby pokazywać ludziom, że się mylą, że rumuni to nie to samo co romowie, ze mają dobrą kuchnię, swoją kulturę i obyczaje. Nic bardziej mylnego. Są to k***y, które nie dość, że robią za pół wypłaty kazdego innego imigranta to jeszcze obcowanie z nimi pokazało mi, że są to brudasy niemiłosierne. I to nie chodzi o to jak się ubierają tylko o to jaki do okoła siebie robią chlew czy to w pracy czy w domu (miałem okazję obejrzeć 2 mieszkania z czego jedno było wynajmowane "na pokoje" więc nie zdziwiło mnie to bardzo ale drugi to było normalne mieszkanie dwupokojowe, które mój współpracownik wynajmował z żoną i synkiem. Jak tam wszedłem to fetor mnie prawie z butów wyrwał.

Podsumowując chciałbym wszystkim uświadomić, że rumun i rom, dwie nacje, które pochodzą z dwóch stron świata, to takie same brudne, złodziejskie k***y i próby ich klasyfikownia i dopatrywania się czy bohatrerowie artykułu to rumuny czy cygany jest kompletnie pozbawiona sensu.


Dziękuję



Dziwnie czyta się o innych nacja tekst napisany przez: Arab1311.
Przyganiał kocioł garnkowi?
-chcesz się "wybielić"?

KillerLaugh

2017-03-05, 12:57
Arab1311,

Myślę, że Rumuni porównywani do romów wk***iają się mniej więcej tak, jak Polacy na przypisywanie obozów zagłady innym, niż niemcom. Ich dramat polega na tym, że mają największy odsetek tego ścierwa w stosunku do liczby mieszkańców, więc wielu romskich obywateli Rumuni robi temu krajowi fatalny PR.

waloos

2017-03-05, 13:19
2000euro na 100 osób? Przecież to wychodzi po 20 euro na głowę. W takiej Hiszpanii to się dobrego obiadu za to nie zje, a oni mieliby zamówić 30 flaszek whiskacza?

W źródle strona która nie ma nic wspólnego z Cyganami.

oj k***a coś mi ten materiał pachnie promocją tejże strony, a nie faktycznym newsem.

~DMT

2017-03-05, 14:36
waloos napisał/a:

2000euro na 100 osób? Przecież to wychodzi po 20 euro na głowę. W takiej Hiszpanii to się dobrego obiadu za to nie zje, a oni mieliby zamówić 30 flaszek whiskacza?

W źródle strona która nie ma nic wspólnego z Cyganami.

oj k***a coś mi ten materiał pachnie promocją tejże strony, a nie faktycznym newsem.



Widziałeś, żebym Tu cokolwiek, kiedykolwiek reklamował? Nie obrażaj mnie... :evil:

http://businessinsider.com.pl/wiadomosci/100-osob-ucieklo-z-restauracji-nie-placac-rachunku-w-hiszpanii/y0m27vv

~Angel

2017-03-05, 14:41
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jak to dodawałem była 1:22, a ja miałem 2,21 w wydychanym



I w takim stanie jeszcze ci się chciało sp***alać z knajpy i to bez deseru :-/