18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganki w klatce

~DMT • 2017-02-24, 16:53
Kara za okradanie supermarketu.


radziuxd

2017-02-25, 05:21
Też mi się zdaje, że jej palec przyj***li drzwiami, temu tak drze mordę :mrgreen:

radek225

2017-02-25, 16:13
I bardzo dobrze! Uważam, że powinno być tak, że cyganowi (celowo małą literą) złapanemu na gorącym uczynku można wymierzyć sprawiedliwość. Od lepa na ryj po uj***nie ręki (bez zabijania oczywiście). Nienawidzę cyganów. j***ne, pie**olone nieroby, złodzieje i brudasy. Każdy, kto miał z nimi do czynienia został unieszczęśliwiony. Uczą swoje szczeniaki kraść od małego. Prowadzę sklep i latem tamtego roku cyganka ze swoim szczeniakiem próbowała mnie okraść, na szczęście w porę się zorientowałem. Sk***ysyny pie**olone nic nie robią, tylko rzebrzą, kradną i powróżą Ci, ale z Twojego dowodu osobistego. Jaka szkoda, że w latach '40 pewien austriak o silnie prawicowych poglądach nie wyrżnął tego mnożącego się ścierwa, raka każdego społeczeństwa w pień.

Sigonek

2017-02-25, 19:23
zalać betonem

KaL

2017-02-27, 23:24
krzyks napisał/a:

A teraz do ZOO z nimi 8-)




Gilera1231

2017-07-01, 11:31
kokos_123 napisał/a:


A nie przypadkiem zostali "tymczasowo" aresztowani w związku z zupełnie innym zdarzeniem ( porwaniem ) :?:

ktoś ma jakieś sprawdzone info



Praconicy lidla zamkneli je w klatce gdzie trzymają rzeczy ze sklepu do wyebania jedzenie itp. Bo kradły cały czas

JanJankowski

2023-06-30, 07:35
Wysrałbymsie na te brudaski drace mordy

Te brudaski powinny mieć zapchane szmatą mordy!!! I naszczać im na łeb jeszcze