18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygańska madka

Timitum • 2018-03-02, 18:07
Cygańska kravmaga - jebnięcie z bachora.


xnm

2018-03-03, 01:34
00:04 karyna masz pie**olnij mu tym

PieronJasnySzlag

2018-03-03, 03:00
dzidol83 napisał/a:

A co to jest madka ja się pytam????
Czyżby pierwsza spuścizna Dżesiki i Brajana to pisała??
Ja pie**olę, dramat :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :-x :-? :-/


Już śpiesze z wytłumaczeniem.
Wyrazenie cygańska madka było by oksymoronem lub conajmniej sporym nadużyciem więc autor tematu zastosował taki myk że zamiast matka napisał madka.
Ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi a cygany lub osoby mało bystre jak ty mogą tego nie zrozumieć :)

normale

2018-03-03, 07:55
haha ja pie**ole :D

dzidol83

2018-03-03, 11:16
Spiderowski napisał/a:


Już śpiesze z wytłumaczeniem.
Wyrazenie cygańska madka było by oksymoronem lub conajmniej sporym nadużyciem więc autor tematu zastosował taki myk że zamiast matka napisał madka.
Ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi a cygany lub osoby mało bystre jak ty mogą tego nie zrozumieć :)



To właśnie przez takie indywidua jak Ty i autor tematu rośnie nam pokolenie idiotów i analfabetów, a nasz jakże piękny i bogaty język jest niszczony. Kolejne rzesze nieświadomych błędów matołków potem to czytają i powielają je w przekonaniu, że dana forma jest poprawna, skoro "w Internetach tak piszą". Widać później przykłady chociażby w memach, których jest mnóstwo, a w prawie każdym błędów tyle, że w oczy kłuje.
Piszesz, że ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi - tak, wiedzą, tylko po co mają się domyślać o co chodziło autorowi.

PanAndrzej666

2018-03-03, 12:30
nie no przebiła tą babę co własnym psem kogoś biła :)

PieronJasnySzlag

2018-03-03, 14:44
dzidol83 napisał/a:



To właśnie przez takie indywidua jak Ty i autor tematu rośnie nam pokolenie idiotów i analfabetów, a nasz jakże piękny i bogaty język jest niszczony. Kolejne rzesze nieświadomych błędów matołków potem to czytają i powielają je w przekonaniu, że dana forma jest poprawna, skoro "w Internetach tak piszą". Widać później przykłady chociażby w memach, których jest mnóstwo, a w prawie każdym błędów tyle, że w oczy kłuje.
Piszesz, że ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi - tak, wiedzą, tylko po co mają się domyślać o co chodziło autorowi.


Tu niestety się musze zgodzić.

Galkan

2018-03-03, 20:06
Spiderowski napisał/a:


Już śpiesze z wytłumaczeniem.
Wyrazenie cygańska madka było by oksymoronem lub conajmniej sporym nadużyciem więc autor tematu zastosował taki myk że zamiast matka napisał madka.
Ludzie ogarnięci wiedzą o co chodzi a cygany lub osoby mało bystre jak ty mogą tego nie zrozumieć :)



Jesteś pewien, że chodziło ci o oksymoron, a nie pleonazm?

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-03, 23:30
Oszk***a j***na.

Bahor robi za bejsbola.

Idę się napić, bo nie ogarniam tego świata. :mrgreen:

Hrabia Drapula

2018-03-04, 00:24
Hranipex napisał/a:

Oszk***a j***na.

Bahor robi za bejsbola.

Idę się napić, bo nie ogarniam tego świata. :mrgreen:


Jak ty chcesz świat ogarnąć jak ty nawet ortografii nie ogarniasz :psycho:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-04, 08:57
Hrabia Drapula napisał/a:


Jak ty chcesz świat ogarnąć jak ty nawet ortografii nie ogarniasz :psycho:



A Ty nie ogarniasz, że napisałem tak specjalnie, to nie wypracowanie z polskiego, tylko sadistic.
Tak samo h*j piszę SPECJALNIE przez H, a nie CH.
I jeszcze nikt się nie przypie**olił...
:idzwch*j: